Προς το περιεχόμενο

Κατατακτήριες ή μεταπτυχιακό;


sparaskeg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχω τελειώσει το τμήμα Ποιμαντικης και κοινωνικής θεολογίας του ΑΠΘ. Δυστυχώς πολλές προοπτικές δεν υπάρχουν. Προβληματιζομαι για το τι θα κάνω στη συνέχεια. Η κατεύθυνση μου στη σχολή ήταν στον παιδαγωγικό τομέα. Μου άρεσαν τα περιβαλλοντικα θέματα οποτε κυνηγούσα επιλεγόμενα σχετικά με το θέμα. Με ενδιαφέρει ένα μεταπτυχιακό σχετικό με περιβαλλοντικη εκπαίδευση. Από την άλλη όμως και κατατακτήριες για ειδική αγωγή. Σκέφτομαι να επιδιώξω το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό κ μιας κ είναι ένας χρόνος να δώσω μετά και κατατακτήριες. Το διάβασμα τρελό αλλά δε με ενδιαφέρει. Αξίζει όμως τον κόπο; θα βγει κάτι από όλο αυτό; σκοπός μου είναι να διοριστω μιας και θέλω να μπω στην εκπαίδευση αλλά από την άλλη φοβάμαι μήπως οι κόποι πάνε χαμένοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εισαι συναφης κλαδος και δεν θα σε προτιμησουν για μεταπτυχιακο ευκολα, τουλαχιστο αυτο δεκτηκα σε κυπριακα πανεπιστημια οταν απο φιλολογια επιχειρησα να κανω μεταπτυχιακο στην διαχειριση περιβαλλοντος, συν οτι οι αποφοιτοι αυτων των σχολων εχουν πολυ ψηλο γενικο ενω εμενα η σχολη μου ειχε γενικο μεσο ορο 6,8῎....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...