Προς το περιεχόμενο

Νέες πληροφορίες για τα επερχόμενα iPhone Pro και iPad καθώς και για το 16-inch MacBook Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

Εσύ ανέβασες βίντεο για να μας δείξεις ότι κάνει reload ποιο γρηγορα τις εφαρμογες.

Εγώ απλά παρέθεσα τα αποτελέσματα.

Δεν χρειάζεται να βάλω κάτι . ξέρω ποσό καλύτερο είναι. 

Το βίντεο ήταν η απάντηση μου στην ανάρτηση σου περί exynos σαπάκια κτλ.

δε το ανέβασα έτσι στο άσχετο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, vagosd είπε

Το βίντεο ήταν η απάντηση μου στην ανάρτηση σου περί exynos σαπάκια κτλ.

δε το ανέβασα έτσι στο άσχετο.

Δεν το γραψα εγώ. Εγώ απλά ανταπάντησα σε αυτό π έβαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, billman12 είπε

Δεν διαφωνώ ότι έχει κάποια extra παραπάνω το Android άλλωστε αυτός είναι ο λογοσ που Λαγκάρει το σύμπαν όταν η κάθε εταιρεία  το μοντάρει για την εκάστοτε συσκευή για αυτό άλλωστε οι περισσότεροι θέλουν καθαρό Android πχ nexus αλλά και πάλι αν κάναμε το πείραμα που περιγράφω δεν υπάρχει σύγκριση,από θέμα εφαρμογών ανετοτατα τις κρατάει και με τα 4ραμ.

Εγω δε μιλαω χωρις να εχω δει κατι, σε πολλα τεστ που ανεβαζουν youtube  τυπου phonebuff θα δεις οτι στο multitasking δε κραταει πολλές εφαρμογες που με τα 8gb ram τις κρατανε τα αλλα. Επισης σε pure android μπορεις να δεις οτι κ η google το pixel 3 xl το εβγαλε με 4gb ram. Το κινητο δε κολλαει καθολου. Και οχι σε καμια ναυαρχιδα δε κολλαει το συμπαν πλεον, αυτα ηταν καποτε, μεχρι το 2015-16.

Επεξ/σία από sm4rt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απατά θα πάνε. Δεν υπαρχει λόγος να αναβαθμίσει κάποιος από xs σε 11.Στην Τετάρτη θέση των πωλήσεων η Apple και προβλέπεται να πέσει κι άλλο. Το έχουν πάρει χαμπάρι και το έχουν ρίξει στα ρολόγια και στην σαπουνόπερα 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ta iPhone έχουν σταματήσει εδώ και πολύ καιρό να φέρνουν επανάσταση. Ειδικά δε αν επαληθευτεί και η ονομασία Pro τότε πλέον μιλάμε για μία κακή αντιγραφή της Huawei. Τρίζουν τα Κόκκαλα του Στηβ. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Απατά θα πάνε. Δεν υπαρχει λόγος να αναβαθμίσει κάποιος από xs σε 11.Στην Τετάρτη θέση των πωλήσεων η Apple και προβλέπεται να πέσει κι άλλο. Το έχουν πάρει χαμπάρι και το έχουν ρίξει στα ρολόγια και στην σαπουνόπερα 

Αν βγάζεις κινητά που αντέχουν 6 χρόνια έτσι γίνεται. 
 Αν βγάζεις κινητά που για να πάρουν αναβάθμιση κανείς έρανο στα media και για να μην κολλάει πρέπει να κανείς καθαρισμό κάθε μέρα και κάθε έτος νέο είσαι πρώτη ναι 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, cmak said:

Ta iPhone έχουν σταματήσει εδώ και πολύ καιρό να φέρνουν επανάσταση. Ειδικά δε αν επαληθευτεί και η ονομασία Pro τότε πλέον μιλάμε για μία κακή αντιγραφή της Huawei. Τρίζουν τα Κόκκαλα του Στηβ. 

Η ονομασία pro βρίσκεται χρόνια σε όλα τα μοντέλα της εταιρείας, Mac, iPad, MacBook... Που ακριβώς είναι η αντιγραφή; 

Στα του θέματος, προσωπικά λατρεύω το 3D Touch και δε μπορώ να καταλάβω γιατί να το βγάλουν... Δεν έχω δουλέψει XR οπότε κάποιος που θα τα έχει δουλέψει και τα 2 θα μπορούσε να με φωτίσει σε αυτό το θέμα.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

Αν βγάζεις κινητά που αντέχουν 6 χρόνια έτσι γίνεται. 
 Αν βγάζεις κινητά που για να πάρουν αναβάθμιση κανείς έρανο στα media και για να μην κολλάει πρέπει να κανείς καθαρισμό κάθε μέρα και κάθε έτος νέο είσαι πρώτη ναι 

Της κοντης απαυτης της φτενέ οι τριχες...........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

Αν βγάζεις κινητά που αντέχουν 6 χρόνια έτσι γίνεται. 
 Αν βγάζεις κινητά που για να πάρουν αναβάθμιση κανείς έρανο στα media και για να μην κολλάει πρέπει να κανείς καθαρισμό κάθε μέρα και κάθε έτος νέο είσαι πρώτη ναι 

Η apple δεν μπορεί να ακολουθήσει την τεχνολογική εξέλιξή, πλέον αντιγράφει κινεζικές εταιρείες και αναμένεται να ρίξει και άλλο την ποιότητα στις συσκευές της με οθόνες BOE και με συσκευές made in India. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, alexakos89 είπε

Αν βγάζεις κινητά που αντέχουν 6 χρόνια έτσι γίνεται. 
 Αν βγάζεις κινητά που για να πάρουν αναβάθμιση κανείς έρανο στα media και για να μην κολλάει πρέπει να κανείς καθαρισμό κάθε μέρα και κάθε έτος νέο είσαι πρώτη ναι 

Τώρα εσύ εισαι εδώ για να πείσεις εμάς πόσο μπροστά είναι η εταιρεία σου ή για να πείσεις τον εαυτό σου; Από καθαρά θέμα ψυχολογίας δεν μπορείς να δεχτείς να μην είναι πρώτη και σπεύδεις να επιτεθείς σε οποίον λέει το αντίθετο μάλλον για να μην νιώθει ο εαυτός σου άσχημα.

 

Λοιπόν στο θέμα μας. Τα οικονομικά μου μου επιτρέπουν να αγοράσω μετοχές της apple αλλα έχω ένα xiaomi των 250 ευρω και θα εκπλαγείτε όταν σας πω ότι παίρνω τηλεφωνα κανονικά, βγάζω ποιοτηκές φώτο στιγμές μου να θυμάμαι και επιπλέον σερφάρω και χρησιμοποιώ τις αναγκαίες εφαρμογές χωρίς πρόβλημα έχει και oled οθόνη. Δηλαδή κάνω οτιδήποτε έχω ανάγκη με μόλις 250 ευρω. Μονο που.... δεν μπορώ να το παιξω λεφτάς με το xiaomi. Δεν με νοιαζει που ξέρω ότι μπορώ να πάρω iphone, με νοιάζει που δεν ξερουν οι αλλοι ότι μπορώ να το πάρω. Αυτό να δεις πως λέγεται; Α ναι. Κομπλεξ. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Chrisito είπε

Τώρα εσύ εισαι εδώ για να πείσεις εμάς πόσο μπροστά είναι η εταιρεία σου ή για να πείσεις τον εαυτό σου; Από καθαρά θέμα ψυχολογίας δεν μπορείς να δεχτείς να μην είναι πρώτη και σπεύδεις να επιτεθείς σε οποίον λέει το αντίθετο μάλλον για να μην νιώθει ο εαυτός σου άσχημα.

 

Λοιπόν στο θέμα μας. Τα οικονομικά μου μου επιτρέπουν να αγοράσω μετοχές της apple αλλα έχω ένα xiaomi των 250 ευρω και θα εκπλαγείτε όταν σας πω ότι παίρνω τηλεφωνα κανονικά, βγάζω ποιοτηκές φώτο στιγμές μου να θυμάμαι και επιπλέον σερφάρω και χρησιμοποιώ τις αναγκαίες εφαρμογές χωρίς πρόβλημα έχει και oled οθόνη. Δηλαδή κάνω οτιδήποτε έχω ανάγκη με μόλις 250 ευρω. Μονο που.... δεν μπορώ να το παιξω λεφτάς με το xiaomi. Δεν με νοιαζει που ξέρω ότι μπορώ να πάρω iphone, με νοιάζει που δεν ξερουν οι αλλοι ότι μπορώ να το πάρω. Αυτό να δεις πως λέγεται; Α ναι. Κομπλεξ. 

Μεγαλο ζορι τραβατε με την apple μερικοι υπαρχουν και  ρακοσυλλέκτες που εχουν εκατομμυρια στην τραπεζα που θες να καταληξεις δεν καταλαβα ; Οτι δεν εχεις κομπλεξ, οτι εχεις πολλα χρηματα ; Να φανταστω οδηγας και lada του 50 την δουλεια του την κανει 👌

 

Ρε ξεκολατε οποιος γουσταρει το παιρνει και τελος !

Επεξ/σία από farcry33
  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexakos89 είπε

 Εν έτη 2019 ποιο αγοράζει κινητό FLAGSHIP με 1080p αναλυση οθονης και να εχει και 1000 ευρω.

 Άντε ΓΕΙΑ!!

image.png.fde4de5fb9795084a25ae4e5722bab48.png

Ωχ ήρθε με android PIE ? θα δειτε android 10 (γκουχου- τελος τα γλυκα?) οταν βγει το επομενο note.

Δεν έχω flagship και δεν έχω note. 

Δεν είναι αναγκη να τριγκαρεις τόσο πολυ.

Κανένα από τα δύο δεν τα θεωρώ τα καλύτερα. Απλά αν τα έβαζα δίπλα δίπλα το note προσφέρει πολύ περισσότερα στα χαρτια. Αν και οι Κινέζοι τους κατουράνε και τους δύο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Deadpool 1 είπε

Η apple δεν μπορεί να ακολουθήσει την τεχνολογική εξέλιξή, πλέον αντιγράφει κινεζικές εταιρείες και αναμένεται να ρίξει και άλλο την ποιότητα στις συσκευές της με οθόνες BOE και με συσκευές made in India. 

Φίλε το τερμάτισες. Διαβάζω τα σχόλια σου τόσο καιρό σε διάφορα θέματα και λέω συνέχεια "άστο που να απαντάς τώρα". Ε τώρα απλά είμαι πεπεισμένος ότι απλά πας κόντρα σε ότι έχει σχέση με την Apple.

FYI - Μόλις πέρασα από xs max σε note 10+ και δεν έχει να ζηλέψει τπτ η μία συσκευή από την άλλη. Κάπου λίγο καλύτερο το max και αλλού το note. 2 διαφορετικοί κόσμοι που μπορείς όμως να κάνεις σχεδόν τα πάντα και με τα 2, το ίδιο καλά.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...