Προς το περιεχόμενο

Έλεγχος αυθεντικότητας!


JcD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, υπάρχει τρόπος να ελέγξω αν τα airpods που μου πούλησαν είναι original? Η κοπέλα μου η οποία τα χρησιμοποιεί λέει ότι την ακούνε χάλια όταν μιλάει μέσω αυτών και της έχουν μπει υπόνοιες ότι είναι μαϊμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 hours ago, JcD said:

Καλησπέρα, υπάρχει τρόπος να ελέγξω αν τα airpods που μου πούλησαν είναι original? Η κοπέλα μου η οποία τα χρησιμοποιεί λέει ότι την ακούνε χάλια όταν μιλάει μέσω αυτών και της έχουν μπει υπόνοιες ότι είναι μαϊμού.

https://www.imore.com/how-find-serial-number-your-airpods

και μετά εδώ: https://checkcoverage.apple.com/

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/9/2019 στις 11:18 ΠΜ, billdanos είπε

 Έβαλα το  serial number στο site και τα βρήκε μόνο του ότι είναι Airpods. Τι στο καλό να έχουν αντιγράψει και το serial ή απλά θέλουν κάποια ρύθμιση? Η κοπελιά λέει ότι δεν την ακούει κανείς όταν μιλάει από τα Airpods, δλδ κακή ποιότητα ήχου στο μικρόφωνο γιατί στη μουσική που τα έβαλα εγώ μου φάνηκαν καταπληκτικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, JcD said:

 Έβαλα το  serial number στο site και τα βρήκε μόνο του ότι είναι Airpods. Τι στο καλό να έχουν αντιγράψει και το serial ή απλά θέλουν κάποια ρύθμιση? Η κοπελιά λέει ότι δεν την ακούει κανείς όταν μιλάει από τα Airpods, δλδ κακή ποιότητα ήχου στο μικρόφωνο γιατί στη μουσική που τα έβαλα εγώ μου φάνηκαν καταπληκτικά!

Δεν νομίζω να είναι θέμα hardware στα ακουστικά μιας και έχουν και τα 2 μικρόφωνα και θα ήταν πολύ περίεργο να έχουν ταυτόχρονα πρόβλημα! Σε τι συσκευή τα έχει συνδεδεμένα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billdanos είπε

Δεν νομίζω να είναι θέμα hardware στα ακουστικά μιας και έχουν και τα 2 μικρόφωνα και θα ήταν πολύ περίεργο να έχουν ταυτόχρονα πρόβλημα! Σε τι συσκευή τα έχει συνδεδεμένα; 

IPhone 7 plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, JcD είπε

IPhone 7 plus.

Πριν 2 βδομάδες είχα θέμα με airpods 2 όταν φορούσα το δεξί μου έλεγαν ότι δεν με ακούν και ότι είναι σαν να μιλάω μέσα από "νερό". Το αριστερό έπαιζε αλλά όταν φοράς και τα δύο δεν ξέρεις από ποιο παίζει το μικρόφωνο.. Τα πήγα iStorm και σε 3 ώρες μου είχαν δώσει καινούριο δεξί. Δεν ξέρω αν είσαι σε εγγύηση βέβαια..

Επεξ/σία από KostasKri
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...