Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σου αναβαθμίζει την απλή gamepass που έχεις σε ultimate.

Η ultimate είναι πιο ακριβή από την απλή, λογικό λοιπόν να σου δίνει μόνο 2 μήνες, αφού σου ανοίγεται μεγαλύτερο εύρος έτσι-δε θα γίνουν και κλέφτες!

Επίσης οι συνδρομές ultimate επικοινωνούν, οπότε και pc ίδιο με του Xbox την συνδρομή είναι τι λέτε??

 

Στις 18/12/2019 στις 8:30 ΜΜ, Mhlogiatros είπε

Ultimate ειναι στο pc . Στο xbox εχω μεχρι τον αλλο χρονο βαλει . Το θεμα ειναι οτι μου τρωει 1 μηνα οταν το περναω στο PC ΜS store  και δεν εχω ιδεα γιατι - δεν χτυπαω ταβανι εχω 15 μηνες συνολο ....Κανε νεο λογαριασμο οπως εχουν πει βαζεις με 1 ευρω 3 μηνες και ΜΕΤΑ τον κωδικο για αλλους 3 .

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

41 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Λεμε οτι τα amd rewards σου δινουν code για 3 months ULTIMATE οχι απλη. 

ναι και έχεις την απλή πριν; Αυτό κατάλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου φοβαμαι μη μου τα εχουν κανει μπαχαλο ειχα και απο πριν στο pc ultimate και ειπα να προσθεσω + την ultimate της AMD γιατι δε ξερω ποτε ληγει ο κωδικος που δινουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Φιλε μου φοβαμαι μη μου τα εχουν κανει μπαχαλο ειχα και απο πριν στο pc ultimate και ειπα να προσθεσω + την ultimate της AMD γιατι δε ξερω ποτε ληγει ο κωδικος που δινουν 

(αν δεν κατάλαβα σωστά συγνώμη)

βρε όλα αυτά τα γράφει η amd

https://www.amd.com/en/gaming/game-bundle

Αναφορά σε κείμενο

*Offer available through participating retailers for eligible purchases made July 1, 2019 through March 10, 2020 or when supply of coupon codes is exhausted, whichever occurs first. Void where prohibited.  Full offer terms at www.amdrewards.com/terms. Game Pass for PC:  Over 100 PC Games available starting August 2019. Gears 5 available fall 2019.  Game Pass code must be redeemed by June 30, 2020.  Limit one promotional 3-month subscription per Microsoft account over a 12-month period.  Requires the Xbox (beta) app and Windows 10 (with updates).  Age restrictions and system requirements apply. Game catalog varies over time.  Learn more at Xbox.com/gamepass.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκ@τα μας εχουν ζαλισει με τα ονοματα .... 3 Months to Xbox Game Pass for PC ειναι τελικα .... Που βαζοντας το βγαζει converting to 2 months ultimate  

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Λεμε οτι τα amd rewards σου δινουν code για 3 months ULTIMATE οχι απλη. 

3 μηνες απλη εκδοση δινουν τα rewards εκτος αν αλλαξε προσφατα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς, απλά αν βάλεις την απλή τρίμηνη και μετά ενεργοποιήσεις μια τρίμηνη ultimate θα αναβαθμιστεί και θα έχεις 6 μήνες ultimate. Με την ultimate έχεις game pass σε pc και xbox ΣΥΝ gold συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανατολικό ζήτημα το κάνατε βρε σεις :P

γιατί δεν διαβάζετε τα FAG και τι γράφει μέσα στο site η MS? Αντίστοιχα και οι κωδικοί που έχετε θα παίξουν μπάλα έτσι:
https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass

image.png.0fad48f589fb93ebb5dab62ac1d6f39e.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχνίδια προτείνετε από το game pass για pc σε laptop με i3-6100u; Αποχωρίζομαι το one για τις γιορτές και λέω να παίξω κάνς παιχνίδι στο laptop αλλά δεν έχω ιδέα από χαρακτηριστικά κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Ανατολικό ζήτημα το κάνατε βρε σεις :P

γιατί δεν διαβάζετε τα FAG και τι γράφει μέσα στο site η MS? Αντίστοιχα και οι κωδικοί που έχετε θα παίξουν μπάλα έτσι:
https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass

image.png.0fad48f589fb93ebb5dab62ac1d6f39e.png

Αν έχεις ήδη πχ 36 μήνες gold και κάνεις αναβάθμιση σε ultimate πρώτη φορά, ισχύει αυτή η αναλογία; Η σου αναβαθμίζεται όλη η συνδρομη;

https://www.xbox.com/el-GR/live/gold/upgrade

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει κανείς άλλος πρόβλημα με το Outer Worlds (game pass/win store version)? Εδώ και ημέρες όταν πατάω το Icon του με πηγαίνει στο Gaming Service του win store και δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο εκεί. Εάν το τρέξω μέσα από το win store δεν κάνει τίποτα. Θυμάμαι παλίοτερα έβγαζε ότι ήθελε update αλλά δεν το έκανε με error 0x87E00013 (έκανα reset τα gaming services). Εφόσον κάνω uninstall/reinstall δεν χάνω save games έτσι? Έχω fully updated Win 10 1909v.

Επεξ/σία από Material_Defender_1032
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...