Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρόμοια προσφορά με αυτή που είχε βγει πριν μερικούς μήνες. Για όποιον δεν το γνωρίζει το μαγαζί, το Qwertee πουλάει geeky και pop culture μπλουζάκια (εκτυπώσεις).

5 ευρώ μια τυχαία μπλούζα (στις 6 έχει δωρεάν μεταφορικά): Πάτε εκεί που λέει "Mega InsaniTEE Sale!!! " https://www.qwertee.com/

Επίσης αν κάνετε εγγραφή στο newsletter σας στέλνουν κωδικό για έξτρα -1 ευρώ στη παραγγελία (συνδυάζεται με τα πιο πάνω)

Κάποια πράγματα για προσοχή στη παραγγελία μετά από έρευνα στο trustpilot: Παραγγέλνουμε με paypal και με ασφάλιση για να μην τύχει και "χαθεί" το πακέτο. Κανένας στο φορουμ δεν φαίνεται να είχε πρόβλημα τη τελευταία φορά, ωστόσο το παραθέτω αυτό εδώ.

Το κατάστημα στέλνει από Ιρλανδία, δεν υπάρχει θέμα με το τελωνείο.

Επεξ/σία από kdoumani
  • Like 5
  • Thanks 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει 5 φορες απο το συγκεκρινο site και απο αυτες οι 3 ηταν αυτη η προσφορα. Πολυ καλη ποιοτητα οι μπλουζες και πολυ ωραια σχεδια. Ερχονται και σχετικα γρηγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, theo93 είπε

Από μέγεθος πώς είναι;

Εχει size guide που μετρας με μεζουρα μακρος και πλατος απο μια μπλουζα δικια σου και σου λεει σε τι μεγεθος αντιστοιχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, chocorello είπε

Tip: κάντε την αγορά σε λίρες με Revolut και γλυτώστε χρήματα (υποθέτω θα παίζει και εδώ).

Λογικά αντί για 5 ευρό θα είναι 4.4 περίπου, αλλά με μια γρήγορη δοκιμή νομίζω δεν με άφηνε.

Επεξ/σία από theo93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

25 λίρες συνολικά μαζί με το security για 6 μπλουζακια. Not bad να δούμε τι θα έρθει. 

 

Edit: Αποστολή Αγγλία 

Επεξ/σία από kaliakman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, emperor4her είπε

Δεν βρισκω που ειναι το size chart.. το εχει βρει καποιος? να υπολογισω τη φορμα... 

Πάτα buy now, και μετα εχει επιλογη click here to see our size chart.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει 2 φορές, την πρώτη ακριβώς η ίδια προσφορά με την τωρινή και στην δεύτερη διάλεξα εγώ τα σχέδια και μου βγήκε ακριβώς το ίδιο 6 μπλουζάκια 30€ με free μεταφορικά. Την πρώτη φορά διαβάζοντας ότι είναι πολύ ανετα για το νούμερο τους πήρα s και μου είναι μικρά, την δεύτερη επέλεξα m και μου είναι τέλεια. Είμαι 1.80 και 80 κιλά, οπότε υπολογίστε το δικό σας νούμερο.... Κατά τα άλλα πολύ ικανοποιημένος, σίγουρα θα ξαναπαραγγειλω στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...