Προς το περιεχόμενο

δανεια-απατη


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους,ξερει κανεις τι γινεται με αυτα τα χρηματοοικονομικα ιδρυματα μεσω facebook που μοιραζουν δανεια?εκανα μια αιτηση προχτες (τι το ηθελα) υπογραφω και μια συμβαση online αλλα σημερα τους στελνω μυνημα κ τους λεω ακυρο!!Εχω μαθει απο τριτους οτι για να παρεις το δανειο που ζητησες σου ζητανε κ αλλα ποσα και στο τελος δεν ξερω κ αν το παιρνεις κιολας.Αυτη η τυπισα μου λεει τα δικα της παρεμιπτωντος ειναι εξωτερικο αυτη γιατι δεν μιλαει καλα ελληνικα και μου λεει στειλε 56 ευρω να ακυρωθει Η αν δεν τα στειλω θα κανει αγωγη για μη τηρηση της συμβασης.Δεν ειναι ομως εκεινα τα πουστικα email που σου λενε οτι δινουμε δανεια κ καλα,οποτε ας μου πει καποιος αν μπορει να κανει σε μενα αυτα που λεει Η να απευθυνθω στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος,ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Γιαούρτι είπε

δάνειο μέσω φβ λέει ο άλλος.

τι διαβάζω ρε φούστη μου, δε μπορεί να υπάρχουν τόσο χαζοί άνθρωποι. μάλλον όνειρο είναι

ή τρολοθέμα; 🤷‍♂️

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχεις και δικαίωμα ψήφου ;
μνημόνια μέχρι το 2222 ρεεεεεεεεεε

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, wolf1709988 είπε

καλησπερα σε ολους,ξερει κανεις τι γινεται με αυτα τα χρηματοοικονομικα ιδρυματα μεσω facebook που μοιραζουν δανεια?εκανα μια αιτηση προχτες (τι το ηθελα) υπογραφω και μια συμβαση online αλλα σημερα τους στελνω μυνημα κ τους λεω ακυρο!!Εχω μαθει απο τριτους οτι για να παρεις το δανειο που ζητησες σου ζητανε κ αλλα ποσα και στο τελος δεν ξερω κ αν το παιρνεις κιολας.Αυτη η τυπισα μου λεει τα δικα της παρεμιπτωντος ειναι εξωτερικο αυτη γιατι δεν μιλαει καλα ελληνικα και μου λεει στειλε 56 ευρω να ακυρωθει Η αν δεν τα στειλω θα κανει αγωγη για μη τηρηση της συμβασης.Δεν ειναι ομως εκεινα τα πουστικα email που σου λενε οτι δινουμε δανεια κ καλα,οποτε ας μου πει καποιος αν μπορει να κανει σε μενα αυτα που λεει Η να απευθυνθω στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος,ευχαριστω.

Δίωξη; Ξεκινά με FBI ενημέρωσε και την Interpol και προληπτικά δώσε και μια πλήρη αναφορά στη διαγαλαξιακή αστυνομία.Θα σου πουν από εκεί τι να κάνεις.

 

Άκου εκεί πήρες δάνειο από το fb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...