Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ανακοίνωσε το Galaxy A90 5G με Snapdragon 855 και κάμερα 48MP


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Dts_Dimensions είπε

Θεωρώ ότι σε μεγάλο ποσοστό τα μέλη του ινσόμνια έχουν τουλάχιστον τις βασικές γνώσεις, διαφορετικά τι κάνουν εδώ.. Το να ρωτάςτι σημαίνει Update.. Ok.. Δεν το σχολιάζω (χωρίς παρεξήγηση κιόλας έτσι)... O Κωτσόβολος και όλα τα καταστήματα Ελλάδος, εκτός από τα σκρουτζομάγαζα προμηθεύονται συσκευές Xiaomi από την Info Quest.. Κατα συνέπεια και χρησιμοποιόντας μικρό ποσοστό λογικής, όλα είναι Global Version.... Update έκανε διότι έβγαλε notification με το που ξεκίνησε το setάρισμα.. Περισσότερα δεν γνωρίζω και δεν το παίζω έξυπνος. Ίσως να κάνει face recognition χρησιμοποιώντας την κάμερα για τις Selfie, διότι αισθητήρες στο notch δεν έχει...

Σου λέω και πάλι αν πας αυτή τη στιγμή σε ένα Πλαίσιο και το δοκιμάσεις πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις θα δεις ότι έχει. Το λινκ άλλωστε που σου έστειλα το λέει ξεκάθαρα. Οπότε παραδέξου το λάθος σου. Δεν είναι κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, leonproniknidis είπε

Σου λέω και πάλι αν πας αυτή τη στιγμή σε ένα Πλαίσιο και το δοκιμάσεις πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις θα δεις ότι έχει. Το λινκ άλλωστε που σου έστειλα το λέει ξεκάθαρα. Οπότε παραδέξου το λάθος σου. Δεν είναι κακό.

Ρε δεν με πειράζει το να έκανα λάθος και να το παραδεχτώ... Γιατί δεν το αναφέρει καμία επίσημη σελίδα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dts_Dimensions είπε

Ρε δεν με πειράζει το να έκανα λάθος και να το παραδεχτώ... Γιατί δεν το αναφέρει καμία επίσημη σελίδα???

Γιατί ίσως τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται. Ξέρω γω?  Εδώ το redmi 4x και έχει. Δεν θα είχε το mi9? Poco/redmi7/note7/note6/ όλα τα Α κλπ κλπ έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, leonproniknidis είπε

Γιατί ίσως τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται. Ξέρω γω?  Εδώ το redmi 4x και έχει. Δεν θα είχε το mi9? Poco/redmi7/note7/note6/ όλα τα Α κλπ κλπ έχουν.

Εντάξει δεν δίνω συνέχεια.. Έκανα λάθος! Δεν το γνώριζα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Από την μια δεν θέλω να ακούω για την σειρά ''Α'' της SAMSUNG, σαβούρες τελείως, από την άλλη βέβαια να πω και του στραβού το δίκιο, αυτές την ξελάσπωσαν και πούλησε τρελά το τελευταίο χρονικό διάστημα, γιατί οποιοσδήποτε ψιλοάσχετος με τα κινητά, με χαμηλό buadget θέλει να κουβαλάει samsung, είναι μονόδρομος η σειρά ''Α''. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε γαμωτο;Καποτε θυμαμαι εβλεπα μια διαφημιση στο youtube καποια εταιρια κοροιδευε μια αλλη για νοτς οθονες,για το τζακ για sd cards και σιγα σιγα...Αρχιζω να θυμαμαι την μανα μου που μου φωναζε:Ρεεεεεε δεν σου ελεγα οτι κοροιδευεις το λουζεσαιιιι;;;!!!!!😂😂😂😂😂😂😂

Υ.Γ:Καημενη μου σαμι δεν πειραζει...σκουπισου τωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...