Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

πήρα πριν μερικές μέρες την sapphire 590 special edition και ενεργοποίησα την 3μηνη game pass που δίνει δώρο. Αν τώρα βάλω την 3μηνη game pass ultimate με 1€ θα χάσω στην ουσία την απλή game pass;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, Liakos10 είπε

Καλησπέρα,

πήρα πριν μερικές μέρες την sapphire 590 special edition και ενεργοποίησα την 3μηνη game pass που δίνει δώρο. Αν τώρα βάλω την 3μηνη game pass ultimate με 1€ θα χάσω στην ουσία την απλή game pass;

Όχι. Θα γίνει αναβάθμιση σε ultimate και θα προσθέθουν άλλοι 3 μήνες. Δηλαδή αν η συνδρομή που έχεις τώρα τελειώνει Φεβρουάριο, βάζοντας το ultimate θα τελειώσει Μάιο και μέχρι τότε από σήμερα που θα δώσεις το 1 ευρώ θα έχεις συνδρομή ultimate. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Είχα βάλει 3μηνο game pass για pc που έληγε 2 Δεκέμβρη. Πριν κάνα 2 βδομάδες έβαλα τη 3μηνη προσφορά του ultimate με 1 ευρώ και από τότε έχω ultimate με ημερομηνία λήξεως 2 Μαρτίου 2020.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

@naruto14 φίλε ευχαριστώ πολύ για το info. Αγόρασα την 3μηνη ultimate 1€ πριν μερικές μέρες και όντως την πρόσθεσε στην απλή τρίμηνη και την αναβάθμισε σε ultimate. Μέχρι τον Μάϊο δηλαδή θα έχω στο pc game pass και στο xboxone game pass ΚΑΙ gold. Απίστευτα πράγματα, η microsoft πραγματικά παρακαλάει για να πουλήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Σκέφτομαι να πάρω δύο τρίμηνους κωδικούς από το AMD promο. Θα μπορούν να κολλήσουν μεταξύ τους και να έχω εξάμηνο gamepass; Αν στην συνέχεια πάρω και το promo με το 1 ευρώ, θα αναβαθμιστεί η συνδρομή σε 9μηνη ultimate;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2019 στις 3:19 ΜΜ, kostasgpa είπε

Ερώτηση: Σκέφτομαι να πάρω δύο τρίμηνους κωδικούς από το AMD promο. Θα μπορούν να κολλήσουν μεταξύ τους και να έχω εξάμηνο gamepass; Αν στην συνέχεια πάρω και το promo με το 1 ευρώ, θα αναβαθμιστεί η συνδρομή σε 9μηνη ultimate;

ακριβώς την ίδια απορία έχω κι εγώ, πήρα 3700Χ + 5700ΧΤ που έρχονταν το καθένα με 1 δωρεάν παιχνίδι + 3 μήνες Xbox Game Pass. Άλλα δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει 6 μήνες, κάπου πήρε το μάτι μου για "one code per account". Ας μας διαφωτίσει κάποιος που ξέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Athanasios2104 είπε

ακριβώς την ίδια απορία έχω κι εγώ, πήρα 3700Χ + 5700ΧΤ που έρχονταν το καθένα με 1 δωρεάν παιχνίδι + 3 μήνες Xbox Game Pass. Άλλα δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει 6 μήνες, κάπου πήρε το μάτι μου για "one code per account". Ας μας διαφωτίσει κάποιος που ξέρει. 

Μιας και το πήρες, δοκίμασέ το και πες μου, γιατί εγώ ακόμα δεν τους πήρα τους κωδικούς και σκέφτομαι αν θα το αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

Μιας και το πήρες, δοκίμασέ το και πες μου, γιατί εγώ ακόμα δεν τους πήρα τους κωδικούς και σκέφτομαι αν θα το αγοράσω.

Οι κωδικοί για τα παιχνίδια δουλεύουν μια χαρά, για το game pass δεν ξέρω, σίγουρα θα δουλεύει ο ένας, αλλά το ερώτημα είναι αν μετά μπορείς να βάλεις και τον άλλον.

Επεξ/σία από Athanasios2104
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Athanasios2104 είπε

Οι κωδικοί για τα παιχνίδια δουλεύουν μια χαρά, για το game pass δεν ξέρω, σίγουρα θα δουλεύει ο ένας, αλλά το ερώτημα είναι αν μετά μπορείς να βάλεις και τον άλλον.

Δεν το δοκιμάζεις ώστε να μου πεις και μένα πριν δώσω λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπων το δοκιμασα . Μπαινει αλλα μου λέει θα κανει CONVERT τους 3 Months to Xbox Game Pass for PC ΣΕ 2 Ultimate game pass για να κατσει πανω απο αυτα που εχω ηδη . Να το βαλω η οχι ; Κριμα να μου τρωει 1 μηνα . 2 κωδικους απο amd δε τους περναει - σου λεει κατι πας να κλεψεις και ανοιγει να κανεις manual varification με αποδειξεις αγορας και γμσε τα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Λοιπων το δοκιμασα . Μπαινει αλλα μου λέει θα κανει CONVERT τους 3 Months to Xbox Game Pass for PC ΣΕ 2 Ultimate game pass για να κατσει πανω απο αυτα που εχω ηδη . Να το βαλω η οχι ; Κριμα να μου τρωει 1 μηνα . 2 κωδικους απο amd δε τους περναει - σου λεει κατι πας να κλεψεις και ανοιγει να κανεις manual varification με αποδειξεις αγορας και γμσε τα 

Σε pc το θες ή για xbox;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ultimate ειναι στο pc . Στο xbox εχω μεχρι τον αλλο χρονο βαλει . Το θεμα ειναι οτι μου τρωει 1 μηνα οταν το περναω στο PC ΜS store  και δεν εχω ιδεα γιατι - δεν χτυπαω ταβανι εχω 15 μηνες συνολο ....Κανε νεο λογαριασμο οπως εχουν πει βαζεις με 1 ευρω 3 μηνες και ΜΕΤΑ τον κωδικο για αλλους 3 .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...