Προς το περιεχόμενο

Στις 10 Σεπτεμβρίου η ανακοίνωση των νέων iPhone


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, chios είπε

Η αλήθεια πάντα ενοχλεί.

Μα δεν έγραψες πουθενά για κάποια αλήθεια... Ένα πολύ γενικό και αυθαίρετο συμπέρασμα έγραψες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Μα δεν έγραψες πουθενά για κάποια αλήθεια... Ένα πολύ γενικό και αυθαίρετο συμπέρασμα έγραψες. 

Αχ, γιατί του το χαλάς????? άστον να πιστεύει ότι μας έπεισε!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@vargas τελικά δεν μου απάντησες.

Η λήψη 4Κ60 video είναι καλή σε αυτό το "μυστικό" τηλέφωνο των 300 ευρώ? Χάνει και εκεί πανυγηρικά το Χ? Αν ναι, να το δούμε.

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, D.Luffy είπε

@vargas δεν μου απάντησες.

Η λήψη 4Κ60 video είναι καλή σε αυτό το "μυστικό" τηλέφωνο των 300 ευρώ? Είναι και αυτή πανυγηρικά καλύτερη από το Χ? Αν ναι, να το δούμε.

Ποιοι είναι το μυστικό τηλέφωνο ; Το ποκο με την πλαστική πλάτη ;; Δεν το ξέρω τι κάνει σε βίντεο σε σχέση με το x Αυτό που δοκίμασα κ ειδα αυτό εβαλα στην εξίσωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, stafaf είπε

Το ότι όλοι αντιγράφουν τα airpods προφανώς δε σου λέει τπτ. 

Να'ναι καλά που βγάζουν ωραία προϊόντα και τα αντιγράφουν άλλοι. Όσον αφορά το hardware τους, υπάρχουν και καλύτερα (βλ Sony) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vlad27 είπε

Τρολάρουν όλοι για το ινοβεισιο αλλά τι παραπάνω προσφέρει κάθε χρονιά η Samsung, η LG, η Huawei και οι υπόλοιποι κατασκευαστές σε σχέση με τα προηγούμενά τους μοντέλα; 

Αναδιπλουμενα κινητα...α ναι ξεχαστηκα φαγαν ακυρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, vargas είπε

Ποιοι είναι το μυστικό τηλέφωνο ; Το ποκο με την πλαστική πλάτη ;; Δεν το ξέρω τι κάνει σε βίντεο σε σχέση με το x Αυτό που δοκίμασα κ ειδα αυτό εβαλα στην εξίσωση

Α δεν το ξέρεις... Άρα έβγαλες συμπέρασμα έτσι αυθαίρετα ότι γενικά χάνει πανηγυρικά σε κάμερα επειδή έβγαλες μια νυχτερινή λήψη... μάλιστα.

Κάμερα εν το μεταξύ δεν είναι μόνο νυχτερινές λήψεις με post-process επεξεργασία από το software της Google. Είναι και άλλα πράγματα όπως πχ το παράδειγμα που ανέφερα. Και υπάρχουν πάμπολες διαφορετικές συνθήκες.

Για να μη παρεξηγηθώ, μου αρέσει η νυχτερινή της Google η οποία έχει τρελούς αλγόριθμους στο image processing αλλά μου αρέσει πολύ επίσης και το υψηλής ποιότητας 4Κ60 βίντεο. Γι αυτό δεν θα μιλούσα για "πανηγύρια" τόσο εύκολα. Τέλοσπαντων.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία αφήστε τους να πιστεύουν ότι θέλουν κάπως πρέπει να δικαιολογήσουν στον εαυτό τους και έπειτα στους γύρω τους ότι τα λεφτά που έδωσαν για το μήλο αξίζουν και ότι δεν πιάστηκαν για άλλη μία φορά κωτσοι δίνοντας ένα σκασμο λεφτά για να έχουν ότι όλοι οι άλλοι είχαν εδώ και 3 χρόνια. Μην τους χαλάτε την ζαχαρένια τους αφήστε τους να ζουν τον μύθο τους 

 

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HriStakos είπε

Ρε παιδία αφήστε τους να πιστεύουν ότι θέλουν κάπως πρέπει να δικαιολογήσουν στον εαυτό τους και έπειτα στους γύρω τους ότι τα λεφτά που έδωσαν για το μήλο αξίζουν και ότι δεν πιάστηκαν για άλλη μία φορά κωτσοι δίνοντας ένα σκασμο λεφτά για να έχουν ότι όλοι οι άλλοι είχαν εδώ και 3 χρόνια. Μην τους χαλάτε την ζαχαρένια τους αφήστε τους να ζουν τον μύθο τους 

Είπε ο σοφός παντογνώστης του ινσομνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Α δεν το ξέρεις... Άρα έβγαλες συμπέρασμα έτσι αυθαίρετα ότι γενικά χάνει πανηγυρικά σε κάμερα επειδή έβγαλες μια νυχτερινή λήψη... μάλιστα.

Κάμερα εν το μεταξύ δεν είναι μόνο νυχτερινές λήψεις με post-process επεξεργασία από το software της Google. Είναι και άλλα πράγματα όπως πχ το παράδειγμα που ανέφερα. Και υπάρχουν πάμπολες διαφορετικές συνθήκες.

Για να μη παρεξηγηθώ, μου αρέσει η νυχτερινή της Google η οποία έχει τρελούς αλγόριθμους στο image processing αλλά μου αρέσει πολύ επίσης και το υψηλής ποιότητας 4Κ60 βίντεο. Γι αυτό δεν θα μιλούσα για "πανηγύρια" τόσο εύκολα. Τέλοσπαντων.

Εγώ μίλησα για μια σύγκεκριμενη φωτό . Στην συγκεκριμένη φωτό σε δύσκολες συνθήκες το iPhone έχασε πανηγύρικα . Έγραψα κάτι που δεν ισχύει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, HriStakos είπε

Ρε παιδία αφήστε τους να πιστεύουν ότι θέλουν κάπως πρέπει να δικαιολογήσουν στον εαυτό τους και έπειτα στους γύρω τους ότι τα λεφτά που έδωσαν για το μήλο αξίζουν και ότι δεν πιάστηκαν για άλλη μία φορά κωτσοι δίνοντας ένα σκασμο λεφτά για να έχουν ότι όλοι οι άλλοι είχαν εδώ και 3 χρόνια. Μην τους χαλάτε την ζαχαρένια τους αφήστε τους να ζουν τον μύθο τους 

Δεν ξέρεις πόσο το ευχόμαστε μερικοί να σταματήσετε να ασχολείστε επιτέλους με αυτά τα θέματα και να μας αφήσετε. Όπως ακριβώς σας αφήσαμε κι εμείς να πιστεύετε ό,τι θέλετε εδώ και πολλά χρόνια στα Android θέματα.

Έλα όμως που πάλι εδώ βρίσκεστε κάθε φορά.

Εύχομαι πραγματικά να ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι τη συμβουλή σου με εσένα πρώτο. :)

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, D.Luffy είπε

Δεν ξέρεις πόσο το ευχόμαστε μερικοί να σταματήσετε να ασχολείστε επιτέλους με αυτά τα θέματα και να μας αφήσετε. Όπως ακριβώς σας αφήσαμε κι εμείς να πιστεύετε ό,τι θέλετε εδώ και πολλά χρόνια στα Android θέματα.

Εύχομαι πραγματικά να ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι τη συμβουλή σου με εσένα πρώτο. :)

με δάνειο θα πάρεις το καινούριο; τι θα βάλεις ενέχειρο σπίτι μαγαζί ;;;;

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HriStakos είπε

με δάνειο θα πάρεις το καινούριο; τι θα βάλεις ενέχειρο σπίτι μαγαζί ;;;;

Σπίτι, μαγαζί, αυτοκίνητο, το σκύλο και τη γάτα μου. Σε 100 δώσεις θα το πάρω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HriStakos είπε

με δάνειο θα πάρεις το καινούριο; τι θα βάλεις ενέχειρο σπίτι μαγαζί ;;;;

Ακομα και δανειο να παρει για κινητο σιγουρα εσενα δε το κοβω να σου πεφτει λογος τι θα κανει τα λεφτα του.

Αν επισης ξερεις μαγαζια και σπιτια που κανουν 1200-1300€ πες τα μου γιατι με ενδιαφερει να τα αγορασω αμεσα,φτιαξε με 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...