Προς το περιεχόμενο

Βρωμιαρα Γειτονισσα


tasaras123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, asaduu είπε

.

Για να μην μακρηγορώ, μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα (όλα νόμιμα φυσικά), αρκεί να είσαι λίγο δημιουργικός και να έχεις και λίγο μεράκι. 

Σχεδόν όλα τα καραγκιοζθλικια που γράφεις είναι παράνομα έως ΠΟΛΎΥΥΥ παράνομα (τύπου πάει φυλακή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 ώρες πριν, mourlos είπε

Βάλε μια κάμερα. Α τη καταγράψει που αφήνει τα σκουπίδια. Πήγαινε μετά στην αστυνομία και στο υγειονομικό και κάνε τις ανάλογες καταγγελίες. 

Η μεγαλύτερη πιθανότητα είναι να τρέχεις και να μην φτάνεις μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tasaras123 είπε

λειπει απ το σπιτι ολη μερα

 

6 ώρες πριν, tasaras123 είπε

Διαχειριστης δεν υπαρχει να ασχολειται, παραιτηθηκε (και συντομα καποιος θα σκοτωθει απο ασανσερ χωρις συντηρητη

 

Εχω εναν περίεργο γείτονα (σαν κι εσένα) που εδώ στη γειτονιά τον έχουν όλοι σε "μεγάλη εκτίμηση".

Ολη μέρα δουλειά δεν έχει και κοιτάει ποιος περνάει απο το πεζοδρόμιό του και τσακώνεται με αυτούς που παρκάρουν μπροστά στο σπίτι του. Άλλες φορές κυνηγάει και γάτες.

Μου φαίνεται χώνεις την μύτη σου παντού γιαυτό και έχεις κερδίσει τον σεβασμό της γειτόνισσας.

 

 

 

  • Thanks 1
  • Confused 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, thant είπε

Εχω εναν περίεργο γείτονα (σαν κι εσένα) που εδώ στη γειτονιά τον έχουν όλοι σε "μεγάλη εκτίμηση".

Ολη μέρα δουλειά δεν έχει και κοιτάει ποιος περνάει απο το πεζοδρόμιό του και τσακώνεται με αυτούς που παρκάρουν μπροστά στο σπίτι του. Άλλες φορές κυνηγάει και γάτες.

Μου φαίνεται χώνεις την μύτη σου παντού γιαυτό και έχεις κερδίσει τον σεβασμό της γειτόνισσας.

καλα τρελος εισαι? δεν βλεπεις στην φωτογραφια που η γειτονισσα ζει σε εναν σκουπιδοτοπο μεσα? ψυχολογικο προβλημα εχει, αν ετσι ειναι το σπιτι φαντάζομαι απο προσωπικη υγιεινη πως θα ναι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα 

κλασικο προβλημα με γειτονες. .

η λυση ειναι μια και ειναι σχετικα απλη και ευκολη, αν καταλαβα καλα τον χωρο τον χρησιμοποιεις εσυ και αυτη και κανενας αλλος απο την πολυκατοικια, σωστα;

οποτε μιλας με τους υπολοιπους ιδιοκτήτες  τους κοινοποιεις  το προβλημα και σου παραχωρουν τον ακαλυπτο (γραπτως με υπογραφες)

κλειδωνεις πορτες και αντε γεια τερμα!!! ο ακαλυπτος δικος σου και με αποφαση τις πολυκατοικιας!!!! 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...