Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη Η/Υ] Samsung 27CHG70 με 378€ @ amazon.it


mpokwsths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η γνωστή Samsung 27CHG70 στα 378€ τελική τιμή.

Διαθέσιμη για αποστολή 1-3 εβδομάδες. Όποιος θέλει παραγγέλνει και όποτε θέλει ακυρώνει αφού το Amazon δεν τραβάει λεφτά πριν την αποστολή του προϊόντος.

27'' HDR 600, 2560x1440, 144Hz, 1ms, QLED (Quantum Dots, 125% sRGB), 10bit VA panel.

https://www.amazon.it/gp/product/B0714BLPK1/

1.jpg.dd0ff63f9fffe16dc8c1bcfd9b458266.jpg

 

Ελλάδα από 452€ + μεταφορικά

 

Επεξ/σία από mpokwsths
  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, mpokwsths είπε

27'' HDR 600

το αμαζον παντως την περιγράφει  ως 24αρα  ανεξάρτητα απο τον κωδικό που έχει η οθόνη  οπότε ξεκαθαρειστε τι ισχύει πριν παραγγείλετε

 

edit:στα χαρακτηριστικά κάτω κάτω λέει 27" και στις επιλογές της οθόνης όπως και στον τίτλο λέει 24... Νομίζω οτι απλά εχουν κάνει λάθος περιγραφή κ είναι όντως 27 αλλά μια ερώτηση θα καλύψει το θέμα.

Επεξ/σία από anonik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, anonik είπε

το αμαζον παντως την περιγράφει  ως 24αρα  ανεξάρτητα απο τον κωδικό που έχει η οθόνη  οπότε ξεκαθαρειστε τι ισχύει πριν παραγγείλετε

edit:στα χαρακτηριστικά κάτω κάτω λέει 27" και στις επιλογές της οθόνης όπως και στον τίτλο λέει 24... Νομίζω οτι απλά εχουν κάνει λάθος περιγραφή κ είναι όντως 27 αλλά μια ερώτηση θα καλύψει το θέμα.

Κάτω όπου έχει το part number λέει 886V780 το οποίο αντιστοιχεί στην 27άρα.

Ελπίζω να είναι έτσι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
24 λεπτά πριν, gnarkill είπε

Τι λέει σαν οθόνη; αξίζει; Σαν χαρακτηριστικά πάντως φαίνεται πολύ καλή 

Πολύ δυνατή επιλογή αν έχεις τα χρήματα. Από τις καλύτερες. Απλά τα panel της Samsung βγάζουν θέματα και μπορεί να χρειαστεί αντικατάσταση. Το amazon είναι εγγύηση σε αυτά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πήρε το μάτι μου λίγο που διάβασα. Ότι είναι λίγο λαχείο το πάνελ. Δεν καταλαβαίνω γιατί αλλά οκ. Σε περίπτωση δηλαδή που χρειαστεί αντικατάσταση,δεν θα υπάρξει θέμα και επιπλέον χρέωση; Δεν έχει τύχει να παραγγείλω κάτι και να μου βγει ελαττωματικό εκτός από κάτι σκληρούς Samsung καλή ώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο καλύπτουν από το amazon το έξοδο για την επιστροφή αν όντως είναι ελαττωματικό το προϊόν. Απλά να έχεις φροντίσει να βιντεοσκοπήσεις το άνοιγμα της συσκευασίας και τη συσκευή όταν τη βάλεις για πρώτη φορά σε λειτουργία σαν αποδεικτικό.

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά αξίζει; Έχουμε κάποιον που την έχει; Ψάχνω να αλλάξω τις 23άρες 1080p μου (τουλάχιστον την μια) και με τρώει το χέρι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...