Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi A3 Mp3 error


Petrikos182

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας μολις πειρα το xiaomi mi a3 και περασα ολα τα mp3 αρχεια που ειχα απο το παλιο κινητο (lg k4 2016) στο xiaomi αλλα για καποιο λογο δεν παιζουν ξερουμε τι φταιει ? δεν παιζουν επειδη ειναι κατεβασμενα? δοκιμασα και με το το google play music και με αλλες εφαρμογες του googe play αλλα τιποτα....... επισης τα περασα απο το pc και στο pc επαιζαν μια χαρα.....ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Petrikos182 είπε

γεια σας μολις πειρα το xiaomi mi a3 και περασα ολα τα mp3 αρχεια που ειχα απο το παλιο κινητο (lg k4 2016) στο xiaomi αλλα για καποιο λογο δεν παιζουν ξερουμε τι φταιει ? δεν παιζουν επειδη ειναι κατεβασμενα? δοκιμασα και με το το google play music και με αλλες εφαρμογες του googe play αλλα τιποτα....... επισης τα περασα απο το pc και στο pc επαιζαν μια χαρα.....ευχαριστω εκ των προτερων

Για το ότι ήταν  κατεβασμένα σίγουρα δεν φταίει . Εγώ έτσι ακούω σε όλα μετά κινητά μου κ στο Α3 που έχω κ όλα οκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Petrikos182 είπε

ta eixa se karta sd kai ta perasa sto kinito kai douleuoun kanonika....ksereis pos mporei na doulepsi apo tin sd card? euxaristo pantos :) 

Μήπως έχεις κάνει κρυπτογράφηση στην micro sd;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Petrikos182 είπε

γεια σας μολις πειρα το xiaomi mi a3 και περασα ολα τα mp3 αρχεια που ειχα απο το παλιο κινητο (lg k4 2016) στο xiaomi αλλα για καποιο λογο δεν παιζουν ξερουμε τι φταιει ? δεν παιζουν επειδη ειναι κατεβασμενα? δοκιμασα και με το το google play music και με αλλες εφαρμογες του googe play αλλα τιποτα....... επισης τα περασα απο το pc και στο pc επαιζαν μια χαρα.....ευχαριστω εκ των προτερων

Κατέβασε το Podcast Addict

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...