Προς το περιεχόμενο

[Οθόνη Η/Υ] Samsung 27CHG70 με 378€ @ amazon.it


mpokwsths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, babyonboard είπε

Πέρα από το μέγεθος της παντόφλας, σε αυτή τη διάσταση (27 & 32 ) έχουμε ανταγωνιστή ή παίζει μόνη της?

Και σε ips φυσικά

https://www.skroutz.gr/s/18199862/Acer-Nitro-VG270UP.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/10/2019 στις 9:59 ΜΜ, dimoskoutr είπε

Μα να μην καταλαβαίνουν ρε οι άτιμες. Σιγά το πράγμα τι ζητάμε; Μια οθόνη να αλλάξουμε μια από τις 9 χρονών 1080p 23άρες μας να μην χαλάσουν περισσότερο τα πολύτιμα ματάκια μας!!! Εγώ λέω να την φέρω προ τετελεσμένου γεγονότος. Λέω να ρισκάρω! 😂

23άρα; Μια χαρά είσαι... Εχω 20άρα (οθόνη όχι γυναίκα) και την είχα παραγγείλει! Έφαγα άκυρο από τη γυναίκα (που χρόνος για τέτοια) και την ακύρωσα. Έμεινα με την 20άρα...

Επεξ/σία από mcgerger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθώ να παραγγείλω την οθόνη από το amazon.it αλλά μου λέει πως δεν στέλνει ελλάδα...

κάνω κάτι λάθος ή θέλει κάποια συγκεκριμένη διαδικασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, totomis είπε

προσπαθώ να παραγγείλω την οθόνη από το amazon.it αλλά μου λέει πως δεν στέλνει ελλάδα...

κάνω κάτι λάθος ή θέλει κάποια συγκεκριμένη διαδικασία;

Δεν κάνεις τίποτα λάθος. Για κάποιον λόγο δεν στέλνουν πια την συγκεκριμένη στην Ελλάδα. Τώρα γιατί και πως δεν έχω ιδέα.

Εγώ εδώ όμως χάνω κάτι; Αυτή η ίδια δεν είναι;;; Και έχει τέτοια τιμή στο γαλλικό amazon;;;; Τι δεν πιάνω;;;;

https://www.amazon.fr/Moniteur-Samsung-LC27HG70QQUXEN-Temps-réponse/dp/B0714BLPK1/ref=sr_1_1?__mk_fr_FR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=LC27HG70QQUXEN&qid=1570740856&sr=8-1

Βαράω ή είναι άλλη;;; Αν ξέρει κάποιος ας πει να την χτυπήσω παίδες.

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Δεν κάνεις τίποτα λάθος. Για κάποιον λόγο δεν στέλνουν πια την συγκεκριμένη στην Ελλάδα. Τώρα γιατί και πως δεν έχω ιδέα.

Εγώ εδώ όμως χάνω κάτι; Αυτή η ίδια δεν είναι;;; Και έχει τέτοια τιμή στο γαλλικό amazon;;;; Τι δεν πιάνω;;;;

https://www.amazon.fr/Moniteur-Samsung-LC27HG70QQUXEN-Temps-réponse/dp/B0714BLPK1/ref=sr_1_1?__mk_fr_FR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=LC27HG70QQUXEN&qid=1570740856&sr=8-1

Βαράω ή είναι άλλη;;; Αν ξέρει κάποιος ας πει να την χτυπήσω παίδες.

Δεν πιάνεις ότι ο πωλητής δεν είναι το ίδιο το amazon🙂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NoiSy MaN είπε

Δεν πιάνεις ότι ο πωλητής δεν είναι το ίδιο το amazon🙂

Ωπς απόλυτα σωστός! Μακριάααααα....ευχαριστώ φίλτατε!

Άρα προς το παρόν το χάσαμε το κορμί πατριώτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/10/2019 στις 8:45 ΜΜ, DsLmAnIaC είπε

Κι εγώ αυτό κάνω. Το καταλαβαίνει την ημέρα της παράδοσης.

Συνήθως κοιμάμαι καναπέ τέτοιες ημέρες , πάω από μόνος μου.. 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

παρέλαβα σήμερα την οθόνη, αλλά για κακή μου τύχη, εκτός από λίγο backlight bleed, έχει κολλημένο pixel σε εμφανές σημείο, όπως φαίνεται στις φωτό...
ξεκίνησα διαδικασία για επιστροφή και περιμένω να μου στείλουν email, γιατί στο chat δε μπορούν να μου μιλήσουν στα αγγλικά...
αυτό που με προβληματίζει είναι πως στις αυτοματοποιημένες οδηγίες λέει πως αποζημιώνει μέχρι 3.99 ευρώ μεταφορικά επιστροφής. έχεις κανείς ανάλογη εμπειρία; τα μεταφορικά καλύπτονται;
https://photos.app.goo.gl/53V1mbcEMBVmVoPZ6

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, totomis είπε

παρέλαβα σήμερα την οθόνη, αλλά για κακή μου τύχη, εκτός από λίγο backlight bleed, έχει κολλημένο pixel σε εμφανές σημείο, όπως φαίνεται στις φωτό...
ξεκίνησα διαδικασία για επιστροφή και περιμένω να μου στείλουν email, γιατί στο chat δε μπορούν να μου μιλήσουν στα αγγλικά...
αυτό που με προβληματίζει είναι πως στις αυτοματοποιημένες οδηγίες λέει πως αποζημιώνει μέχρι 3.99 ευρώ μεταφορικά επιστροφής. έχεις κανείς ανάλογη εμπειρία; τα μεταφορικά καλύπτονται;
https://photos.app.goo.gl/53V1mbcEMBVmVoPZ6

 

Βρες το τηλέφωνο και μην μιλάς με chat. Συνεννοήσου (στα αγγλικά) και θα σου πουν να στείλεις scan την απόδειξη για τα μεταφορικά και θα στα πιστώσουν (μου έχουν πιστώσει 60ε στο γερμανικό για να επιστρέψω οθόνη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, ktf είπε

Βρες το τηλέφωνο και μην μιλάς με chat. Συνεννοήσου (στα αγγλικά) και θα σου πουν να στείλεις scan την απόδειξη για τα μεταφορικά και θα στα πιστώσουν (μου έχουν πιστώσει 60ε στο γερμανικό για να επιστρέψω οθόνη).

thanks!!!


μου στείλανε email με οδηγίες.
το άσχημο είναι πως δεν υπάρχει στοκ για την οθόνη, οπότε είμαι πάλι στο ψάξιμο...

και μου άρεσε πολύ πάνω στο γραφείο ρε γαμώτο...

τεσπα, ίσως και να την βρω ξανά. πλησιάζει και bf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, totomis είπε

thanks!!!


μου στείλανε email με οδηγίες.
το άσχημο είναι πως δεν υπάρχει στοκ για την οθόνη, οπότε είμαι πάλι στο ψάξιμο...

και μου άρεσε πολύ πάνω στο γραφείο ρε γαμώτο...

τεσπα, ίσως και να την βρω ξανά. πλησιάζει και bf

Με τα μεταφορικα τι εγινε θα στα επιστεψουν τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, kostas123pao είπε

Με τα μεταφορικα τι εγινε θα στα επιστεψουν τελικα?

ναι. μου είπαν πως καλύπτουν όλο το ποσό, ανεξαρτήτως ύψους αυτού. και θα γίνει άμεσα, δηλαδή πριν το παραλάβουν πίσω.
με το που παραλάβουν την απόδειξη που θα τους στείλω, θα δρομολογήσουν την επιστροφή των μεταφορικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, totomis είπε

παρέλαβα σήμερα την οθόνη, αλλά για κακή μου τύχη, εκτός από λίγο backlight bleed, έχει κολλημένο pixel σε εμφανές σημείο, όπως φαίνεται στις φωτό...
ξεκίνησα διαδικασία για επιστροφή και περιμένω να μου στείλουν email, γιατί στο chat δε μπορούν να μου μιλήσουν στα αγγλικά...
αυτό που με προβληματίζει είναι πως στις αυτοματοποιημένες οδηγίες λέει πως αποζημιώνει μέχρι 3.99 ευρώ μεταφορικά επιστροφής. έχεις κανείς ανάλογη εμπειρία; τα μεταφορικά καλύπτονται;
https://photos.app.goo.gl/53V1mbcEMBVmVoPZ6

 

Φίλε βγάλε τις πληροφορίες τοποθεσίας στις φωτογραφίες, φαίνεται το σπίτι σου φόρα παρτίδα.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...