Προς το περιεχόμενο

[ασύρματα ακουστικά] Umidigy Upods 9,10€ + 1,93€ μεταφορικά @aliexpress


stafaf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αντίστοιχα χαρακτηριστικά με τα xiaomi airdots, στη μισή τιμή απ'ότι είχαν (19,99€). 

€ 9,10  50%OFF | UMIDIGI Upods TWS Bluetooth 5.0  Wireless Earphone  Auto Pairing Noice Reduction with Charging box

Αυτονομία 4 ώρες με μια φόρτιση, συνολική διάρκεια charging box, 24 ώρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΟΚ, θέλει να προσθέσεις διεύθυνση πρώτα, γιατί στην αρχή βγάζει ότι δε στέλνει σε αυτήν την περιοχή ενώ έχει επιλεγεί Ελλάδα. (Πρώτη φορά παραγγέλνω από Ali) 

Επεξ/σία από klainmein
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, klainmein είπε

ΟΚ, θέλει να προσθέσεις διεύθυνση πρώτα, γιατί στην αρχή βγάζει ότι δε στέλνει σε αυτήν την περιοχή ενώ έχει επιλεγεί Ελλάδα. (Πρώτη φορά παραγγέλνω από Ali) 

Εγώ χθες το βράδυ έκανα μια παραγγελία εκτελέστηκε κανονικά. 

Χρησιμοποιώ πολύ συχνά το aliexpress για ψιλολόγια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν τα Xiaomi παίζουν στα 15-17€ συνέχεια η αγορά τους αξίζει μόνο σε περίπτωση που είναι καλύτερα, πράγμα για το οποίο αμφιβάλλω πολύ.
Ενδιαφέρον έχει να ακούσουμε τις απόψεις αυτών που θα παραγγείλουν και ειδικά όσων έχουν δοκιμάσει και τα Xiaomi.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η τιμή είναι καλή, τώρα όσο αναφορά την ποιότητα μιας και είναι νέο, καλύτερα να περιμένουμε Reviews, όπως για παράδειγμα και της Xiaomi έχουν καλή τιμή, αλλά όπου διαβάζω reviews, αναφέρουν μέτρια ποιότητα στον ήχο

Επεξ/σία από Phoenix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει 10 € έχουν, δεν κάνουν και 50 €, κάποια καλή ποιότητα θα έχουν , δεν νομίζω η εταιρεία να βγάζει ένα σκάρτο προϊόν. Αλλιώς αν δεν αξίζουν 2 καφέδες είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Εντάξει 10 € έχουν, δεν κάνουν και 50 €, κάποια καλή ποιότητα θα έχουν , δεν νομίζω η εταιρεία να βγάζει ένα σκάρτο προϊόν. Αλλιώς αν δεν αξίζουν 2 καφέδες είναι.

Μ αυτή την λογική είσαι να σηκώσεις το μισό Aliexpress και να κόψεις τον καφέ...

2 ώρες πριν, Phoenix7 είπε

Η τιμή είναι καλή, τώρα όσο αναφορά την ποιότητα μιας και είναι νέο, καλύτερα να περιμένουμε Reviews, όπως για παράδειγμα και της Xiaomi έχουν καλή τιμή, αλλά όπου διαβάζω reviews, αναφέρουν μέτρια ποιότητα στον ήχο

Λογικά τα reviews που διαβάζεις είναι για αγορά στην τιμή των 40-50 που είχαν όταν πρωτοβγήκαν... για τα 15 που παίζουν τώρα είναι λίγο παραπάνω από σούπερ η ποιότητα κατά την άποψη μου από την μια εβδομάδα που τα χρησιμοποιώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Μ αυτή την λογική είσαι να σηκώσεις το μισό Aliexpress και να κόψεις τον καφέ...

Λογικά τα reviews που διαβάζεις είναι για αγορά στην τιμή των 40-50 που είχαν όταν πρωτοβγήκαν... για τα 15 που παίζουν τώρα είναι λίγο παραπάνω από σούπερ η ποιότητα κατά την άποψη μου από την μια εβδομάδα που τα χρησιμοποιώ.

Όταν έρθουν θα σου πω αν αξίζουν 10 € , αλλά τότε θα έχουν διπλάσια τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Όταν έρθουν θα σου πω αν αξίζουν 10 € , αλλά τότε θα έχουν διπλάσια τιμή.

Μωρέ μακάρι, δε κάνουμε αντιπαράθεση εδώ, αν και δε νομίζω να έχουν ποτέ διπλάσια τιμή.
Για να εκφέρει κάποιος γνώμη για το αν αξίζουν ή όχι μάλλον πρέπει να είναι κάτοχος και των 2 ώστε να υπάρχει σύγκριση.
Στην τελική μια ξεκάθαρη κόπια των Xiaomi είναι οπότε αν τα φτάνουν έστω και λίγο σε ποιότητα θα ενθουσιαστείς έτσι κ αλλιώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τα παραγγείλα ως backup των xiaοmi όταν φορτίζουν, οπότε θα έχω και τα δύο. Δυστυχώς όμως δεν θα μπορέσω να εκφέρω αξιόπιστη άποψη γιατί ακούω μόνο audio books.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...