Προς το περιεχόμενο

[Free Game] Fez @ Epic Store


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, NickTG είπε

Χωρίς να χρειάζεται μάλιστα. 

Ελπίζω να γλιτώσουμε από επόμενη φορά. 

Ο χρόνος θα δείξει... (αν θες μπορούμε να συνεχίζουμε να σπαμαρουμε ασκοπως, μέχρι να μας κλειδώσουν)... Σοβαρά τώρα, καληνύχτα, δε πρόκειται να ασχοληθώ άλλο με το θέμα, πολύ ασχολήθηκα και με αυτό, και με κάποιους που δε καταλαβαίνετε το point αυτού που ήθελα να τονισω. Ξαναλέω όμως ότι Τελευταία φορά που έλεγξα είχαμε ελευθερία λόγου και μπορούσαμε να λέμε και να γράφουμε την άποψη μας. Οποίοι θέλετε να μην ξανασχολιασω γιατί σας χαλάει, report ώστε να πέσει Ban αν κριθεί σωστό και να τελειώνουμε.. Καληνύχτα, καλημέρα, καλησπέρα κλπ διότι εδώ δε ξαναγράφω. 

Επεξ/σία από Jake07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διευκρινίσω κάτι. Ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από σας και τις ανάγκες σας. Υπάρχει μια κοινότητα χρηστών οι οποίοι έχουν ποικίλα ενδιαφέροντα σε διάφορες χρονικές στιγμές. Μπορεί τον ένα να τον ενδιαφέρουν νέα κομμάτια για τον υπολογιστή του, τον άλλο η τηλεόραση και κάποιον άλλο ένα κομμάτι software. Και μένα δεν με ενδιαφέρουν οι τηλεοράσεις, θα πρέπει να γράφω δέκα ποστ για το πως «μολύνεται» το θέμα το προσφορών από τις Τηλεοράσεις; Δεύτερον τα παιχνίδια αυτά είναι αρκετά δημοφιλή και αρκετά από αυτά άφησαν το στίγμα τους στον χώρο του gaming. Δεν είναι σαβουριτσες παιχνιδάκια του Android. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/8/2019 στις 6:08 ΜΜ, Jake07 είπε

Ρε παιδιά συγνώμη, υπάρχει κόσμος που τα παίζει αυτά? Και αν ναι γτ είναι προσφορά? Επειδή είναι free ένα indie game του 13? 

TS μη το πάρεις προσωπικά, καλά έκανες και το ανέβασες αφού κατά καιρούς ανεβάζουν κι άλλοι αντίστοιχα games, αλλά μήπως είναι ώρα να τα κόψουμε αυτά? Sorry, αν ενοχλεί κάποιους, αλλά είμαι σίγουρος ότι πολλοί από εμάς σκέφτονται το ίδιο. 

 

Στις 22/8/2019 στις 6:29 ΜΜ, Jake07 είπε

OK μαζί σου.. Νομίζω όμως ότι είναι πολλά τέτοια free στο Internet. Η άποψη μου είναι ότι δε χρειάζεται να ανεβαίνουν εδώ στις προσφορές. That's all.. 

 

Στις 22/8/2019 στις 6:38 ΜΜ, Jake07 είπε

Τα είπες καλύτερα από εμένα. Αυτό ήθελα εξαρχής να πω. Να μπαίνουν σε άλλη ενότητα θα ήταν το ιδανικό. 


Θέλεις 3 ποστ με ενδιάμεσες απαντήσεις που προσπαθούν να αποκρυπτογραφήσουν τα 2 πρώτα ποστ, για να μας εξηγήσεις τι ήθελες να πεις.
Αν το έλεγες απο την αρχή ετσι, " μηπως να ζητήσουμε απο τους mods, να γινει μια αλλη ενότητα για τις προσφορες στα παιχνιδια?" , δεν  θα γινόταν ολη αυτή η συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...