Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εαν χάσατε ή δε μπορείτε να ενεργοποιήσετε την προσφορά με τα 1€ της 3μηνης ultimate:

Το καλύτερο DEAL είναι εδώ:


αγοράστε με 3.99 την pc gamepass έκδοση,μέσα από το site της m$ συνδρομή για ένα μήνα. Κλείστε την αυτόματη ανανέωση.
https://www.xbox.com/el-gr/xbox-game-pass?source=lp

Και μετά δώστε 21€-3μηνη- και πάρτε την ultimate gamepass έκδοση από δώ

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/3-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

κάντε upgrade την υπάρχουσα συνδρομή σας, και ενεργοποιείστε την αυτόματη ανανέωση που σας δίνει +1 μήνα δώρο!
Ορίστε 5 μήνες game pass ULTIMATE με 25€.

F3lZ2Xq.jpg

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι'άλλη προσφορά με 9€ για 3 μήνες, με discord nitro

https://support.discordapp.com/hc/en-us/articles/360035344491?flash_digest=a158f8ce4f3485088107c91dc78db7a10271cb60

εαν αγοράσετε το discord nitro δίνει δώρο ένα pc gamepass ή xbox gamepass για 3 μήνες με ενεργοποίηση ως 31 Μαρτίου 2020 και αγορά ως τις 6 Γενάρη 2020

 

 

Αναφορά σε κείμενο

 

Legal

New Discord Nitro ($9.99) subscribers will receive three months of Xbox Game Pass for PC, or for Console. Limited time offer, while supplies last. Exclusions apply. Limit 1 offer per account. Offer cannot be combined with any other offer. After the promotional period, subscription will continue to be charged at the regular price of $9.99/month USD or $99.99/year USD (subject to change), unless cancelled. Offer ends January 6, 2020 and must be redeemed by March 31, 2020. Terms and conditions apply—please visit [https://discord.com/discord-xbox-offer-2019] for more details.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Κι'άλλη προσφορά με 9€ για 3 μήνες, με discord nitro

https://support.discordapp.com/hc/en-us/articles/360035344491?flash_digest=a158f8ce4f3485088107c91dc78db7a10271cb60

εαν αγοράσετε το discord nitro δίνει δώρο ένα pc gamepass ή xbox gamepass για 3 μήνες με ενεργοποίηση ως 31 Μαρτίου 2020 και αγορά ως τις 6 Γενάρη 2020

 

 

Μονό για Αμερική είναι αυτό δυστυχώς. Στο λινκ γράφει on US. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι δεν είναι!
Μόλις το έκανα gift σε φίλο εδώ Ελλάδα και αυτός και γω. Του έδωσε κλειδί να το κάνει redeem στην microsoft, όμως επειδή έχει το ultimate και το κλειδί είναι για απλή έκδοση θα του το έκανε convert σε 2μηνη ultimate, οπότε περιμένει να λήξει σε 10 μέρες η συνδρομή του και να την βάλει.

μέσα από το site που έδωσα:

Αναφορά σε κείμενο

Q: Is this code available in my region? 
A: This promotion is available in Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, Canada (excluding Quebec), Chile, Colombia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Ireland, Israel, Italy, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Turkey, United Arab Emirates, United Kingdom, and United States.

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο, my bad. Έχω απορία όμως. Αν εγώ τώρα ζητήσω refund που μόλις έβαλα ultimate, θα δικαιούμαι ξανά τη προσφορά? Θυμάμαι με το 1ευρώ game pass for pc με είχε αφήσει να το ξαναβάλω πάντως. Αν είναι να το κάνω cancel, να βάλω το game pass for pc από discord και μετά το ultimate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε πειράζει ρε σιγά.

Αν μιλάς τώρα για αυτό του discord, έξτρα χρόνο σου δίνει η συνεργασία του discord-xbox(microsoft). Προσθέτει δηλαδή έξτρα στον χρόνο της gamepass συνδρομή σου ή αν δεν έχεις καθόλου απλώς αποκτάς 3 μήνες έτσι απλού πάσου(pc ή xbox).

Το ξαναγράφω:
Από το discord δεν παίρνεις ultimate συνδρομή, την απλή σου δίνει (διαλέγεις είτε για xbox είτε για pc) και ισχύει για μία και μόνο φορά!
Αν έχεις ήδη ultimate συνδρομή και βάλεις το serial number που σου δίνει το discord, τότε στο μετατρέπει από 3μηνο απλής σε 2μηνο ultimate και το συμψηφίζει στον υπάρχον χρόνο σου.

 

Αν μιλάς για την προσφορά που τρέχει η microsoft (με 1€ για 3 μήνες ultimate), όχι δεν σου ξαναδίνει συνδρομή με 1€.
Αυτό είναι για accounts που βάζουν 1η φορά gamepass τώρα. Μετά πάει στην τιμή του πακέτου που θα πάρεις, είτε 12.99€ είτε 3.99€.
Προσοχή μη λούσετε και αγοράσετε απλώς την pc συνδρομή με το 1€,γιατί ισχύει το από πάνω επίσης και παίρνετε μόνο ένα μήνα αντί για 3μηνο.

Τα δοκίμασα με το account μου γιαυτό τα ξέρω. Είχα από τον προηγούμενο μήνα που έτρεχε προσφορά με 1€ για 1 μήνα ultimate,το ακύρωσα κάποιες μέρες πριν λήξει η συνδρομή(με refund :P )
και όταν πάτησα την προσφορά 1€ για 3 μήνες,μου είπε μεγάλε δεν έχει εσύ τέτοιο πράμα! Και έκανα ότι έκανα στο χθεσινό post με αγορά 3μηνης από το κλειδάδικο.

 

και το disclaimer που λεγα πιο πάνω:

Αναφορά σε κείμενο

*Δεν ισχύει για τρέχοντες συνδρομητές Xbox Game Pass Ultimate. Ισχύουν άλλες εξαιρέσεις. Η προσφορά είναι διαθέσιμη σε όλες τις αγορές Xbox, εκτός από την αγορά της Ρωσίας. Απαιτείται πιστωτική κάρτα. Μετά τη λήξη της προωθητικής ενέργειας, η συνδρομή συνεχίζεται με την τιμή που ισχύει τη δεδομένη στιγμή (υπόκειται σε αλλαγή), εκτός αν ακυρωθεί. Συν τους ισχύοντες φόρους. Δεν μπορεί να συνδυαστεί με οποιαδήποτε άλλη προσφορά. Ισχύει περιορισμός μίας προσφοράς ανά λογαριασμό. Οι κατάλογος των παιχνιδιών ποικίλλει με την πάροδο του χρόνου και ανά χώρα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα. Επίσης σχετικά με τον έξτρα μήνα για την αυτόματη ανανέωση που λες, εγώ που έχω ήδη ultimate μπορώ να τον αποκτήσω? Θέλει να έχεις αγοράσει συνδρομή εκτός της 1€ προσφοράς? Την είχα απενεργοποιήσει πριν με το Game Pass for PC αλλά με το που έβαλα ultimate με 1 ευρώ απλά ενεργοποιήθηκε μόνη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, naruto14 είπε

Κατάλαβα. Επίσης σχετικά με τον έξτρα μήνα για την αυτόματη ανανέωση που λες, εγώ που έχω ήδη ultimate μπορώ να τον αποκτήσω? Θέλει να έχεις αγοράσει συνδρομή εκτός της 1€ προσφοράς? Την είχα απενεργοποιήσει πριν με το Game Pass for PC αλλά με το που έβαλα ultimate με 1 ευρώ απλά ενεργοποιήθηκε μόνη της.

Εμένα για κάποιον λόγο δεν ήταν ενεργοποιημένη,ενώ φίλος που έκανε τον προηγούμενο μήνα 2-3 μέρες μετά από μένα συνδρομή του έδωκε δώρο έξτρα μέρες. Ίσως να φταίει που την έβαλα τότε μέσα από το xbox και αυτός από το site,δε μείναμε πολύ σε αυτό.

Οπότε τώρα, ναι θέλει νέα συνδρομή. Αλλά δεν την ενεργοποίησα μόλις πήρα τα 3.99,δεν μου έδωσε αυτή την επιλογή βέβαια τότε. Μου την έδωσε μόλις έβαλα το serial number της 3μηνης,δε ξέρω γιατί.
-"θες να ενεργοποιήσεις την αυτόματη συνδρομή και να σου κάνουμε δώρο άλλον ένα μήνα;"
-Φέρε δω χάμω έξτρα μήνες ρε και το ρωτάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, giout είπε

καλησπέρα σας, μαι ερώτηση να κάνω εγώ έχω ήδη συνδρομή xbox game pass ultimate που λήγει 09/01/20 μπορώ να πάρω κάτι απο τα παραπάνω και να κάνω ανανέωση?

η 3μηνη αυτή ακρίβυνε λίγο
https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/3-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

αλλιώς μπορείς με 9€ να πάρεις την 3μηνη απλή gamepass που δίνει το discord,που ουσιαστικά θα σου γίνει 2μηνη ultimate εαν την βάλεις τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/11/2019 στις 9:04 ΠΜ, giout είπε

οπότε λοιπόν θα πάρω άλλους 2 μήνες με τα 9 ευρώ , και οι 3 μήνη συμφέρει ακόμα .

περίμενε και την black friday, ίσως δεις και καλύτερες τιμές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά.

Μετά από 1 μήνα κανονικού game pass με την προσφορά τους ενός ευρώ μπορώ στο καπάκι να βάλω την 3μηνη συνδρομή του ultimate game pass;

Επεξ/σία από Tij1012
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Tij1012 είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Μετά από 1 μήνα κανονικού game pass με την προσφορά τους ενός ευρώ μπορώ στο καπάκι να βάλω την 3μηνη συνδρομή του ultimate game pass;

Όχι, το disclaimer που δίνει η ms το σχολιάσαμε και 4-5 ποστ πιο πάνω.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...