Προς το περιεχόμενο

Redmi Note 7 - 4/64 - Κωτσόβολος στα 174,30....αξίζει;;;


Green Dragon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, chios είπε

Πλάκα έχεις :)

Που να την κατεβάσεις την gcam; για κινητό μιλάμε, την κατεβάζεις στο κινητό και την κάνεις εγκατάσταση.

Ηρεμησε φιλε δεν ειναι κανας παππους, αμεσως να ειρωνευτεις. 

Απο που το κατεβαζω.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/developers/

Ψαξου εδώ, και γενικά με ένα Google search θα βρεις δεκάδες θέματα για το κινητό αυτό.

καμιά ειρωνεία φίλε το (από) μας έκανε την ζημιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σιγουρα εχουν ασφαλεια αυτα τα apk; Απο ολες τις αποψεις. Σταθεροτητα του τηλεφωνου, υποκλοπη. Το λεω γιατι ποτε δεν εχω βαλει apk.

Τους ελενχει κανεις αυτους;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474486&page=200

Εχει και gcam στο πρώτο ποστ και πολυ φα ει αν έχεις όρεξη για διάβασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί έβγαλε τη προσφορά ο Κωτσόβολος και η τιμή επέστρεψε στα 249. Εγώ χθες το βράδυ 22.00 αποφάσισα να κάνω τη παραγγελία με το πρόγραμμα δόσεων (ήταν και άτοκες) γιατί έβλεπα πως τέλειωνε το απόθεμα. Φάρδος... 😌

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πλαίσιο υπάρχει ακόμα η προσφορά από ότι βλέπω. Αξίζει να δοθεί ένα 50ρι παραπάνω για το Xiaomi A3?

Δεν μας ενοχλεί η ανάλυση 720p αλλά μας αρέσει πολύ το pure android και η amoled οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, chios είπε

Το Mi A3 δεν αξίζει σε αυτά τα λεφτά. Στα περίπου 150-160€ που παίζει Κίνα είναι μια χαρά, αν δεν βιάζεσαι περιμένεις να πέσει.

Όλες μου οι αγορές σε κινητά για εμένα ήταν από Κίνα μέχρι τώρα. (κινητά από 120 έως 150, τώρα κλείνω 2 χρόνια με το Nubia m2 και είμαι κοντά στο να πάρω το honor view 20 απλά με προβληματίζει το θέμα με την google και κάνω υπομονή μήπως σκάσει καμιά προσφοράρα και σε τίποτα άλλο). Απλά αυτό είναι για την γυναίκα και δεν θέλω να πέσω στην περίπτωση προβλήματος κτλπ, οπότε κοιτάω την προσφορά για το Note 7 ή το A3 για αγορά πάλι από "μεγάλο" μαγαζί (γι αυτό και τα 225) για να νιώθω "οκ" για 2 χρόνια με την εγγύηση από εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, teoqq είπε

Όλες μου οι αγορές σε κινητά για εμένα ήταν από Κίνα μέχρι τώρα. (κινητά από 120 έως 150, τώρα κλείνω 2 χρόνια με το Nubia m2 και είμαι κοντά στο να πάρω το honor view 20 απλά με προβληματίζει το θέμα με την google και κάνω υπομονή μήπως σκάσει καμιά προσφοράρα και σε τίποτα άλλο). Απλά αυτό είναι για την γυναίκα και δεν θέλω να πέσω στην περίπτωση προβλήματος κτλπ, οπότε κοιτάω την προσφορά για το Note 7 ή το A3 για αγορά πάλι από "μεγάλο" μαγαζί (γι αυτό και τα 225) για να νιώθω "οκ" για 2 χρόνια με την εγγύηση από εδώ.

Τελείωσε η προσφορά για το Α3 επίσης . Στα 279 ξανά . Είναι εξαιρετική πρόταση , πήγαινε σ ένα μαγαζί δες το αν σε χαλάει σε κατι μην το πάρεις . Αλλά πραγματικά δεν έχει επαφή με το rn7 . Tο ειχα πριν κ είναι η μέρα με τη νύχτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vargas είπε

Τελείωσε η προσφορά για το Α3 επίσης . Στα 279 ξανά . Είναι εξαιρετική πρόταση , πήγαινε σ ένα μαγαζί δες το αν σε χαλάει σε κατι μην το πάρεις . Αλλά πραγματικά δεν έχει επαφή με το rn7 . Tο ειχα πριν κ είναι η μέρα με τη νύχτα

Φίλε εννοείς το mia3 πολύ καλύτερο ε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kp1 είπε

Φίλε εννοείς το mia3 πολύ καλύτερο ε; 

Ε ναι φίλος . Άλλη κατηγορία κατ εμε . Αν πας σ ένα κατάστημα κ τα βαλεις δίπλα θα βγαλεις τα συμπεράσματα σου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vargas είπε

Ε ναι φίλος . Άλλη κατηγορία κατ εμε . Αν πας σ ένα κατάστημα κ τα βαλεις δίπλα θα βγαλεις τα συμπεράσματα σου .

Ωραίος φίλε.. Σκέφτομαι για αλλαγή από p20 pro σε αυτό; Το σκέφτομαι λόγω pure Android.. Από κάμερα θα δω διαφορά μεγάλη με gcam στο xiaomi mia3? Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kp1 είπε

Ωραίος φίλε.. Σκέφτομαι για αλλαγή από p20 pro σε αυτό; Το σκέφτομαι λόγω pure Android.. Από κάμερα θα δω διαφορά μεγάλη με gcam στο xiaomi mia3? Ευχαριστώ 

Το p20 pro είναι flagship όμως .Εγώ να σου πω την αμαρτία μου δεν την χρησιμοποιώ καθόλου και ειμαι καλλυμενος .Αλλά επειδή είναι νωρίς Δεν έχουν έρθει ακόμα οι σωστές version gcam .παρόλαυτα εγώ είμαι ικανοποιημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vargas είπε

Το p20 pro είναι flagship όμως .Εγώ να σου πω την αμαρτία μου δεν την χρησιμοποιώ καθόλου και ειμαι καλλυμενος .Αλλά επειδή είναι νωρίς Δεν έχουν έρθει ακόμα οι σωστές version gcam .παρόλαυτα εγώ είμαι ικανοποιημένος

Δηλαδή και για βράδυ βγάζει κομπλέ φώτο ή καλύτερα να ζωγραφίσεις? 😂

Με την προσφορά κωτσοβολο άξιζε.. Θυμάσαι πόσο είχε; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...