Προς το περιεχόμενο

Hd κανάλια digea


sta2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις μετακόμισα Γιάννενα, κουμπωνω TV πατάω να ψάξει αυτόματα για κανάλια και προς μεγάλη έκπληξη διαπιστώνω ότι δεν πιάνω τα hd. Απο το λίγο που έψαξα στο φόρουμ καταλαβα πως παίζει να είσαι θέμα μπριζας;

Είναι σοφίτα το σπίτι και μόνο μια μπρίζα έχει, αυτή. Μπορώ να κάνω κάτι ή το αφήνω ως έχει; Δεν βλέπω και πολύ τιβι αλλά οοοοοταν βλέπω προτιμώ το 1080i από το 576...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

αν εξαιρέσουμε κάποια κέντρα εκπομπής σε αττική, κεντρική μακεδονία, πελοπόννησο, θεσσαλία και θράκη (τα οποία εκπέμπουν στην ουσία δοκιμαστικά από το 2017) hd σήμα δεν βλέπει καμία άλλη περιοχή.

Γιάννενα δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι, λογικά και εκεί το μόνο hd είναι η ERTHD όπως και εδώ στην Άρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, shodan είπε

Καλημέρα,

αν εξαιρέσουμε κάποια κέντρα εκπομπής σε αττική, κεντρική μακεδονία, πελοπόννησο, θεσσαλία και θράκη (τα οποία εκπέμπουν στην ουσία δοκιμαστικά από το 2017) hd σήμα δεν βλέπει καμία άλλη περιοχή.

Γιάννενα δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι, λογικά και εκεί το μόνο hd είναι η ERTHD όπως και εδώ στην Άρτα.

Καλημέρα συντοπίτη. 

Ήμουν 2 χρόνια Σαμοθράκη άγωνη γραμμή και είχα hd κανάλια από την πρώτη μέρα. Το ίδιο και Ορεστιάδα στα σύνορα. Τώρα επαναπατριστηκα, ήρθα στον πολιτισμό και δεν έχουμε hd κανάλια; Χαλάλι έχουμε σούπερ μάρκετ τουλάχιστον 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...