Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε η τελική έκδοση του Android 10, αρχικά στα Pixel smartphones


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, sv398 είπε

Αν η δουλειά σου είναι φωτογραφία, πάρε φωτογραφική. Για οτιδήποτε άλλο η επισκευάζεις την κάμερα του κινητού ή παίρνεις άλλο. Μια χαρά κολλάει το ήμαρτον.

Δεν είναι η φωτογραφία η δουλειά μου . Η δουλειά μου χρειάζεται όμως φωτογραφίες ώστε να δείχνει ωραία και να προσελκύω πελάτες. Επίσης ο κάθε ένας για τον α ή β λόγο δεν έχει χρήματα για φωτογραφικές μηχανές . Το pixel βγάζει τις καλύτερες και ήταν κινητό και φωτογραφική μαζί για αυτό και έδωσα το ποσό αυτό και το πήρα. Εξάλλου για αυτό και η τιμή του . Επίσης το ήμαρτον όχι δεν κολλάει γιατί αν εσυ θες απλά κινητό πάρε ένα με κουμπιά ή ένα των 100€ να κανείς την δουλειά σου . Αλλά δεν νομίζω να έχεις κάτι τέτοιο . Ο κάθε ένας διαλέγει κινητό μέσα σε ολόκληρη γκάμα που κυκλοφορεί για τους δικούς του σκοπούς η λόγους που δεν ειμαι αναγκασμένη να σου πω . Με αυτό το σκεπτικό που έχεις θα είχαν όλοι το ίδιο μοντέλο κινητού με τα ίδια χαρακτηριστικά για απλή χρήση . Δεν θα έβγαζαν οι εταιρίες αλλά κινητά με καλύτερες δυνατότητες και καλύτερες φωτογραφίες και μεγαλύτερη ram και καλύτερους επεξεργαστές. 

Όποτε θενκιου νεξτ γιατί πετάς κοτσάνες .

Επεξ/σία από GeoMix
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 7/9/2019 στις 2:35 ΜΜ, rhohpe είπε

Τα gestures τελικά κλέβουν τη  παράσταση και είναι σοβαρός λόγος αναβάθμισης. Δηλαδή ειναι όπως λέμε ορόσημο στην πορεία του Android. 

Μετά από μόλις μια βδομάδα χρήσης όταν έπιασα άλλο κινητό με το ol' good 3-button interface μου πήρε κάποια δευτερόλεπτα να θυμηθώ ότι δεν έχει gestures. :)

Το καλό είναι ότι όλοι έχουν καταλήξει στο ίδιο σετ από gestures (Apple, Google, Xiaomi, Huawei - δεν ξέρω τι κάνει η Samsung) οπότε δεν θα ψάχνεται κάποιος αν πιάσει άλλο κινητό στα χέρια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...