Προς το περιεχόμενο

Ιντερνετικά εισιτήρια πλοίου


Ola150

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, πρέπει η αδερφή μου να φύγει εκτάκτως από Σαντορίνη με το καράβι των 6:45 το πρωί του Σαββάτου, αν κλείσω εγώ μέσω ίντερνετ τα εισιτήρια της, μπορεί να μπει στο καράβι μόνο με το pdf ή με screenshot του εισιτηρίου το οποίο προφανώς θα είναι στο όνομα της και των 2 παιδιών της ή θα πρέπει αναγκαστικά να ταξιδέψει με των 15:30 για να μπορέσει να εκτυπώσει τα εισιτήρια της; (Το ταξίδι είναι Σαντορίνη - Πειραιάς με το Blue Star Ferries) Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Καλησπέρα παιδιά, πρέπει η αδερφή μου να φύγει εκτάκτως από Σαντορίνη με το καράβι των 6:45 το πρωί του Σαββάτου, αν κλείσω εγώ μέσω ίντερνετ τα εισιτήρια της, μπορεί να μπει στο καράβι μόνο με το pdf ή με screenshot του εισιτηρίου το οποίο προφανώς θα είναι στο όνομα της και των 2 παιδιών της ή θα πρέπει αναγκαστικά να ταξιδέψει με των 15:30 για να μπορέσει να εκτυπώσει τα εισιτήρια της; (Το ταξίδι είναι Σαντορίνη - Πειραιάς με το Blue Star Ferries) Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

Το PDF ήταν αρκετό στο Blue Galaxy πριν λίγες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα, κατά λάθος έκλεισα μέσω ίντερνετ εισιτήρια φοιτητικά από συνήθειο ενώ το πάσο μου έχει λήξει εδώ και 3 μήνες. Γνωρίζεται αν μπορώ να κάνω αλλαγή /να πληρώσω την διαφορά. 

Πόσο αυστηρός είναι ο έλεγχος, φοβάμαι μην γίνει θέμα και χάσω το πλοίο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Bezzarius είπε

Καλησπέρα, κατά λάθος έκλεισα μέσω ίντερνετ εισιτήρια φοιτητικά από συνήθειο ενώ το πάσο μου έχει λήξει εδώ και 3 μήνες. Γνωρίζεται αν μπορώ να κάνω αλλαγή /να πληρώσω την διαφορά. 

Πόσο αυστηρός είναι ο έλεγχος, φοβάμαι μην γίνει θέμα και χάσω το πλοίο 

Για τρένο απλά πλήρωνες τη διαφορά αν το εισητήριο σου ήταν μειωμένο, ίσως να ισχύει και για πλοίο.

Το πλοίο δεν θα το χάσεις, εάν δεν γίνεται θα βγαλεις καινούργιο εισητήριο αφού έτσι κι αλλιώς το παλιό θα είναι άχρηστο.

Επεξ/σία από Natha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Bezzarius είπε

Καλησπέρα, κατά λάθος έκλεισα μέσω ίντερνετ εισιτήρια φοιτητικά από συνήθειο ενώ το πάσο μου έχει λήξει εδώ και 3 μήνες. Γνωρίζεται αν μπορώ να κάνω αλλαγή /να πληρώσω την διαφορά. 

Πόσο αυστηρός είναι ο έλεγχος, φοβάμαι μην γίνει θέμα και χάσω το πλοίο 

πάρε τηλ εκεί που έκλεισες τα εισητήρια. ή θα τα ακυρώσεις και θα βγάλεις άλλα ή θα σου κάνουν διόρθωση.

ο έλεγχος είναι ανάλογα. εάν σε δουν νεαρό μπορεί να μην ζητήσουν. μπορεί και ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...