Προς το περιεχόμενο

Η Sony θα λανσάρει ένα Xperia που θα επιτρέπει τον χειρισμό με το ένα χέρι


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

α ρε sony στα κιν εισαι μεγαλη αποτυχια δεν ξερω γιατι βγαζεις ακομα και για πιο λογο , το design  εδω και χρονια το ιδιο ολα τα αλλα εκτος απο την camera 

για τουσ παλιους k750 ακομα εχω φωτοm

Επεξ/σία από kundi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η λύση δεν είναι να κλείνουν τμήματα κινητών, ούτε η sony πρέπει να το κλείσει .. Έχει τόσο ποιοτικά κινητά που αν το πάρει απόφαση μπορεί να φτιάξει κάτι καλό και να το διαφημίσει.. Φαίνεται ότι δεν την νοιάζει το τμήμα των κινητών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτοί που λέτε ακόμη για τα περιθώρια της SONY, μόνο κομπλεξικοί μπορείτε να χαρακτηριστείτε.

Πραγματικά όμως. 

Δεν μιλάμε για τη σειρά Ζ πλέον. Έλεος. 

Επεξ/σία από mariosCS
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλέφωνα με νοτς δεν θέλετε, τηλέφωνα με τρύπες δεν θέλετε, με bezels όπως τον παλιό καλό καιρό δεν θέλετε. Τί στο καλό θέλετε?😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, HaloSpartan117 είπε

το πιο σημαντικό που έχω παρατηρήσει είναι ότι στο τομέα του marketing και διαφήμιση εκεί η Sony δεν έχει κάνει απολύτως τίποτα, πριν χρόνια στην Ελλάδα την άκουγες και την έβλεπες όταν λάνσαρε τα πρώτα Xperia Ζ

Αν και είμαι οπαδός Xiaomi,για μένα είναι πολύ κρίμα της Sonyνα αξίζει τέτοια απαξίωση.

Μέχρι περίπου το 2012-13 ήταν νούμερο 1 σε πωλήσεις smartphones στην ελληνική αγορά. Μετά έκανε περικοπές και διέλυσε την ομάδα στην Ελλάδα. Όταν κάνεις τέτοια σιγά μη σε λυπηθεί ο ανταγωνισμός. Τα ίδια έκαναν και οι LG & HTC. 

Τώρα πια και αξιόλογες συσκευές να βγάζει, είναι πολύ δύσκολο να έχει εμπορική επιτυχία χωρίς καλό δίκτυο πωλήσεων, με μηδαμινή προβολή και μη ανταγωνιστικές τιμές. 

Επεξ/σία από butters
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φτιαξει τον isp της καμερας και εχει και ικανοποιητικη αυτονομια ευκολα το αγοραζω...αντε ολοι με τα 100 στρεμματα κινητα δε χωρανε πουθενα..λες και κανεις τιποτα σοβαρο στο κινητο και θες 100" οθονη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dimitrisp88 είπε

Ποση μπαταρία παιζει να τρωει με 4κ οθονη...μια χαρα ειναι και 2κ τι υπερβολες ειναι αυτες..

λες και θα καταλαβει κανενος το ματι την διαφορα 2 με 4 κ σε αυτες τις ιντσες!

Next

Φιλε εχεις ασχοληθει με vr στο κινητο; Οταν το τηλέφωνο τοποθετηθεί σε μια θήκη vr και εχεις την οθονη στα 4 εκατοστά απο τα ματια σου μια χαρά ξεχωρίζεις το 2k απο το 4k

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, nikangel είπε

Φιλε εχεις ασχοληθει με vr στο κινητο; Οταν το τηλέφωνο τοποθετηθεί σε μια θήκη vr και εχεις την οθονη στα 4 εκατοστά απο τα ματια σου μια χαρά ξεχωρίζεις το 2k απο το 4k

Μου φαίνεται πραγματικά άχρηστο το VR και ποιος το χρησιμοποιεί τώρα πια; 

Εγώ βλέπω να έχει ξεχαστεί τώρα πια αυτή η τεχνολογία..

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Dimitrisp88 είπε

Μου φαίνεται πραγματικά άχρηστο το VR και ποιος το χρησιμοποιεί τώρα πια; 

Εγώ βλέπω να έχει ξεχαστεί τώρα πια αυτή η τεχνολογία..

Καθόλου άχρηστη τεχνολογία. Άχρηστο μπορεί να χαρακτηρίσει ο κάθε ένας οτιδήποτε δεν χρησιμοποιεί ο ίδιος; Για παράδειγμα το spotify για εμένα είναι άχρηστο εντελώς καθώς δεν ακούω ποτέ μουσική. Θα το χαρακτηρίσω άχρηστη τεχνολογία; Το vr είναι το μέλλον για εμένα προσωπικά. Επαναστατική τεχνολογία που έχει φέρει συγκλονιστική  αλλαγή σε παιχνίδια , μάθηση, ψυχαγωγία και άλλα.  Σε προτρέπω να δοκιμάσεις σε πολλές πλατφόρμες και να σχηματίσεις σωστή γνώμη προτού το αφορίσεις        

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikangel είπε

Καθόλου άχρηστη τεχνολογία. Άχρηστο μπορεί να χαρακτηρίσει ο κάθε ένας οτιδήποτε δεν χρησιμοποιεί ο ίδιος; Για παράδειγμα το spotify για εμένα είναι άχρηστο εντελώς καθώς δεν ακούω ποτέ μουσική. Θα το χαρακτηρίσω άχρηστη τεχνολογία; Το vr είναι το μέλλον για εμένα προσωπικά. Επαναστατική τεχνολογία που έχει φέρει συγκλονιστική  αλλαγή σε παιχνίδια , μάθηση, ψυχαγωγία και άλλα.  Σε προτρέπω να δοκιμάσεις σε πολλές πλατφόρμες και να σχηματίσεις σωστή γνώμη προτού το αφορίσεις        

Την είχα δοκιμάσει την τεχνολογία τότε που είχε γίνεις ένας πανικός όταν βγήκε και το Galaxy S7 αλλά δεν με ενθουσίασε τόσο δεδομένου ότι το κινητό το χρησιμοποιω καθαρά σε θέμα δουλειας...χρόνο για παιχνίδια κλπ δεν έχω ποτέ δεν ήταν σκέψη για εμένα αλλά παρόλα αυτά ...θα έχεις ένα αρκετά αδύναμο κινητό σε μπαταρία (λόγο 4κ) για να έχεις καλή οθόνη για όταν χρησιμοποιήσεις το VR ? 

Δεν έχω ακούσει κάτι για την μπαταρία αλλά με τέτοιο ντιζάιν δύσκολο να μπήκα κάτι πάνω από 3.500mah..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, butters είπε

Μέχρι περίπου το 2012-13 ήταν νούμερο 1 σε πωλήσεις smartphones στην ελληνική αγορά. Μετά έκανε περικοπές και διέλυσε την ομάδα στην Ελλάδα. Όταν κάνεις τέτοια σιγά μη σε λυπηθεί ο ανταγωνισμός. Τα ίδια έκαναν και οι LG & HTC. 

Τώρα πια και αξιόλογες συσκευές να βγάζει, είναι πολύ δύσκολο να έχει εμπορική επιτυχία χωρίς καλό δίκτυο πωλήσεων, με μηδαμινή προβολή και μη ανταγωνιστικές τιμές. 

Καλά, δεν καταβαραθρώθηκαν επειδή έφυγαν από την Ελλάδα, έφυγαν από την Ελλάδα επειδή καταβαραθρώθηκαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...