Προς το περιεχόμενο

έληξε το συμβόλαιο μου ίντερνετ και δεν μου κάνουν διακοπεί


takossss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας έληξε τον συμβόλαιο μου με την κοσμοτε που την ειχα 2 χρονια και έκανα αίτηση διακοπείς της γραμμής και από την εξυπηρέτηση μου λένε ότι αν δεν πληρώσω δεν μπορούν να μου το κόψουν και ότι θα πρέπει να κάνω διακανονισμό. το τραγικό είναι ότι προτού λήξει το προτο δίμηνο που χροστω  που έρχεται και ο δεύτερος στο καπάκι και το ποσό διπλασιάστηκε στα 118  ενώ χρωστώ μονο έναν λογαριασμό και οχι δυο υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να ακυρώσω την σύνδεση με κάποιον εξωτερικό παράγοντα για να μην συνεχίσουν να με χρεώνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, takossss είπε

καλησπέρα παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας έληξε τον συμβόλαιο μου με την κοσμοτε που την ειχα 2 χρονια και έκανα αίτηση διακοπείς της γραμμής και από την εξυπηρέτηση μου λένε ότι αν δεν πληρώσω δεν μπορούν να μου το κόψουν και ότι θα πρέπει να κάνω διακανονισμό. το τραγικό είναι ότι προτού λήξει το προτο δίμηνο που χροστω  που έρχεται και ο δεύτερος στο καπάκι και το ποσό διπλασιάστηκε στα 118  ενώ χρωστώ μονο έναν λογαριασμό και οχι δυο υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να ακυρώσω την σύνδεση με κάποιον εξωτερικό παράγοντα για να μην συνεχίσουν να με χρεώνουν 

Και πολύ καλά κάνουν ουσιαστικά, σε καμμία εταιρία αν έχεις οφειλή δεν σου κάνουν διακοπή...

Φρόντισε να καλύψεις τις οφειλές σου για να αποσυνδέσουν ολοκληρωτικά τη γραμμή σου ειδάλλως σε βλέπω τα 118 να αυξηθούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά μιλώντας, θα μπορούσαν να το κόψουν και να δωθεί ο βρόγχος σε άλλο πελάτη. Αυτός που χρωστάει ήδη να παραμείνει στο σύστημα τους σαν οφειλέτης και να κινηθούν αλλιώς για να τα διεκδικήσουν. Έτσι που το κάνουν τώρα κινδυνεύουν να τους φεσωνει για πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, takossss είπε
21 λεπτά πριν, takossss είπε

ναι εννοείτε ότι θα το πληρώσω αλλά τον δεύτερο λογαριασμό θα τον πληρώσω και αυτόν υποχρεωτικά ε 

Απο τι στιγμή που έχει εκδοθεί λογαριασμός ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, zx1234r είπε

Λογικά μιλώντας, θα μπορούσαν να το κόψουν και να δωθεί ο βρόγχος σε άλλο πελάτη. Αυτός που χρωστάει ήδη να παραμείνει στο σύστημα τους σαν οφειλέτης και να κινηθούν αλλιώς για να τα διεκδικήσουν. Έτσι που το κάνουν τώρα κινδυνεύουν να τους φεσωνει για πάντα.

Να κινηθουν νομικα για 118ε δεν παιζει. Αν του το κοψουν πολυ απλα δεν μπορει να παει αλλου μετα αν δεν εξοφλησει. Με λιγα λογια δεν εχει αλλες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...