Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλα για pc και με τα μπερδεματα δε μας τας λενε καλα . Να κατεβαζεις ολοκληρο το Forza στο laptop και να σου κανουν μλκιες με τα licences και μπλε οθονες ε σε σπρωχνουν στη κονσολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

Ναι αλλα για pc και με τα μπερδεματα δε μας τας λενε καλα . Να κατεβαζεις ολοκληρο το Forza στο laptop και να σου κανουν μλκιες με τα licences και μπλε οθονες ε σε σπρωχνουν στη κονσολα 

πολύ Λιακόπουλο διαβάζεις..

Τί λέτε; Ποιά μπερδέματα;
Ποια θέματα με licenses ? Και ποιές μπλέ οθόνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το θεμα που ταλαιπωρεί πολλους παλιους που ειχαν αμερικανικο hotmail και χτυπαει και στο PC σε λεει εχεις παιχνιδια με το  με το pass τα κατεβαζεις και μετα σε λεει προβλημα δε τρεχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Liakos10 είπε

Όταν λες παλιούς, πόσο παλιούς; Γιατί κι εγώ έχω hotmail καμιά 15αριά χρόνια και δεν μου χει τύχει κάτι.

βετεράνους από το Βιετναμ μάλλον εννοεί..γιατί το δικό μου το μέλι(email) είναι από το 2004 και μια χαρά είναι όλα.

Μα και συ τώρα!! Είναι το γνωστό σε όλους θέμα, ΤΑΚΑΜΟΥΡΙ το λένε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Windows....... κάτι φάκελο αλλά δεν έχεις πρόσβαση.

Και ήθελα να βάλω ένα mod για το Alien Isolation. Πόσο σάπια πλατφόρμα παίζει να είναι πάντως. Ούτε συγκεκριμένο φάκελο που θες να βάζεις τα παιχνίδια δεν μπορείς να ορίσεις και σου φτιάχνει ένα σωρό φακέλους χύμα στο root του σκληρού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Και ήθελα να βάλω ένα mod για το Alien Isolation. Πόσο σάπια πλατφόρμα παίζει να είναι πάντως. Ούτε συγκεκριμένο φάκελο που θες να βάζεις τα παιχνίδια δεν μπορείς να ορίσεις και σου φτιάχνει ένα σωρό φακέλους χύμα στο root του σκληρού..

Δυστυχώς έτσι είναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχύει παιδιά τα παιχνίδια στo Windows store είναι ένας αχταρμάς στο path που βρίσκονται. Τα save πάνε στα app data και γίνεται ένας χαμός από 500 αρχεία. Έπαιξα κάποια παιχνίδια απο το game pass αλλά δεν είναι για πολυ. Ας πάρουν μαθήματα από steam και uplay. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ισχύει παιδιά τα παιχνίδια στo Windows store είναι ένας αχταρμάς στο path που βρίσκονται. Τα save πάνε στα app data και γίνεται ένας χαμός από 500 αρχεία. Έπαιξα κάποια παιχνίδια απο το game pass αλλά δεν είναι για πολυ. Ας πάρουν μαθήματα από steam και uplay. 

Είναι beta οπότε μήπως φτιάξει στο μέλλον. Πάντως κάτι παίζει με τον τύπο αρχείων, είναι UWP (κάπως έτσι)..

Υ.Γ. Αν το αφήσουν έτσι και όταν πάει 10 ευρώ η συνδρομή θα είναι για κλωτσιές. Χίλιες φορές να πάρω ΧΒΟΧ..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Είναι beta οπότε μήπως φτιάξει στο μέλλον. Πάντως κάτι παίζει με τον τύπο αρχείων, είναι UWP (κάπως έτσι)..

Υ.Γ. Αν το αφήσουν έτσι και όταν πάει 10 ευρώ η συνδρομή θα είναι για κλωτσιές. Χίλιες φορές να πάρω ΧΒΟΧ..

UWP είναι ναι σημαίνει universal Windows platform. Η MS δεν το έχει και γενικά όλο το file system των Windows πρέπει να γίνει πιο polished. Η registry γίνεται ένα μπάχαλο μέσα στο μήνα μετά από format. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρόσβαση προφανώς στα αρχεία δεν έχουμε για να μην υπάρχει θέμα με την πειρατεία. +Ότι είναι συνδρομητική υπηρεσία.. όχι πως τα αγοραστα παιχνίδια διαφέρουν, το ίδιο είναι.

Είναι βλακεία το ξέρω, όχι τόσο για mods.. αλλά για το backup.

(Για τα saves έχει το cloud οπότε Κλάιν,και είναι μικρά αρχεία)

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το steam θέλει να τους κλέβουν και αφήνει πρόσβαση; Και άντε να το δεχτώ αυτό. Αλλά γιατί δεν σε αφήνει να διαλέξεις φάκελο συγκεκριμένα; Γιατί σου δημιουργεί ένα σωρό φακέλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως μπορείς να έχεις πρόσβαση στα αρχεία αν πειράξεις permissions. Τώρα για mods και τέτοια δεν ξέρω.

Επεξ/σία από Liakos10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...