Προς το περιεχόμενο

Στις 10 Σεπτεμβρίου η ανακοίνωση των νέων iPhone


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Με τους ceo που εχει παντως τα τελευταια χρονια παει απο το κακο στο χειροτερο. Τουλαχιστον στο market share που κοντευει στο 9% απο το 23% που ηταν καποτε. Τωρα αν μεινει με ενα 5% εχοντας το καθε iphone 2500 ευρω και λενε παλι οτι εχουν τα περισσοτερα κερδη ας ειναι. 

Ειναι να λυπασαι τους υπαλληλους της, αβεβαιο το μελλον της οντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οποτε υπαρχει αρθρο για apple phone, ολοι μεσα funboys, haters, ολοι......Στο καθε xiaomi, huawei κτλ μονο funboys να συγκρινουν μπαταριες, διοπτρες.....κ ρωταω....ΤΑ ΛΙΓΟΥΕΥΕΣΤΕ?????

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bauhaus8 είπε

Οποτε υπαρχει αρθρο για apple phone, ολοι μεσα funboys, haters, ολοι......Στο καθε xiaomi, huawei κτλ μονο funboys να συγκρινουν μπαταριες, διοπτρες.....κ ρωταω....ΤΑ ΛΙΓΟΥΕΥΕΣΤΕ?????

τα σιχαινόμαστε 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, HriStakos είπε

τα σιχαινόμαστε 

Τοτε αγνοηστε τα....Δινετε περισσοτερη αξια κ μετα περνουν κ τα μυαλα μας αερα...εκτος αν ειναι ζηλεια ή μαζοχισμος...πασο τοτε

Επεξ/σία από bauhaus8
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, HriStakos είπε

με δάνειο θα πάρεις το καινούριο; τι θα βάλεις ενέχειρο σπίτι μαγαζί ;;;;

Τίποτε πρωτότυπο έχεις να πεις ? γιατί εξυπνο σχόλιο δεν μπορείς να το πεις

3 λεπτά πριν, bauhaus8 είπε

Τοτε αγνοηστε τα....Δινετε περισσοτερη αξια κ μετα περνουν κ τα μυαλα μας αερα...εκτος αν ειναι ζηλεια ή μαζοχισμος...πασο τοτε

Μπα, κάτι άλλο είναι που διορθώνεται μόνο με ... καλή παρέα...  👫

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, HriStakos είπε

φιλική συμβουλή εάν πληρώσετε με όργανο του σωματος σας φροντίστε να δώσετε κάτι που το έχετε διπλό ώστε να έχετε και για του χρόνου.

Το μοναδικό θετικό πράγμα με όλη αυτή την ομολογουμένως ανούσια συζήτηση (ο Θεός να την κάνει) είναι ότι για άλλη μια φορά μερικοί αποδεικνύετε το λυπηρά χαμηλό επίπεδο σας και ποιος τελικά έχει το ψυχολογικό κόμπλεξ εδώ μέσα. 

 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ να κάνω μια ερώτηση χωρίς ίχνος πλάκας σαρκασμού ειρωνείας ή ότι άλλο...

ένα iphone XS max 256gb κάνει σήμερα 1.107€ τι παραπάνω μου προσφέρει ως τηλέφωνο στην καθημερινή χρήση από ένα αντίστοιχο android των 700€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HriStakos είπε

οκ να κάνω μια ερώτηση χωρίς ίχνος πλάκας σαρκασμού ειρωνείας ή ότι άλλο...

ένα iphone XS max 256gb κάνει σήμερα 1.107€ τι παραπάνω μου προσφέρει ως τηλέφωνο στην καθημερινή χρήση από ένα αντίστοιχο android των 700€;

ότι ακριβώς σου προσφέρει και ένα ΝΟΤ3 10+ 256gb στα 1149ευρώ

που θες να καταλήξεις δεν μας είπες

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HriStakos είπε

τι μπορώ να κάνω παραπάνω με ένα iphone xs max που να δικαιολογεί τα +400€ από το oneplus 7 pro που έχω τώρα; μπορεί κάποιος χρήστης iphone  να μου πει; 

Παμε ολοι για αποτοξινωση φιλε μας επεισες...Ειμαι iphonakias κ ειμαι καλα...Απεταξαμην το σατανα...Μου θυμιζεις την λουκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, HriStakos είπε

οκ να κάνω μια ερώτηση χωρίς ίχνος πλάκας σαρκασμού ειρωνείας ή ότι άλλο...

ένα iphone XS max 256gb κάνει σήμερα 1.107€ τι παραπάνω μου προσφέρει ως τηλέφωνο στην καθημερινή χρήση από ένα αντίστοιχο android των 700€;

Πρώτα απ ολα έχει αλλο λειτουργικο. 

Απο εκει και περα ειναι θεμα γούστου και πορτοφολιού, δε χρειάζεται κανεις να επιχειρηματολογήσει περι του τι προσφέρει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, HriStakos είπε

τι μπορώ να κάνω παραπάνω με ένα iphone xs max που να δικαιολογεί τα +400€ από το oneplus 7 pro που έχω τώρα; μπορεί κάποιος χρήστης iphone  να μου πει; 

Πλοηγηση στο ios.

Παρακαλω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arvien είπε

Προσωπικά απογοητεύτηκα από αυτά που γνωρίζουμε μέχρι στιγμής για τα νέα μοντέλα...

Η apple έχει 3 χαρακτηριστικά που την ξεχωρίζουν από τις υπόλοιπες μάρκες.

1)Design: Για 3η χρονιά ίδιο, με αλλαγή προς το χειρότερο στην κάμερα. Υπάρχουν φετινά, ακόμη και περσινά μοντέλα με πιο όμορφο design.

2)SoC: Προφανώς θα είναι το πιο δυνατό της χρονιάς, αλλά και το Α11 για τα σημερινά δεδομένα είναι παραπάνω από μια χαρά. Ό,τι περισσότερο είναι overkill, αλλά τουλάχιστον future-proof.(Αυτό ισχύει και για τους snapdragon από 845 και μετά).

3)OS: Το φετινό iOS 13 θα υπάρχει και στα μοντέλα του 2015, πολύ καλό μεν, αλλά σημαίνει ότι κατά 90% όλα θα είναι ίδια για τους κατόχους συσκευών από 6s και μετά.

Όλα τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά τα μοιράζονται ήδη πολλές άλλες συσκευές.

Θέλω να καταλήξω στο ότι δεν δίνει σε κάποιον πιθανό αγοραστή ένα ισχυρό κίνητρο να πάρει τις καινούριες συσκευές. (Με βάση τα δεδομένα που έχουμε μέχρι στιγμής πάντα).

H apple κράτησε το design σχεδόν το ιδιο για το iPhone 6, 6s, 7, 8. Λογική συνέχεια το X, XS και Pro να παραμείνουν ιδια!

8 λεπτά πριν, HriStakos είπε

τι μπορώ να κάνω παραπάνω με ένα iphone xs max που να δικαιολογεί τα +400€ από το oneplus 7 pro που έχω τώρα; μπορεί κάποιος χρήστης iphone  να μου πει; 

γιατί να παρω BMW μια χαρα είναι το Datsun!!!!!

21 λεπτά πριν, HriStakos είπε

οκ να κάνω μια ερώτηση χωρίς ίχνος πλάκας σαρκασμού ειρωνείας ή ότι άλλο...

ένα iphone XS max 256gb κάνει σήμερα 1.107€ τι παραπάνω μου προσφέρει ως τηλέφωνο στην καθημερινή χρήση από ένα αντίστοιχο android των 700€;

γιατί με €700 υπάρχουν και με €100????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...