Προς το περιεχόμενο

Νέα Redmi Note 8 και Note 8 Pro με κύριες κάμερες 48MP και 64MP αντίστοιχα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Καλό..... αλλά θα μείνω με το RN4 για κάνα χρόνο+ ακόμα....
οπότε τότε θα πάω σε κάνα RNX ( RN10 άντε δίνω και free cool ονομασία) :P 
θα έχουν βάλει καμιά amoled μέχρι τότε και καμιά μπαταριά 5000mAh 
Αφού είναι σκυλί 🐶🐕 και κάνει ότι χρειάζομαι το RN4 δεν μου πάει καρδιά να το αλλάξω.....
 

πολυ καλο αλλα μου παραπονιοντουσαν οτι δεν με ακουγαν οταν το ειχα και γω.

βεβαια τωρα με το RN7 ολα κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, falagan είπε

Παίδες μια χαρά είναι και ο mdtk καλά οκ αν σου φύγει το όνομα δύσκολα το φτιάχνεις αλλά ίσως βάλανε μυαλό δεν είναι τυχαίο που κοτσαρανε τον g90t στο προ μοντέλο που έχει πάντα λίγο περισσότερη ζήτηση το 'pro' και αυτή θέλουν να κάνουν promo και δεν νομίζω η redmi/xiaomi να ποντάρει κάτι αν δεν είναι σίγουροι για τις επιδόσεις του επεξεργαστή και μελλοντικές αναβαθμίσεις και να αποφύγουν λαθοι εποχή redmi note 4.νομιζω πως αυτήν την φορά κάνανε κάτι αρκετά καλό και ίσως είναι η ευκαιρία της mediatek να ορθοποδήσει να δίνει περισσότερη προσοχή στην ποιότητα της και να έχουμε και λίγο ανταγωνισμό καλός ο sd o kirin και άλλα τόσοι αλλά ας έχουμε και έναν ακόμα παίχτη στο παιχνίδι καλό και για μας γιατί θέλουμε όσο ποιο vfm κινητά μπορουμε  .προσωπικά πάντως νομίζω ότι θα τα πάει πάρα πολύ καλά το redmi note 8 pro.παρενθεση ένα κινητό που ούτε και εγώ θυμαμε πόσες φορές εμεσε στα χέρια μου doogee mix δεν με τον P25 επεξεργαστή mdk αλλά μιλάμε πύραυλος μπαταρία ταχύτητα τι να πω ακόμα και στα game τέλειο είχα πάθει πλάκα γενικά νομίζω σε mdk είναι σε ποια συσκευή θα πέσεις και δεν είναι μόνο ο επεξεργαστής αλλά και ο κατασκευαστής του κινητού τι του φορτώνει μετά και χίλια δυο άλλα ωντος από αναβαθμίσεις είχε μείνει σε 6 Άρι.απλως σαν εμπειρία το κινητό ήταν σαν να είχα στοκ με sd 710+

Μακάρι φίλε μου. Κι εγώ τρομερός fan της MediaTek -να φανταστείς χρησιμοποιώ ακόμη το Jiayu S3 Plus μέχρι να δω τι θα πάρω- όμως πράγματι στο κομμάτι updates ήταν και είναι απαράδεκτη (https://www.xda-developers.com/mediatek-source-code-release-no-plans/). Μακάρι να φτιάξει με το Note 8 Pro, όμως πραγματικά δεν το νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως και να έχει, το Note 8 / Note 8 Pro, νομίζω ότι θα είναι μια καλή αγορά για όποιον θέλει να έχει δεύτερο smartphone με χαρακτηριστικά flagship για καθημερινή χρήση εν κινήσει.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έβγαλε το aliexpress στα 211 + 23 για Ελλάδα με DHL. Προστίθεται και φόρος μετά από το τελωνείο ή αυτή είναι η τελική τιμή;

Εγγύηση μόνο στην Κίνα γράφει. Γιατί μόνο στην Κίνα;

Επεξ/σία από Markantonis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...