Προς το περιεχόμενο

Νέα Redmi Note 8 και Note 8 Pro με κύριες κάμερες 48MP και 64MP αντίστοιχα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, kaliakman είπε

Πολύ χρήσιμο το antutu για να δούμε ποιος την έχει πιο μεγάλη.. την απόδοση. 

Δες τι updates πήρανε προηγούμενα κινητά με mediatek και snapdragon και έλα να τα πούμε πχ RN4

Την υποστήριξη στην δίνει η εταιρεία δες redmi note 5 και redmi 6 που ακόμα δεν εχουν πάρει το android p ...αλλά και πάλι δεν με νοιάζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 λεπτά πριν, life is music είπε

Την υποστήριξη στην δίνει η εταιρεία δες redmi note 5 και redmi 6 που ακόμα δεν εχουν πάρει το android p ...αλλά και πάλι δεν με νοιάζει 

Το έχουν πάρει το update και τα 2,  το redmi 6 ήταν να μην το πάρει αλλά τελικά αναβαθμίστηκε 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Και boe να βάλει μια χαρά είναι.Σε πολλές συσκευές της έχει οθόνες samsung.Τι είναι κακής ποιοτητας;

Ναι φιλε μου ειναι κακης ποιοτητας,  συγκεκριμενα χαμηλοτερης αναλυσης απο τα αντιστοιχα της Samsung. Το ιδιο ισχυει για ολες τις υπολοιπες εταιρειες  πλην της LG.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, kaliakman είπε

Έβαλε επιτέλους NFC αλλά αυτό το ρημάδι το mediatek γιατί? 0 αναβαθμίσεις και σχετικά 0 support (gcam κτλ)

Έβαλαν και έβγαλαν(βασικά άλλαξαν cpu)😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, kaliakman είπε

Πολύ χρήσιμο το antutu για να δούμε ποιος την έχει πιο μεγάλη.. την απόδοση. 

Δες τι updates πήρανε προηγούμενα κινητά με mediatek και snapdragon και έλα να τα πούμε πχ RN4

 μια ενδεικτικη ταξη μεγεθους ειναι και εχει την σημασια της. Δεν ειναι το απολυτο κριτηριο, αλλα σου δινει μια ιδεα για το τι θα πρεπει να περιμενεις.

 

Απο εκει και περα, οπως ειπαν και οι υπολοιποι, εδω εχουμε να κάνουμε με την Xiaomi που εχει καλη παράδοση στην υποστηριξη των κινητων της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Jeiko_22 είπε

Ναι φιλε μου ειναι κακης ποιοτητας,  συγκεκριμενα χαμηλοτερης αναλυσης απο τα αντιστοιχα της Samsung. Το ιδιο ισχυει για ολες τις υπολοιπες εταιρειες  πλην της LG.

Τι θες να σου βάλει WQHD+ στο note 8 ? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό κυκλοφορεί σε μια περιορισμένης κυκλοφορίας έκδοση, World of Warcraft Limited Edition 8 pro με custom θήκες, θέματα και άλλα αξεσουάρ. 

μιλησε το geek μεσα μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, jack124 είπε

Το έχουν πάρει το update και τα 2,  το redmi 6 ήταν να μην το πάρει αλλά τελικά αναβαθμίστηκε 

Έχω το redmi 6 και δεν Μ έχει έρθει ακόμα update για android p 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vargas είπε

Ο 665 μια χαρά είναι τον δουλεύω σμρα. Θερμοκρασίες χαλαρές κ πολύ σβέλτος . Τον mtk τι τον ήθελαν απορώ

Και ομως ο συγκεκριμενος mtk ειναι πολυ ανωτερος απο τον 665 σε ολα. Δεν το περιμενα. 

gsmarena_001.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα φαινεται για τον επεξεργαστή ίδωμεν. Το μονο που με χαλάει ειναι που έχουν βάλει 4 κάμερες απο τις οποίες οι τρεις ειναι άχρηστες ενώ θα μπορούσαν στην θεση αυτών να έχουν βάλει OIS  στην κυρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Τι θες να σου βάλει WQHD+ στο note 8 ? 

Δεν χρειαζεται να αναρωτιεσαι αν θελω να εχει μεγαλυτερη αναλυση, το γεγονος οτι εχει χειροτερης ποιοτητας οθονες και το γεγονος οτι δε τις κατασκευαζει η ιδια, αρκουν για να τεκμηριωσουν την πρωτη απαντηση μου.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Jeiko_22 είπε

Δεν χρειαζεται να αναρωτιεσαι αν θελω να εχει μεγαλυτερη αναλυση, το γεγονος οτι εχει χειροτερης ποιοτητας οθονες και το γεγονος οτι δε τις κατασκευαζει η ιδια, αρκουν για να τεκμηριωσουν την πρωτη απαντηση μου.

Θέλεις να κατασκευάζει και τις οθόνες μόνη της?οι οθόνες samsung είναι χειρότερη ποιοτητα?Απ ποιες?Μήπως θες να φτιάχνει και τον επεξεργαστή,modem,μπαταρία?Μήπως θέλεις WQHD+  στα 200Ε?ποια εταιρεία βάζει WQHD+ Σε συσκευή κάτω των 1000Ε?Ακόμα και αυτές που τις βάζουν τις δουλεύουν στα Fhd default 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...