Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi A3 Review - Πολυτελές, οικονομικό και Android One


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους! Και εγώ κάτοχος από Παρασκευή με την προσφορά! Για την οθόνη που λέτε είναι ωραία παρόλο την χαμηλή ανάλυση, εγώ όταν πήγα να το δω το σύγκρινα με το ταπεινό μου LG G4 και ήταν καλύτερη οπότε και έκανα την αγορά! Κάμερα όντως καλή και μπαταρία φαίνεται θηρίο! Αλλά είμαι χαρούμενος που το πήρα από Ελλάδα διότι μου έβγαλε πρόβλημα την πρώτη μέρα και μου το άλλαξαν σε 10 λεπτά, οπότε φανταστείτε να είχε γίνει η αγορά από Κίνα, μεγάλη αναμονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 263
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, NikosRocknRolla είπε

Καλημέρα σε όλους! Και εγώ κάτοχος από Παρασκευή με την προσφορά! Για την οθόνη που λέτε είναι ωραία παρόλο την χαμηλή ανάλυση, εγώ όταν πήγα να το δω το σύγκρινα με το ταπεινό μου LG G4 και ήταν καλύτερη οπότε και έκανα την αγορά! Κάμερα όντως καλή και μπαταρία φαίνεται θηρίο! Αλλά είμαι χαρούμενος που το πήρα από Ελλάδα διότι μου έβγαλε πρόβλημα την πρώτη μέρα και μου το άλλαξαν σε 10 λεπτά, οπότε φανταστείτε να είχε γίνει η αγορά από Κίνα, μεγάλη αναμονή!

τι πρόβλημα σου έβγαλε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, logistoulis είπε

τι πρόβλημα σου έβγαλε; 

Δεν άνοιγε η οθόνη. Πατούσες το κουμπί από δίπλα να ανοίξει έκανε μια λάμψη στιγμιαία και ξανά μαύρο! Ούτε hard reset δεν μπορούσα να κάνω. Ε το πήγα πίσω, το είδε ο τεχνικός 7 λεπτά και έβγαλε άλλο από το ντουλάπι, μου το έδωσε και μια χαρά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/9/2019 στις 9:48 ΠΜ, vargas είπε

Το έχω 4 μερες κ αν εξαιρέσεις την οθόνη ( που συνηθίζεται έτσι κ αλλιώς )

Στις 7/9/2019 στις 3:29 ΜΜ, logistoulis είπε

ήθελα βέβαια πιο φωτεινή

σχετικά με το θέμα της φωτεινότητας που διαβάζω πως στο max είναι χαμηλή για χρήση κάτω από τον ήλιο και στο min είναι αρκετά φωτεινή με αποτέλεσμα να στραβώνει στο σκοτάδι, πως το είδατε μέχρι τώρα;; θενξ

Επεξ/σία από Oscar_Mike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

σχετικά με το θέμα της φωτεινότητας που διαβάζω πως στο max είναι χαμηλή για χρήση κάτω από τον ήλιο και στο min είναι αρκετά φωτεινή με αποτέλεσμα να στραβώνει στο σκοτάδι, πως το είδατε μέχρι τώρα;; θενξ

δεν τσέκαρα τη πιο χαμηλή φωτεινότητα να είμαι ειλικρινής έπαιξα φουλ, απλά ήταν λιγότερο φωτεινό από το α1 μου το οποίο α1 δεν με έχει προβληματίσει ποτέ σε εξωτερικούς χώρους 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά όλα καλά θα έλεγα, αλλά ο αισθητήρας προβληματίζει.. μόλις βρω χρόνο θα γράψω περισσότερα γενικά για τη συσκευή, αλλά με κύριο σκεπτικό πώς είναι η μετάβαση από το α1 στο α3 μιας και αρκετοί το σκέφτονται  ή είναι διστακτικοί (και τα 2 έχουν βάση πάντως)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, logistoulis είπε

γενικά όλα καλά θα έλεγα, αλλά ο αισθητήρας προβληματίζει.. μόλις βρω χρόνο θα γράψω περισσότερα γενικά για τη συσκευή, αλλά με κύριο σκεπτικό πώς είναι η μετάβαση από το α1 στο α3 μιας και αρκετοί το σκέφτονται  ή είναι διστακτικοί (και τα 2 έχουν βάση πάντως)

Βάλε face id δουλεύει τέλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω φανατικά αποτύπωμα και το αποτύπωμα μέσα στην οθόνη που το περίμενα τόσα χρόνια ήταν λόγος αγοράς

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Θέλω φανατικά αποτύπωμα και το αποτύπωμα μέσα στην οθόνη που το περίμενα τόσα χρόνια ήταν λόγος αγοράς

Μια λύση είναι να το αγγίζεις πιο απαλά δουλεύει καλύτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vargas είπε

Μια λύση είναι να το αγγίζεις πιο απαλά δουλεύει καλύτερα 

Ναι το έχω μπανισει

Βασικά αυτό το συνηθίζεις όπως και να το βρίσκεις μιας και δεν παίζει σημείο που το βρίσκεις με την αφή

 

Αλλά το πρόβλημα της αργοτητας παραμένει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Ναι το έχω μπανισει

Βασικά αυτό το συνηθίζεις όπως και να το βρίσκεις μιας και δεν παίζει σημείο που το βρίσκεις με την αφή

Αλλά το πρόβλημα της αργοτητας παραμένει

Έχεις ενεργοποιήσει την προσαρμοστική Φωτεινοτητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vargas είπε

Έχεις ενεργοποιήσει την προσαρμοστική Φωτεινοτητα;

πάντα την κλείνω γιατί  εκνευρίζει σπάνια δουλεύει σωστά 

 

ένα πράγμα που γενικά βρήκα ευχάριστο πάντως είναι η απενεργοποίηση της πολύ έντονης δόνησης κατά το ξεκλείδωμα με το αποτύπωμα

 

τεσπά πρόσθεσα και face unlock να υπάρχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...