Προς το περιεχόμενο
Γιωργος_Καπ

Πειρατική χρήση Autodesk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα του forum έχω τις εξής απορίες σχετικά με την χρήση του autodesk 2017.

Το κατέβασα και το εγκατέστησα στο pc μου για ερασιτεχνική χρήση και εξάσκηση, πρέπει να είμαι εκτός σύνδεσης όταν το χρησιμοποιώ για το λόγο οτι δεν το έχω αγοράσει και ίσως να έχω θέμματα με την εταιρεία ; Να αποφύγω τυχόν αναβαθμίσεις που θα μου προτείνει το πρόγραμμα καποια στιγμη; Επίσης σχετικά με τις βιβλιοθήκες θα μπορώ να κατεβάσω οτι χρειάζομαι και να το περάσω στο πρόγραμμα εφόσον είναι σπασμένο;

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
12 λεπτά πριν, Γιωργος_Καπ είπε

Καλησπέρα στην παρέα του forum έχω τις εξής απορίες σχετικά με την χρήση του autodesk 2017.

Το κατέβασα και το εγκατέστησα στο pc μου για ερασιτεχνική χρήση και εξάσκηση, πρέπει να είμαι εκτός σύνδεσης όταν το χρησιμοποιώ για το λόγο οτι δεν το έχω αγοράσει και ίσως να έχω θέμματα με την εταιρεία ; Να αποφύγω τυχόν αναβαθμίσεις που θα μου προτείνει το πρόγραμμα καποια στιγμη; Επίσης σχετικά με τις βιβλιοθήκες θα μπορώ να κατεβάσω οτι χρειάζομαι και να το περάσω στο πρόγραμμα εφόσον είναι σπασμένο;

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.

Το έβαλα σε λάθος κατηγορία ;

Τα έκανα τα μπάνια μου δεν εχω παράπονο! εσυ;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το να ζητάς βοήθεια στο πως θα λειτουργησεις παράνομα ένα λογισμικο δεν είναι και το πιο σύνηθες σε ένα φόρουμ σωστα?

Καλυτερα να το συζητήσεις μέσω μηνυμάτων.

Έκανα κάποιες βουτιές αλλά όχι πολλά πράγματα φεύγω απο τρίτη για ένα τελευταίο γυρο ;)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.