Προς το περιεχόμενο

Επιδομα ενοικιου


nik416

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αιτήσεις που έληγαν τον Μάρτιο και πήραν παράταση ένα μήνα, θα πάρουν πάλι παράταση μέχρι τέλος Μαΐου? Ή τώρα θα πάρουν παράταση μόνο αυτές που λήγουν για πρώτη φορά τον Απριλιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αντιμετοπιζω προβλημα και πρεπει να το λυσω σε 3 μερες το πολυ γτ δεν θελω να χασω το επιδομα ενοικιου τον μαιο.. μπαινω να κανω αιτηση και δεν με αφηνει μου λεει προεκυψε σφαλμα προσπαθηστε ξανα αργοτερα και οτι δεν ειμαι εξουσιοδοτημενος για να κανω νεα αιτηση..... αυτο το πραγμα μου το λεει εδω και 1 μηνα... τι να κανω; που να απευθυνθω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Tekamxhan12 είπε

Παιδια αντιμετοπιζω προβλημα και πρεπει να το λυσω σε 3 μερες το πολυ γτ δεν θελω να χασω το επιδομα ενοικιου τον μαιο.. μπαινω να κανω αιτηση και δεν με αφηνει μου λεει προεκυψε σφαλμα προσπαθηστε ξανα αργοτερα και οτι δεν ειμαι εξουσιοδοτημενος για να κανω νεα αιτηση..... αυτο το πραγμα μου το λεει εδω και 1 μηνα... τι να κανω; που να απευθυνθω; 

Πότε λήγει το 6 μηνο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο εξάμηνο? Το συμβόλαιο του σπιτιού μου λιγει το 6/2021... 

 

10 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Πότε λήγει το 6 μηνο ?

Το συμβόλαιο του σπιτιού μου λήγει 6/2021

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lalakis1975 είπε

Το 6μηνο της αίτησης σου εννοεί φίλε 

Πρώτη φορά κάνω αίτηση για επίδομα ενοικίου το ρεύμα στο όνομα μου είναι και εισοδηματικά είμαι ενταξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tekamxhan12 είπε

Πρώτη φορά κάνω αίτηση για επίδομα ενοικίου το ρεύμα στο όνομα μου είναι και εισοδηματικά είμαι ενταξει

Α μάλιστα... Το σπίτι είναι στο όνομα σου όλα κομπλέ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, Tekamxhan12 είπε

Ναι στο όνομα μου είναι  

Φιλος το ρευμα ειναι οικιακο? Λόγω εφαρμογής έκτακτων μέτρων παρατείνεται αυτοδίκαια για ένα (1) μήνα η ισχύς των αιτήσεων, που τον Απρίλιο ήταν σε καθεστώς «Εγκεκριμένη σε μήνα λήξης ισχύος» και θα έπρεπε να επανυποβληθούν έως 30/4/2020. Λεω μήπως λογο κορονοιου οι καινουργοι δη αυτοί που δεν περνουνμπορουν να κανουν ετηση  μετα απο ενα μηνα?καπου αλλου δεν παει το μυαλομου. Αλλιως δες μηπως βγαλει ακρη σε αυτά τα κεντρα του πολίτη,  εμενα παντως στην αρχη που ειχα μεθα με ξεμπερδεψαν αυτη.

Επεξ/σία από nik416
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...