Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η καλυτερη gaming υπηρεσια που εχει βγει ποτε. και αν προσθεσει και δυνατες αποκλειστικοτητες σε αυτην η ΜΣ, τοτε ειναι που θα γινει ο μεγαλος χαμος.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/3/2021 στις 2:18 ΠΜ, p4n0s86 είπε

Μου εξηγεί κάποιος τι δεν καταλαβαίνω; Πήρα 1 μήνα ultimate, μου λέει ότι λήγει 25/4 έκανα και stop recurring billing, μου λέει κανονικά ότι το έχω όπως φαίνεται στην φωτό, αλλά σε όλα τα games δεν έχει επιλογή για download, λέει Play with gamepass και με πάει πάλι εδώ.

gamepass.jpg

Το έπαθα και εγώ, έστρωσε κάνα 2 μέρες μετά..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ξερει κανεις τι γινεται? εχω ηδη πληρωσει την συνδρομη και εκει που παω να κατεβασω το παιχνιδι μου βγαζει μηνυμα με ενα θαυμαστικο και ενα manage και πατας δεν κανει τπτ ομως ενω εχω κανει login στον λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα εχω το εξης προβλημα. κατεβασα το ea desktop για να κατεβασω παιχνιδια της ea. το προβλημα ειναι οτι σε δυο παιχνιδια που κατεβασα το need for speed heat και το Jedi Fallen Order οταν ξεκιναω το παιχνιδι στο video της εισαγωγης τρωει τρελα κοληματα με αποτελεσμα στο πρωτο να μπαινει μετα απο ωρα στο παιχνιδι και να μην μπορεις να παιξεις και στο δευτερο αφου δειξει τα video εισαγωγεις με τρελα κοληματα να μενει σε μαυρη οθονη και να μην κανει τιποτα. εχει αλλος παρομοια προβληματα? πληροφοριακα πανω αριστερα στην οθονη εχω βαλει να δειχνει τα fps και στο need for speed δειχνει 10 με 15 fps στα video ενω στο star wars πηγαινει πανω κατω απο 1 μεχρι 30. σε steam και στα παιχνιδια του game pass δεν ειχα τετοια προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/4/2021 στις 12:10 ΠΜ, lepisaccept είπε

καλησπερα ξερει κανεις τι γινεται? εχω ηδη πληρωσει την συνδρομη και εκει που παω να κατεβασω το παιχνιδι μου βγαζει μηνυμα με ενα θαυμαστικο και ενα manage και πατας δεν κανει τπτ ομως ενω εχω κανει login στον λογαριασμο.

δωσε ενα scr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει κάνα πακετάκι με πολλούς μήνες να βγαίνει λιγότερο ή να το συνεχίσω κανονικά 10/μήνα να τελειώνουμε; Λίγο που είδα στο GGDeals βρήκα ένα που με 20 ευρώ δίνει 3 μήνες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατέβασα το Crysis από το game pass με EA αλλά δεν τρέχει. Ανοίγει, μαυρίζει η οθόνη και μετά απλά με πετάει στο desktop. Απ' ότι είδα στο google το έχουν και άλλοι το θέμα αυτό. Παίζει να είναι του game pass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

κατέβασα το Crysis από το game pass με EA αλλά δεν τρέχει. Ανοίγει, μαυρίζει η οθόνη και μετά απλά με πετάει στο desktop. Απ' ότι είδα στο google το έχουν και άλλοι το θέμα αυτό. Παίζει να είναι του game pass..

Δεν είναι του gamepass κάτι παίζει με ένα intro video που έχει, είχα βρει την λύση για έναν φίλο πριν καμιά 10αριά μέρες, αλλά δε θυμάμαι ακριβώς τώρα και δεν έχω χρόνο. Κάπου μέσα στα αρχεία της εγκατάστασης σβήνεις ένα αρχείο νομίζω ή το τρέχεις από άλλο .exe κάτι τέτοιο, ψάξου λίγο και θα το βρεις, αλλιώς θα το κοιτάξω ξανά το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Δεν είναι του gamepass κάτι παίζει με ένα intro video που έχει, είχα βρει την λύση για έναν φίλο πριν καμιά 10αριά μέρες, αλλά δε θυμάμαι ακριβώς τώρα και δεν έχω χρόνο. Κάπου μέσα στα αρχεία της εγκατάστασης σβήνεις ένα αρχείο νομίζω ή το τρέχεις από άλλο .exe κάτι τέτοιο, ψάξου λίγο και θα το βρεις, αλλιώς θα το κοιτάξω ξανά το βράδυ.

Bασικά πρέπει να τρέξεις ένα .exe μέσα στο install folder. Τώρα το θέμα είναι ότι τρέχει capped στα 50fps :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...