Προς το περιεχόμενο

αποριες σχετικα με vdsl


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σημερα η συνδεση μου παρουσιαζει για μια ακομη φορα προβληματα σε ολα τα games apo 49-60ms εχω min89 και max οσο φτασει !
μπηκα στο ροοτερ και ειδα πολλα FEC Errors (http://prntscr.com/p27yv5)
καμια ιδεα; πως μπορω να δω τι παει λαθος με την γραμμη μου ; η τεχνικη υπηρεσια δεν κανει για τπτ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ.... Σόρυ αλλά τα προβλήματα είναι αυτά από τα αριστερά. Οπότε έχεις 0 προβλήματα. Τώρα για τα πινγκ, εξαρτάται από τους σερβερ του παιχνιδιού και το αν κάποιος άλλος χρησιμοποιεί το ίντερνετ σου (παιδιά κτλ). Ο οτε δεν κάνει κάτι, διότι δεν χρειάζεται να κάνει κάτι εφόσον είσαι οκ. Ζήτα απλώς fastpath για καλυτερευση των πινγκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Realakias είπε

Εμ.... Σόρυ αλλά τα προβλήματα είναι αυτά από τα αριστερά. Οπότε έχεις 0 προβλήματα. Τώρα για τα πινγκ, εξαρτάται από τους σερβερ του παιχνιδιού και το αν κάποιος άλλος χρησιμοποιεί το ίντερνετ σου (παιδιά κτλ). Ο οτε δεν κάνει κάτι, διότι δεν χρειάζεται να κάνει κάτι εφόσον είσαι οκ. Ζήτα απλώς fastpath για καλυτερευση των πινγκ. 

Ειναι wind και λενε οτι δεν υποστιριζουν φαστπαθ σε βντσλ γραμμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tsoubas είπε

Ειναι wind και λενε οτι δεν υποστιριζουν φαστπαθ σε βντσλ γραμμές

Το ρουτερ μου θυμίζει αυτό του οτε (Speedport Entry). Με wind άστο. Τζάμπα θα χάσεις τον χρόνο σου. Δεν καταλαβαίνουν σε αυτή την εταιρεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tsoubas είπε

Ειναι wind και λενε οτι δεν υποστιριζουν φαστπαθ σε βντσλ γραμμές

Εγώ έχω 200άρα fastpath wind αλλά ήταν απο την αρχή ετσι η γραμμή δεν χρειάστηκε να το ζητήσω.  Έχω διαβάσει πάρα πολλες φορές που λένε εδώ μέσα ότι δεν βγάζουν άκρη με την wind και τους λένε ότι δεν υποστηρίζεται οπότε σε μένα μάλλον έτυχε; 

Ελπίζω μόνο να μην κάνουν καμιά αλλαγή καμιά μέρα και γυρίσει ξαφνικά σε interleaved.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Silverage είπε

Εγώ έχω 200άρα fastpath wind αλλά ήταν απο την αρχή ετσι η γραμμή δεν χρειάστηκε να το ζητήσω.  Έχω διαβάσει πάρα πολλες φορές που λένε εδώ μέσα ότι δεν βγάζουν άκρη με την wind και τους λένε ότι δεν υποστηρίζεται οπότε σε μένα μάλλον έτυχε; 

Ελπίζω μόνο να μην κάνουν καμιά αλλαγή καμιά μέρα και γυρίσει ξαφνικά σε interleaved.

Ειχα 50 αρα με fast/fast και το αλλαξαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...