Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν τα βασικά χαρακτηριστικά των iPhone 11, iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πανίσχυρη είναι γιατί αν έβαζες σε android 4gb δεν νομίζω να έφτανε καν κοντά(δες pixel). Όταν το άλλο έχει 12gb, όσο χάλια ram management να έχει η συσκευή, θα παίξει. Απλά θα μπορούσαν να επενδύσουν καλύτερα σε κώδικα παρά σε νούμερα. Αλλά δυστυχώς ο κώδικας δεν φαίνεται στις μαρκετίστικες αφίσες που θα δει ο κόσμος το 12gb με μεγάλα γράμματα.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, KostasKri είπε

Πανίσχυρη είναι γιατί αν έβαζες σε android 4gb δεν νομίζω να έφτανε καν κοντά(δες pixel). Όταν το άλλο έχει 12gb, όσο χάλια ram management να έχει η συσκευή, θα παίξει. Απλά θα μπορούσαν να επενδύσουν καλύτερα σε κώδικα παρά σε νούμερα. Αλλά δυστυχώς ο κώδικας δεν φαίνεται στις μαρκετίστικες αφίσες που θα δει ο κόσμος το 12gb με μεγάλα γράμματα.

Γιαυτο η βασίλισσα τους γλεντάει ολους ενω ουδεποτε δεν εχει ανακοινώσει στα keynotes τεχνικά χαρακτηριστικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/9/2019 στις 12:19 ΠΜ, Black Demis είπε

με την apple δεν εχω κανένα μα κανένα θέμα το αντίθετο (η δουλειά μου έχει την ποιο άμεση σχέση με την apple )

εχω όμως μεγαλο θέμα με τους apple fans (οκ τελευταία έχουν γίνει πολύ λιγότεροι ετσι το θέμα αντέχεται) και το ίδιο θέμα εχω με τους xiaomi fan η οποίοι είναι πολύ πολύ χειρότερη σε βαθμό να τους εκτελείς έναν έναν (με την ίδια την xiaomi δεν εχω παραμικρό θέμα προσφέρει αυτό που προσφέρει εκει που πρέπει και το κάνει όσο δυνατόν καλά)
εχω θέμα με τους hardcore fanboys (της κάθε εταιρείας) επειδή τσιγκουνεύονται για ψυχολόγο θα πρέπει να τους ανεχόμαστε........

Εδώ κοίτα... Μπαίνει ο άλλος σε θέμα iphone και μας λέει να πάνε οι Apple fans σε ψυχολόγο..... Όξω ρε LAGDROID ποτέ ξανά Sammy. Για κάθε app της Google έχει επιπλέον το αντίστοιχο στις συσκευές της... Α συγνώμη ξέχασα..... Μπορείς να το σβήσεις αν θέλεις :) :)  . Παιδιά Κάντε και ένα remap το bixby ;) (όπως το 99% τω χρηστών) και όλα ΟΚ με 12G ram  

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευτυχώς που η Apple εκτιμάει ότι οι νέες ναυαρχίδες θα πάνε άπατες και δεν θα πουλήσουν καλά και σκέφτεται να λανσάρει κάποιο "φτηνό" iphone σε style SE/8  την άνοιξη, αφού θα τον πιούν πρώτα στις πωλήσεις.  Οπότε όποιος είναι σε αναζήτηση 7/8 ας περιμένει λίγο

https://www.macrumors.com/2019/09/04/apple-to-launch-low-cost-iphone-early-2020/

Quote:

The decision to revive the lower cost model comes amid a rough patch for the iPhone. Apple reported its first-ever decline in iPhone shipments for last year, and this summer it lost the title of No. 2 smartphone maker to Huawei.

https://asia.nikkei.com/Business/Technology/Apple-to-launch-new-low-cost-iPhone-in-2020-to-halt-sales-decline

 

Σε άλλα νέα επίσης Apple Card Found to Contain 90% Titanium and 10% Aluminum :P

Πρέπει να γίνει ειδική αναφορά σχετικά στο keynote νομίζω :P

Επεξ/σία από winmac
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/9/2019 στις 5:19 ΜΜ, Dinos1973 είπε

Σύμφωνα με την ελληνική στατιστική υπηρεσία ο μέσος μισθός στην Ελλάδα είναι €1160. Βέβαια αυτό δεν λέει πολλά για τους σχολιαστές του forum γιατί τα ξέρουν όλα ακούγοντας τα από τον ξάδερφο του φίλου που έχει μπαντζανακη τον ανήψιο του δασκάλου ......

Τόσα είναι μικτά αδερφέ.. Μακάρι όλοι να είχαν μέσο μισθό 1160 ευρώ. Θα ζούσαν μια χαρά. Όμως βγάλε τις κρατήσεις, ΙΚΑ, φόρους, κτλ και ένα μέρος των δημοσίων υπαλλήλων  (ρετιρέ) και θα δεις πόσος είναι ο μέσος καθαρός μισθός στην Ελλάδα. Εκτός κι αν τα iphone τα αγοράζουμε με το μικτό μας μισθό, και όχι με τον καθαρό που πληρωνόμαστε. Μόνο το δημόσιο σώζει κάπως την κατάσταση, στον ιδιωτικό τομέα είναι απελπιστικά.

Επεξ/σία από cgioris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, cgioris said:

Τόσα είναι μικτά αδερφέ.. Μακάρι όλοι να είχαν μέσο μισθό 1160 ευρώ. Θα ζούσαν μια χαρά. Όμως βγάλε τις κρατήσεις, ΙΚΑ, φόρους, κτλ και ένα μέρος των δημοσίων υπαλλήλων  (ρετιρέ) και θα δεις πόσος είναι ο μέσος καθαρός μισθός στην Ελλάδα. Εκτός κι αν τα iphone τα αγοράζουμε με το μικτό μας μισθό, και όχι με τον καθαρό που πληρωνόμαστε. Μόνο το δημόσιο σώζει κάπως την κατάσταση, στον ιδιωτικό τομέα είναι απελπιστικά.

Όταν λέμε "μισθός", εννοούμε πάντα τον "ονομαστικό" (μικτά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, winmac είπε

Ευτυχώς που η Apple εκτιμάει ότι οι νέες ναυαρχίδες θα πάνε άπατες και δεν θα πουλήσουν καλά και σκέφτεται να λανσάρει κάποιο "φτηνό" iphone σε style SE/8  την άνοιξη, αφού θα τον πιούν πρώτα στις πωλήσεις.  Οπότε όποιος είναι σε αναζήτηση 7/8 ας περιμένει λίγο

https://www.macrumors.com/2019/09/04/apple-to-launch-low-cost-iphone-early-2020/

Quote:

The decision to revive the lower cost model comes amid a rough patch for the iPhone. Apple reported its first-ever decline in iPhone shipments for last year, and this summer it lost the title of No. 2 smartphone maker to Huawei.

Οτι να ναι συμπερασματα ως συνηθως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2019 στις 6:07 ΜΜ, winmac είπε

λολ, iphone έχω... δες και τα άλλα comment μου εδώ.

Συγκεκριμένα έχω iphone SE γιατί ίσως είμαι φτωχότερος από εσένα :P
 

Αλλά τουλάχιστον δεν είμαι αδαής και λάκας να γράφω όταν δεν ξέρω.

Αχ και να ξέρες...μόνο αυτό...

κατα τα αλλά μην πετάνε ορολογίες για να το παίξουμε ότι ξέρουμε, υπάρχει και κοινό που διαβάζει που δν γνωρίζει, μπορείτε να γίνεται και πιο κατανοητός....

οποιος είναι αδαής λάκας και δεν νιώθει από χιούμορ, φαίνεται....

φαίνεται!!!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...