Προς το περιεχόμενο

Στις 10 Σεπτεμβρίου η ανακοίνωση των νέων iPhone


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, JcD είπε

Κάπου πήρε το μάτι μου, σε ένα άρθρο, ότι το φετινό μοντέλο τους κοστίζει λιγότερο στην κατασκευή από το περσινο.

Οχι, απλά έπεσε το κόστος παραγωγής του XS καμιά 30-50 δολλάρια και ειναι πλέον στα 433.

Το καινούριο με τις σουπερ ντουπερ αλλαγές νομίζω θα ξεπερνάει τα 435 δολλάρια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου το νέο iPad pro να χει κάναν a13x στη λογική του περσινού. Τον βλέπουν που τον βλέπουν με κυάλια τον a12x ένα χρόνο μετά, για τον a13x θα χρειαστούν κάνα τηλεσκόπιο σαν αυτό στο Πουέρτο Ρίκο..

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, stafaf είπε

Περιμένω το καινούργιο μικρό iPad να το τσιμπήσω. 

H αυτο ή το ipad air. Βασικα για ipad air ειμαι ετοιμος, αλλα περιμενω να δω τι λεει το new ipad για να αποφασισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JcD είπε

Κάπου πήρε το μάτι μου, σε ένα άρθρο, ότι το φετινό μοντέλο τους κοστίζει λιγότερο στην κατασκευή από το περσινο.

Λες να το κυκλοφορήσουν φθηνότερα από το περσινό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

H αυτο ή το ipad air. Βασικα για ipad air ειμαι ετοιμος, αλλα περιμενω να δω τι λεει το new ipad για να αποφασισω.

Σ'αυτη τη φάση ειμαι και εγώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να παρακολουθήσει κανείς την παρουσίαση..

Την εμφάνιση την ξέρουμε ήδη, ο επεξεργαστής θα είναι 30-40% πιο γρήγορος, η μπαταρία άλλο τόσο, θα χει και καινούργια anemoji, άντε και κανένα καινούργιο εφέ στην κάμερα, η οποία κι αυτή θα είναι 20-30% καλύτερη, θα δώσουν κι ένα τυχαίο ποσοστό για το πόσο πιο ασφαλές θα είναι το καινούργιο σύστημα αναγνώρισης προσώπου και τέλος. 

Πάλι θα ακούμε τυχαία ποσοστά με δικές τους μετρήσεις και δεν θα δώσουν ούτε πόσα mAh είναι η μπαταρία.. κλασική apple..

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Deadpool 1 είπε

''

Οι εκδόσεις «Pro» αναμένεται να διαθέτουν επιπλέον μία υπερ-ευρυγώνια κάμερα στο πίσω μέρος σε σχέση με τα σημερινά μοντέλα και θα διαθέτουν βελτιωμένη εμπρόσθια κάμερα που θα υποστηρίζει λήψη βίντεο στα 120fps (για αργή κίνηση) καθώς και βελτιωμένο Face ID για ταχύτερο ξεκλείδωμα. Όσον αφορά στη κύρια κάμερα, λέγεται ότι θα επιδεικνύει βελτιωμένη απόδοση, εφάμιλλη με των συσκευών Google Pixel, στις λήψεις με χαμηλά επίπεδα φωτισμού.

Επιπλέον θα υποστηρίζουν σύμφωνα με πληροφορίες reverse charging, και θα ενσωματώνουν το νέο A13 SoC που θα συνεπικουρείται από έναν dedicated συνεπεξεργαστή AMX ειδικά για εφαρμογές επαυξημένης πραγματικότητας, υπολογιστικής όρασης κ.ά."

Τόση τεχνολογία πως τη χώρεσαν σε τόσο μικρό σασί.?Απίστευτο!!!

Χοντροκομμένα είναι κάπως τα X. To Huawei P30 είναι βολικό στο κράτημα, ψιλό-λυγνο, αλλά τρέχει android...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, xenos.p είπε

Δεν χρειάζεται να παρακολουθήσει κανείς την παρουσίαση..

Την εμφάνιση την ξέρουμε ήδη, ο επεξεργαστής θα είναι 30-40% πιο γρήγορος, η μπαταρία άλλο τόσο, θα χει και καινούργια anemoji, άντε και κανένα καινούργιο εφέ στην κάμερα, η οποία κι αυτή θα είναι 20-30% καλύτερη, θα δώσουν κι ένα τυχαίο ποσοστό για το πόσο πιο ασφαλές θα είναι το καινούργιο σύστημα αναγνώρισης προσώπου και τέλος. 

Πάλι θα ακούμε τυχαία ποσοστά με δικές τους μετρήσεις και δεν θα δώσουν ούτε πόσα mAh είναι η μπαταρία.. κλασική apple..

To βασικοτερο δεν μας ειπες γεροντα. Τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Λες να το κυκλοφορήσουν φθηνότερα από το περσινό?

Όχι το ίδιο άρθρο έλεγε ότι δεν θα είναι φθηνότερα από τα περσινά!

7 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Πιο πολλές πιθανότητες έχει να αγοράσει ο ψειρας και ο jcb  παρά εσείς.

Εγώ πολύ θέλω αλλά με ποιο λογικές τιμές, αν έκανε κάνα πεντακοσαρισο το xs το απλό τώρα θα το έπαιρνα αλλά στην τιμή που είναι είναι κοροϊδία, κατ'εμε πάντα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να δουμε. Στην αρχη ημουν κατα των καμερων. Τωρα δεν θα ελεγα οχι.

Ισως μεινω με το xs και αυτη την χρονια να παω στο ανανεωμενου του χρονου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 123a είπε

Ενω το note 10 που δεν εχει 3.5 jack μετα απο τοσα χρονια κραξιμο... Για να μην πω για τη θεση του ακουστικου...

Το note 10 το απλό είναι επίσης κοροϊδία, το μεγάλο σε τέσσερις μήνες θα είναι καλή αγορά και η ιστορία με το Τζακ είναι όντως εξοργιστικη!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...