Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσε διαφημιστική εικόνα του Huawei Mate 30 Pro


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

21 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Λογικά θα φυσάει από όλες τις απόψεις. Απλά ήθελα ένα κινητό χωρίς οπές, χωρίς notch. Όμως δεν αφήνεις εύκολα την κάμερα του P20 Pro για ένα one Plus 7 Pro ή το T που αναμένεται. Γι'αυτό θα κάνω τα πάντα να μείνω σε Huawei που είμαι υπέρ-ικανοποιημένος. Και ξέρω ότι θα έχω τοπ καμερα/μπαταρία/ποιοτητα συσκευής. 

Ομοίως ένας χρήστης OP7 Pro θα σου πει δεν μπορώ να αποχωριστώ τα 90hz οθόνη και ας εχω χειρότερες κάμερες. Είναι θέματα προτεραιοτήτων. Η ουσία είναι πως η Huawei πρόκειται να προσφέρει ένα πολύ καλύτερο κινητό από το mate 20 pro που αντικαθιστά.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σίγουρα φοβερή συσκευή και αναμένεται να ειναι κορυφή σε Φωτο αλλά το notch και οι κάμερες πίσω χάλια. 

Επεξ/σία από Deadpool 1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, music_lover είπε

Ομοίως ένας χρήστης OP7 Pro θα σου πει δεν μπορώ να αποχωριστώ τα 90hz οθόνη και ας εχω χειρότερες κάμερες. Είναι θέματα προτεραιοτήτων. Η ουσία είναι πως η Huawei πρόκειται να προσφέρει ένα πολύ καλύτερο κινητό από το mate 20 pro που αντικαθιστά.

Και το mate 30 Pro με ίδια συχνότητα λέγεται πως θα έρθει. Αλλά τουλάχιστον θα έχει σοβαρή κάμερα και μπαταρία. Το μόνο που μου λείπει το έχει το 1+ και δεν είναι άλλο από την ανεμπόδιστη οθόνη του και οι πολλές ίντσες της. Ανυπομονώ για το Τ. Και το note 10 Plus φοβερό κομμάτι αλλά ελπίζω να μην αργήσουν οι κάμερες κάτω από την οθόνη. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Rom23 είπε

kala tou iphone makran oti pio asximo exw dei  einai  

Δεν το σκέφτεσαι λειτουργικά γιαυτό! Άπαξ και συνδυάσεις το πλυντηριάκι της huawei με το φουρνάκι της apple ανοίγεις σπιτικό! Άμα βγάλει και καμιά τοστέρια μετά η σάμυ έδεσε το παστόψαρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα αρέσει τελικά ρε παιδιά? Μπορώ να πω ότι πιο πολύ με ενοχλεί το notch πάρα η πίσω όψη του, η οποία με το φινίρισμα γύρω από το κυκλικό φακό μου χτυπάει πολύ όμορφα στο μάτι. Ειδομεν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

46 λεπτά πριν, UnlockedEvolution είπε

Τραμπ θα σέβεσαι...

Σέβεται απο το ιδιωτικό αεροσκάφος του πίνοντας σαμπάνια και έχοντας έντονη φαγούρα.

Επεξ/σία από Agony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ξέρω ότι βγαίνω εκτός topic αλλά θα σας πω ένα σκηνικό που έζησα πρόσφατα. Πηγαίνω σε γνωστή αλυσίδα με σκοπό να δώσω το δεξί μου νεφρό για να αγοράσω smartphone. Ήμουν εξ'αρχής ανάμεσα σε iPhone x, xs και xr. Αλωνίζω λοιπόν στο σημείο που υπάρχουν τα apple smartphone και σκάει πωλητής με t-shirt που γράφει HUAWEI. Ωχ λέω από μέσα μου... Μου λέει ενδιαφέρεστε για κάποια συσκευή? Του απαντώ ευγενικά ναι, είμαι ανάμεσα στις τάδε...  Ε όχι και iOS ρε φίλε μου λέει, θα δώσεις τόσο χρήματα για μια συσκευή που είναι 1 χρόνο πίσω από τον ανταγωνισμό? Δες εδώ μια κινητάρα... Και μου δείχνει το Mate 20 Pro. Του λέω ότι δεν μου αρέσει. Ξεκινάει ένα mini rage για την apple και για το ότι σε κλέβουν, και ότι τα huawei είναι τα καλύτερα και διάφορες χαζομάρες επί 10-15 λεπτά, καθώς εγώ σκεφτόμουν τι να πάρω από τα 3 προαναφερόμενα smartphone. Σε κάποια φάση αγανακτώ και του λέω, πάντως και το S10 είναι ωραίο. Και ξεκινάει τα ίδια απλά αντί για την apple έκραζε τη Samsung. Μετά γέλαγα στα μούτρα του και αυτός φάνηκε να παρεξηγήθηκε. Τελικά αποφάσισα να πάρω το xs και στο τέλος μου λέει, φιλαράκι την καλύτερη επιλογή έκανες, εννοείται πως αγοράζοντας τέτοιο τηλέφωνο πρέπει να το ασφαλίσεις. Για άλλα 10 λεπτά προσπαθούσε λοιπόν να με πείσει να το ασφαλίσω. Δεν τα κατάφερε, είχε γίνει κόκκινος, έτοιμος να εκραγεί και στο τέλος φεύγοντας μου λέει σιγά, ρε φίλε θα με απολύσουν αν μου τύχουν άλλα 2 άτομα σαν εσένα.

Και σκέφτομαι μετά από όλο αυτό τι τραβάνε τα παλικάρια εκεί μέσα από τους προϊστάμενους για να πουλήσουν ένα τηλέφωνο που έχει δωθεί εντολή να πουληθεί σώνει και καλά. BTW κάπως έτσι φαντάζομαι ότι η Huawei έχει ανεβάσει τις πωλήσεις τις κατακόρυφα.

  • Like 3
  • Thanks 5
  • Confused 2
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Arvien είπε

Λοιπόν, ξέρω ότι βγαίνω εκτός topic αλλά θα σας πω ένα σκηνικό που έζησα πρόσφατα. Πηγαίνω σε γνωστή αλυσίδα με σκοπό να δώσω το δεξί μου νεφρό για να αγοράσω smartphone. Ήμουν εξ'αρχής ανάμεσα σε iPhone x, xs και xr. Αλωνίζω λοιπόν στο σημείο που υπάρχουν τα apple smartphone και σκάει πωλητής με t-shirt που γράφει HUAWEI. Ωχ λέω από μέσα μου... Μου λέει ενδιαφέρεστε για κάποια συσκευή? Του απαντώ ευγενικά ναι, είμαι ανάμεσα στις τάδε...  Ε όχι και iOS ρε φίλε μου λέει, θα δώσεις τόσο χρήματα για μια συσκευή που είναι 1 χρόνο πίσω από τον ανταγωνισμό? Δες εδώ μια κινητάρα... Και μου δείχνει το Mate 20 Pro. Του λέω ότι δεν μου αρέσει. Ξεκινάει ένα mini rage για την apple και για το ότι σε κλέβουν, και ότι τα huawei είναι τα καλύτερα και διάφορες χαζομάρες επί 10-15 λεπτά, καθώς εγώ σκεφτόμουν τι να πάρω από τα 3 προαναφερόμενα smartphone. Σε κάποια φάση αγανακτώ και του λέω, πάντως και το S10 είναι ωραίο. Και ξεκινάει τα ίδια απλά αντί για την apple έκραζε τη Samsung. Μετά γέλαγα στα μούτρα του και αυτός φάνηκε να παρεξηγήθηκε. Τελικά αποφάσισα να πάρω το xs και στο τέλος μου λέει, φιλαράκι την καλύτερη επιλογή έκανες, εννοείται πως αγοράζοντας τέτοιο τηλέφωνο πρέπει να το ασφαλίσεις. Για άλλα 10 λεπτά προσπαθούσε λοιπόν να με πείσει να το ασφαλίσω. Δεν τα κατάφερε, είχε γίνει κόκκινος, έτοιμος να εκραγεί και στο τέλος φεύγοντας μου λέει σιγά, ρε φίλε θα με απολύσουν αν μου τύχουν άλλα 2 άτομα σαν εσένα.

Και σκέφτομαι μετά από όλο αυτό τι τραβάνε τα παλικάρια εκεί μέσα από τους προϊστάμενους για να πουλήσουν ένα τηλέφωνο που έχει δωθεί εντολή να πουληθεί σώνει και καλά. BTW κάπως έτσι φαντάζομαι ότι η Huawei έχει ανεβάσει τις πωλήσεις τις κατακόρυφα.

Ένα χρόνο πίσω είναι το Xs από το 20 pro? Σε ποιο ηλιακό σύστημα?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω* ότι ούτε ο ίδιος πίστευε αυτά που έλεγε. Απλά τρώνε τρελή πίεση για να πουλήσουν το συγκεκριμένο μοντέλο.

Επεξ/σία από Arvien
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Arvien είπε

ΒTW κάπως έτσι φαντάζομαι ότι η Huawei έχει ανεβάσει τις πωλήσεις τις κατακόρυφα.

Ναι οι πελωριες πωλήσεις των κινητών Huawei βασίζονται στο ψηστιρι του κάθε πιτσιρικά σε μια μεγάλη αλυσίδα.... 😑 (έλεγε υπερβολές μπας και σπρώξει κανένα κινητο και πάρει κανένα μπόνους, αλλά δεν βασίζονται οι πωλήσεις σε κάθε έναν που τρώει πίεση να πουλήσει κινητά συγκεκριμένα, όταν πας να σκάσεις πολλά €€€ ξέρεις τι θέλεις να πάρεις όπως πχ εσύ) 

Όταν κάποιος πάει να δωσει κοντά στο 1000αρικο για κινητό το μεγαλύτερο ποσοστό αυτών ξέρει τι θέλει,ξερει τα specs κτλπ. Δεν είναι κινητά των 50 ευρώ turbo x η πάνε να το πάρουν τίποτα 70χρονων. 

Οπότε οι τεράστιες πωλήσεις της εταιρίας βασίζονται στα καλά χαρακτηριστικά που βάζει στα κινητά και σχετικά χαμηλές τιμες

Έτσι έχει κρατήσει ψηλά ένα όνομα, που παρόλο τον πόλεμο που δέχθηκε ακόμα είναι ψηλά. Οποιαδήποτε άλλη εταιρία θα είχε διαλυθεί. 

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλεπω ανθρωπους να υπερασπιζονται εταιρειες λες και ειναι δικες τους και πολλους απο αυτους αν τους γυρισεις αναποδα, δεν θα πεσουν ουτε 2 ευρω απο τις τσεπες τους. Συγχαρητηρια.

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...