Προς το περιεχόμενο

"Δωρεαν" UPLAY+ μεχρι τις 30/9


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, DRIFT_KING είπε

Απο το launcher το εκανα και σε παραπεμπει στη σελιδα τους για να κανεις manage subscription.Εκει εβγαζε το error.

Πουθενά δεν με έκανε redirect. 

33 λεπτά πριν, DRIFT_KING είπε

Γιατι απλα δεν εδωσε οτι παιχνιδι ηθελε με διορια τελος του μηνος χωρις να ζηταει στοιχεια;

Γιατί είναι υπηρεσία με συνδρομή, αν έδινε έτσι απλά τα παιχνίδια, δίχως στοιχεία, τότε πως ακριβώς θα τα αφαιρούσε από τους λογαριασμούς που τα έχουν προσθέσει; Θα υπήρχε πρόβλημα.

Μόλις τώρα, DRIFT_KING είπε

Δεν ειπα κατι αντιθετο.Εταιρεια  ειναι και ειναι ενας τροπος να βγαλει λεφτα εστω και σαν αρπαχτη.Η συνδρομη ακυρωθηκε σε μενα μετα τις αποτυχιες μονη της,το πρωι μου ηρθε mail.Προφανως απο τις χθεσινες προσπαθειες,το πώς ακριβως εγινε,αγνωστο.

Έχουν πέσει πολλοί μαζί πάνω στην υπηρεσία, μιας και είναι δωρεάν. Δεν έχει πρόθεση η ubi να πάρει τα 15€ σου, ούτε τα δικά μου. Οκ, μπορεί να το πιστεύεις, αλλά scam, δεν είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, tomtsir είπε

Αυτά τα πράγματα με τις συνδρομές είναι πράγματα του Διαβόλου που κοροιδέυουν τους νεολαίους!! 

Fixed 😛 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Fixed 😛 

Α δεν ξέρεις εσύ τα κατατόπια. Ιντερνέτια , νεολαίες , κολοκύθια ( κινητά ) είναι όλα στην ίδια κατηγορία. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tomtsir είπε

Αυτά τα πράγματα με τις συνδρομές είναι πράγματα του Διαβόλου που κοροιδέυουν τις νεολαίες!! 
😅

😅

 

2 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Πουθενά δεν με έκανε redirect. 

Γιατί είναι υπηρεσία με συνδρομή, αν έδινε έτσι απλά τα παιχνίδια, δίχως στοιχεία, τότε πως ακριβώς θα τα αφαιρούσε από τους λογαριασμούς που τα έχουν προσθέσει; Θα υπήρχε πρόβλημα.

Έχουν πέσει πολλοί μαζί πάνω στην υπηρεσία, μιας και είναι δωρεάν. Δεν έχει πρόθεση η ubi να πάρει τα 15€ σου, ούτε τα δικά μου. Οκ, μπορεί να το πιστεύεις, αλλά scam, δεν είναι

Υπαρχει τροπος  να στο δωσει για περιορισμενο χρονο,το κανει και το steam.

Δεκτο αυτο.Για scam αναφερονται αλλοι οι οποιοι ειχαν το ιδιο προβλημα,δεν το εβγαλα εγω,το γραφω στο πρωτο μηνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, DRIFT_KING είπε

Υπαρχει τροπος  να στο δωσει για περιορισμενο χρονο,το κανει και το steam.

Τόσα μηνύματα μετά κι ακόμα δεν έχεις καταλάβει τη διαφορά της συνδρομητικής υπηρεσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Τόσα μηνύματα μετά κι ακόμα δεν έχεις καταλάβει τη διαφορά της συνδρομητικής υπηρεσίας.

Προφανως και ειναι ενας τροπος να προωθησει την υπηρεσια της.Το προβλημα μου λυθηκε οποτε δεν εχω λογο να την κατηγορησω για κατι.Αν επεμενε θα το εγραφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...