Προς το περιεχόμενο

Αγορά HDMI, οπτικού και LAN καλωδίων


babis69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα ήθελα να μου προτείνεται για αγορά 2 HDMI καλώδια (σύνδεση TV με PS3 και Android box), 1 οπτικό καλώδιο (σύνδεση TV με ηχόμπαρα Crystal Audio 2.1) και 2 Ethernet καλώδια (σύνδεση Powerline με PS3 και Android box). Όλα αυτά θα κουμπώσουν σε τηλεόραση Samsung 55' QLED Q70R με μήκος όλων των καλωδίων 1m. 

Επεξ/σία από babis69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι ethernet καλωδια και να παρεις απο Cat5eκαι πανω θα παιξουν μια χαρα.αρκει να ειναι gigabit

15 hours ago, babis69 said:

Θα ήθελα να μου προτείνεται για αγορά 2 HDMI καλώδια (σύνδεση TV με PS3 και Android box), 1 οπτικό καλώδιο (σύνδεση TV με ηχόμπαρα Crystal Audio 2.1) και 2 Ethernet καλώδια (σύνδεση Powerline με PS3 και Android box). Όλα αυτά θα κουμπώσουν σε τηλεόραση Samsung 55' QLED Q70R με μήκος όλων των καλωδίων 1m. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
On 03/09/2019 at 20:57, babis69 said:

Θα ήθελα να μου προτείνεται για αγορά 2 HDMI καλώδια (σύνδεση TV με PS3 και Android box), 1 οπτικό καλώδιο (σύνδεση TV με ηχόμπαρα Crystal Audio 2.1) και 2 Ethernet καλώδια (σύνδεση Powerline με PS3 και Android box). Όλα αυτά θα κουμπώσουν σε τηλεόραση Samsung 55' QLED Q70R με μήκος όλων των καλωδίων 1m 

οτι ethernet καλωδια και να παρεις απο Cat5eκαι πανω θα παιξουν μια χαρα.αρκει να ειναι gigabit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...