Προς το περιεχόμενο

Τι κάνατε στο προηγούμενο Ελλαδα-ΗΠΑ;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι κάνατε στο προηγούμενο Ελλαδα-ΗΠΑ;

Πού το είδατε;

Με ποιον το είδατε;

Τι φορούσατε;

Κάντε ο,τι χρήζει απαραίτητο. Τα γούρια είναι πάντα γούρια και πρέπει να τηρούνται ευλαβικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καψιμιτζης στο στρατό. Είδα όλο το ματς αραχτός και λάιτ, εκτός από τα τελευταία 5' που έσκασε όλο το τάγμα για καφέ...

Από τότε έχω να φτιάξω καφέ...😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω τι λέτε, εγω θυμάμαι αυτό με παταβουκα γάλακτερο, ακομα δεν ξέρω αν ήταν εκπρόθεσμο 😄

Οσοι θέλετε να το θυμηθείτε, δειτε στο 5:00ο λεπτό 

 

 

Ημουν γύρω στα 14 και είχαμε τσαντιστεί τόσο με την USA που με τους φίλους φέραμε ότι ρούχο είχε πάνω το σήμα της χώρας (κάπου εκει κατάλαβα ότι παίζει προπαγάνδα χωρίς να το καταλαβαινουμε αφού το σημαιάκι με τα αστέρια υπήρχε παντου, απο κάλτσες μέχρι ...μπόξερ)) και τα κάψαμε σε μια μεγάλη φωτιά στην αυλή του εξοχικού!

Haha Rock On 🤘

😊

 

 

 

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστευτο ματς...δυστυχως το ειχα δει εκεινη την ωρα μονος μου...ειχα ξυπνησει αργα εκεινη τη μερα και το ειδα απο την δευτερη περιοδο και μετα αν θυμαμαι καλα

Επικες καταστασεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα πιο παλια δεν θυμαμαι, το 2006 βρισκομουν στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο του Nottingham οπου και εδινα ενα απο τα τελευταια μαθηματα στις εξετασεις για το μεταπτυχιακο στην ιατρικη σχολη. ειχα το κινητο ανοιχτο και μου εστελναν sms απο ελλαδα με την εξελιξη του σκορ, εννοειται πανηγυρισα μολις εληξε ο αγωνας και ο (αυστραλος) καθηγητης το χαρηκε κι εκεινος! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοκαίρι 2006, λίγες μέρες πριν έχουν βγει οι βάσεις και έχω μάθει ότι έχω περάσει Πάντειο, χαρά στα ουράνια. Έλειπαν και οι γονείς από το σπίτι διακοπές, ήμουν μόνος με τη τότε κοπέλα μου, μετά το ματς έγινε πρωινή γιορτή....

Ανέμελα χρόνια

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραδόσεις επίπλων. Η πλάκα είναι ότι στη διαδρομή είχαμε ράδιο δυνατά και μας ρωτούσαν άλλοι οδηγοί "πόσο είναι η Εθνική;" λες και δεν ξέραν να αλλάζουν τη συχνότητα στο ραδιόφωνό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοιτητής καμμένη εξεταστική. Κατι ελατήρια βγαλμένα στον καναπε, μηνύματα σε φιλο που ηταν φανταρος και δεν με πιστευε οταν ειχαμε ανοιξει τη διαφορα, Μαξιλαρια πεταμένα παντου, ανεμιστηρας στο δωματιο, πεταμένες σημειώσεις και με τη νικη κορνες και κακο και οχι μονο απο το δικο μου σπίτι :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν στο φροντιστήριο και έκανα μάθημα γιατί εκείνη τη χρονιά έμπαινα 3η λυκείου και είχε ξεκινήσει η προετοιμασία για τις πανελλήνιες. 

Να κάνεις μάθημα και να ακούς από τα γύρω σπίτια να φωνάζουν και να χάνεις τη ματσάρα. 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pitogiro είπε

Ήμουν στο φροντιστήριο και έκανα μάθημα γιατί εκείνη τη χρονιά έμπαινα 3η λυκείου και είχε ξεκινήσει η προετοιμασία για τις πανελλήνιες. 

Να κάνεις μάθημα και να ακούς από τα γύρω σπίτια να φωνάζουν και να χάνεις τη ματσάρα. 😔

Γιατί εγώ τι νομίζεις ότι είδα;

Τα πρώτα 35' τα είδα χαλαρός και λάιτ, μιας και είχαμε αλλαγή διοικητή, και μετά έσκασε μια ολόκληρη ταξιαρχία για καφέ και δεν είδα τα τελευταία 5'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, cacofonix-3 είπε

Τι κάνατε στο προηγούμενο Ελλαδα-ΗΠΑ;

Πού το είδατε;

Με ποιον το είδατε;

Τι φορούσατε;

Κάντε ο,τι χρήζει απαραίτητο. Τα γούρια είναι πάντα γούρια και πρέπει να τηρούνται ευλαβικα

το έβλεπα

σπίτι μου

μόνος μου

με το σώβρακο (έκανε ζέστη)

ok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3 Σεπτεμβρίου 2005 πέθανε τελείως ξαφνικά και σε μικρή ηλικία ο παππούς μου, οπότε ο πατέρας μου ήταν στην Κρήτη για το ετήσιο μνημόσυνο και την προετοιμασία του. Υπήρχε μία αδιόρατη θλίψη στο σπίτι λόγω του γεγονότος, ακόμα κι ένα χρόνο μετά. Ήμουν 11 ετών κι ο αδερφός μου 6. Είχα πικραθεί που θα το έβλεπα μόνος, καθώς ανήκω στη γενιά που οριακά πρόλαβε να βιώσει και να αισθανθεί την αλληλουχία ολυμπιακοί αγώνες - γιούρο - γιουρομπάσκετ - γιουροβίζιον - μουντομπάσκετ. Επομένως, είχα καλομάθει και περίμενα ως αυτονόητη μία διάκριση.

Είδα όλο το ματς χωρίς να πανηγυρίσω, παρόλο που χάρηκα πάρα πολύ. Μου έχει μείνει ως σήμερα εκείνη η πικρή αίσθηση της πρώτης απώλειας πολύ αγαπημένου προσώπου, της μνήμης αυτής και της απουσίας του πατέρα.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, qwertyuiop2 είπε

Στις 3 Σεπτεμβρίου 2005 πέθανε τελείως ξαφνικά και σε μικρή ηλικία ο παππούς μου, οπότε ο πατέρας μου ήταν στην Κρήτη για το ετήσιο μνημόσυνο και την προετοιμασία του. Υπήρχε μία αδιόρατη θλίψη στο σπίτι λόγω του γεγονότος, ακόμα κι ένα χρόνο μετά. Ήμουν 11 ετών κι ο αδερφός μου 6. Είχα πικραθεί που θα το έβλεπα μόνος, καθώς ανήκω στη γενιά που οριακά πρόλαβε να βιώσει και να αισθανθεί την αλληλουχία ολυμπιακοί αγώνες - γιούρο - γιουρομπάσκετ - γιουροβίζιον - μουντομπάσκετ. Επομένως, είχα καλομάθει και περίμενα ως αυτονόητη μία διάκριση.

Είδα όλο το ματς χωρίς να πανηγυρίσω, παρόλο που χάρηκα πάρα πολύ. Μου έχει μείνει ως σήμερα εκείνη η πικρή αίσθηση της πρώτης απώλειας πολύ αγαπημένου προσώπου, της μνήμης αυτής και της απουσίας του πατέρα.

συλληπητηρια ρε φιλε :( με συγκινησες...

σορρυ για το οφτοπικ

 

οντοπικ: ΔΕΝ το ειχα δει ! χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...