Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν τα βασικά χαρακτηριστικά των iPhone 11, iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, pacahontas III milagros είπε

Οταν εχω ξοδεψει κανα διακοσάρι τρακοσαρι σε συνολο εφαρμογων κυριως παιχνίδια δεν μπορω να αλλάξω λειτουργικο

Επισης να φυγω απο Sammy να παω που? Μονο huawei αξιζει σαν φωτογραφια αλλα και αυτη εχει ακομα πιο χαλια επεξεργαστή! 

Χμ η λύση για εσένα θα είναι να διώξεις το σαμυ που έχεις και να πάρεις κάνα αμερικανικό από ebay τότε. Στο κάτω κάτω αν έχεις το 9αρι η εγγύηση σου τελειώνει σύντομα έτσι κι αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 31/8/2019 στις 9:49 ΜΜ, Stelioa είπε

Ο αλλος λεει για την Ραμ ασχετος πρωτος!μετα λεει για τα πιξελ καμερας ασχετος δευτερος!Σας εχω πει μην κανετε λογαριασμους και πετατε πατατες σε οτι γραφετε;!Ειστε πιο ασχετοι και απο κοκοβιο!Σαπακια εξινος μια ζωη θα σας δινουν με τρυπες στις οθονες κι εσεις θα λετε ινοβατιον!Μην γινεσται πιο λαγκντροιντ αποτι ειστε!Οτι κοροιδευε η σαμι το εχει λουστει!τρυπες στις οθονες σας εκοψε το τζακ και πολλα αλλα!Ολη η γη παλευει για ενα κινητο ολο οθονη!Α ρε προβατα μαυρα κιολας!ζητω τα λαγκντροιντς

Δεν νωμιζω κάποιον να νοιάζει πόση ram έχει και πόσα pm

Θέλει να. Μην κάνουν reload εφαρμογές (κάτι το οποίο κάνουν sto xs /xs max και θέλουν να έχουν Camera επιπέδου p30 και καλύτερη, το οποίο δεν το έχουν, τώρα ότι αφορά ram κλπ όντος είναι για tech geeks Το αποτέλεσμα μετράει... Το οποίο δεν το έχει δύστυχος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα φιλε μου πανω απο 3 εφαρμογες δεν ανοιγω ποτε backround και αν ανοιξω θα τις κλεισω!Δεν θα τις ξεχναω εκει μια ζωη και μετα θα λεω αχ μου κανει reload!Και αυτη την στιγμη στο xs max εχω 14 εφαρμογες ανοιχτες μαζι με παιχνιδι σαυτες τις 14 και οχι δεν κανει reload καμια!Μαλλον εχεις μπαιρδευτει.Ειδικα να μιλας για ios και reload μαλλον για κατι αλλο θα μιλας..Αλλα τελοσπαντων επειδη καταλαβα ακριβως τι εννοεις αυτος που αφηνει εφαρμογες απο πισω γινονται reload λογω execute για να ελευθερωθει cpu.Και ειδικα σε 10 μερες με ios 13 τα πραγματα θα ειναι μερα με την νυχτα νε αντροιντ!Οσο για το οτι εισαι πιο ελευθερος στο αντροιντ πιστεψε με  xs max jailbreak ειναι 10 χρονια μπροστα τουλαχιστον στα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Stelioa είπε

Προσωπικα φιλε μου πανω απο 3 εφαρμογες δεν ανοιγω ποτε backround και αν ανοιξω θα τις κλεισω!Δεν θα τις ξεχναω εκει μια ζωη και μετα θα λεω αχ μου κανει reload!Και αυτη την στιγμη στο xs max εχω 14 εφαρμογες ανοιχτες μαζι με παιχνιδι σαυτες τις 14 και οχι δεν κανει reload καμια!Μαλλον εχεις μπαιρδευτει.Ειδικα να μιλας για ios και reload μαλλον για κατι αλλο θα μιλας..Αλλα τελοσπαντων επειδη καταλαβα ακριβως τι εννοεις αυτος που αφηνει εφαρμογες απο πισω γινονται reload λογω execute για να ελευθερωθει cpu.Και ειδικα σε 10 μερες με ios 13 τα πραγματα θα ειναι μερα με την νυχτα νε αντροιντ!Οσο για το οτι εισαι πιο ελευθερος στο αντροιντ πιστεψε με  xs max jailbreak ειναι 10 χρονια μπροστα τουλαχιστον στα παντα.

Θα σου απαντήσω όσο πιο απλά γίνεται.

Όχι δεν είναι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, Dinos1973 said:

Σύμφωνα με την ελληνική στατιστική υπηρεσία ο μέσος μισθός στην Ελλάδα είναι €1160.

Να πούμε βέβαια πως αυτά είναι τα μικτά.

Καθαρά λίγο κάτω από 900€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, asorogu1981 είπε

Παιδια κραξτε την! πολυ οσο κραζετε αυτη σας γλενταει και κανει πλακα

Πάει για 4 θέση σταθερά. 

Μόνο πλάκα δε μας κάνει :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tokyo είπε

Πάει για 4 θέση σταθερά. 

Μόνο πλάκα δε μας κάνει :)

Ελπιζω να εχεις μετοχες στην Sammy η σε καποια απο τις πρωτες. Γιατι τετοια καψα για την θεση της apple πρωτη φορα βλεπω.

Ελπιζω να μην εχεις πεσει εξω.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στο forum κ καλό μήνα.Αυτά είναι τα επίσημα χαρακτηριστικά?Πάντως κλασσική γραμμή Apple,για άλλους καλό,για άλλους κακό.

Απλά να 'εβγαινε κ σε μικρότερη οθόνη δλδ γύρω στος 4,7......Πάντως το απλό 11ρι να έχει ανάλυση λίγο πιο κάτω απο FHD,είναι βλακεία....Εντάξει στο SE π έχω,είναι μια χαρά γιατί είναι κ 4 ίντσες.....Αλλά στις 5 κ πάνω,ε θέλεις 1080,παραπάνω οκ,δεν χρειάζεται,οχι πως μας πειράζει βέβαια....

Αλλά ας ήταν κ λίγο πιο φτηνά......Δλδ κλασσικά θα αρχίζουν απο 880 εως 1500......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολλά χρόνια iphone, πήρα ξανά android, ένα Pocophone. Η ταχύτητα, η ενσωμάτωση των google services και η κατά πολύ βελτιωμένη γενικότερη χρηστικότητα του android και των διάφορων εφαρμογών απο τότε που το είχα χρησιμοποιήσει καθημερινά για τελευταία φορά, με αφήνει ακόμα έκπληκτο... Όλα αυτά για 280 ευρώ καινούργιο κινητό, με 2 sim, δυνατότητα sd κλπ.  Τα "νεα" iphone πλέον με αφήνουν παγερά αδιάφορο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, andreashellas είπε

Παλι πατος θα ειναι στη βραδινη φωτογραφια. Για γελια οι φωτογραφικες ικανότητές των αιφον εως τωρα. Μακαρι να υπαρξει βελτιωση

Για γέλια είναι κάτι τέτοιες δηλώσεις. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/8/2019 στις 9:08 ΜΜ, alexioannou είπε

Όταν ανακαλύπτεις τα 6gb ram δυο χρόνια μετά τους άλλους.......

Θυμίζει τοτε που κάνανε τηλεοπτικές διαφημίσεις για τα 8mpx κάμερα,όταν την είχα ήδη ένα χρόνο σε sony.......

Αργά.........αργά.........πολύ αργα και σταθερά βήματα.......

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

δεν ειναι θεμα ανκάλυψης φίλε.... το συστημα τους δεν εχει απαραιτητα αναγκη τα 6gb ram...προσφατα πουλησα το 6s plus για αλλαγή σε 8plus της γυναικας μου το οποίο σε ταχύτητα ακομη και σήμερα ηταν πολύ καλύτερο απο πολλά με 4αρα και 6αρα (ξέρω πολύ θα γελάνε αλλα έτσι ειναι οποιος το ξέρει συμφωνεί μαζί μου και μιλάμε για 2015 συσκευή)...όπως και το 8plus πολύ καλύτερη διαχείρηση και ταχύτητα απο πολλά πιο καινουργια (παραδέιγματα δε θα φέρω μην παρεξηγηθουν κάποιοι) και τελος για να δεις οτι μιλώ αντικειμενικά εγω δεν εχω Iphone , εχώ φυγει απο αυτους 1,5 χρόνο τωρα αλλά επειδή εχω εμπειρία απο καλές συσκευές κρίνω.... αλλά την αλήθεια πρέπει να την λέμε .... !!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια καλα τα λετε εσεις αλλα αν δεν ειχε βγει το iPhone x ακομα τα τηλεφωνα σας θα ειχαν κουτελα και πιγουνια που θα καλυπταν την μιση οθονη … Η apple ανα 3 χρονια ανανεώνει τον σχεδιασμο όπως και με το iPhone 6 . Αλλωστε για αυτους δεν είναι επιτακτικη αναγκη … εχουν την πελατεια τους και οποιος εχει δουλεψει και σε ios καταλαβαινει και τον λογο που αυτή η εταιρεια εχει γιγαντωθεί … Δεν μπορω φυσικα να μην αναγνωρισω όμως και την προσπαθεια που κανουν εταιρειες όπως η xiaomi οπου με λιγα λεφτα αγοράζεις κινητα τερατα ! Ο ανταγωνισμος παντα στον καταναλωτή εχει οφελος ! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...