Προς το περιεχόμενο

Redmi Note 7 4/64 - 174€ Public, Γερμανο & Κωτσοβoλο


Maktheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ολα τα χρωματα 174ε

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/197602-xiaomi-redmi-note-7-64gb-black-dual-sim

https://www.public.gr/product/xiaomi-redmi-note-7-64gb-mayro-smartphone/prod9870736pp/?sn_ref=s&sn_cat=cat1832907pp&sn_id=prod9870736pp

https://www.germanos.gr/product/xiaomi-redmi-note-7-dual-64gb/20382256/

Στα σκρουτζομαγαζα βεβαια εχει 20ε κατω αλλα δεδομενου τα πλεονεκτήματα που εχεις αγοραζοντας απο τις μεγαλες αλυσιδες κτλ (επισημη εγγύηση, δοσεις κ.α) νομιζω ειναι προσφορα αφου λιγες μερες πριν ηταν στα 249ε

Ψαχνομουν να το παρω για την σύζυγο αλλα 249 ήταν too much, στα σκρουτζομαγαζα ναι μεν ξεκινουσε απο 155ε αλλα η παραδοση ηταν στις 10-15 μερες οποτε το περιμενω απο Κινα (135ε)

Αν περιμενα 5 μερες και πετύχαινα τις συγκεκριμένες προσφορες θα το επαιρνα απο μια από τις 2 αλυσιδες 

 

 

Επεξ/σία από Maktheo
  • Like 12
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα σκρουτζομάγαζα ετοιμοπαράδοτο το βρίσκεις από 170 ευρώ. 

Οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται για το συγκεκριμένο, η επιλογή του Γερμανού ή του Κώτσο είναι μονόδρομος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τις τελευταίες 2 βδομαδες το παρακολουθώ (αλυσιδες/σκρουτζ/Κινα) και αποφάσισα να το παραγγείλω απο gearbest, αν το ηξερα οτι οι αλυσίδες θα τρεχανε προσφορες τέτοιου τυπου θα επαιρνα με απο εδω με κλειστά τα μάτια. 

 

 

Επεξ/σία από Maktheo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Diablo- είπε

Στον Γερμανό με κάρτα Εθνικής/go4more 10% βγαίνει στα 156 

Αν μπορείς να μου διευκρινήσεις. Υπάρχει 10% έκπτωση στο ταμείο και βγαίνει 156;

Η υπάρχει επιστροφή κάποιων πόντων για επόμενη αγορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Αν μπορείς να μου διευκρινήσεις. Υπάρχει 10% έκπτωση στο ταμείο και βγαίνει 156;

Η υπάρχει επιστροφή κάποιων πόντων για επόμενη αγορά;

Πόντοι στην κάρτα για μελλοντικές αγορές

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εδω και 2,5 χρονια το redmi note 3 pro,αγορασμενο απο τον Γερμανο τοτε στα 200 ευρω! Η καταλληλη στιγμη για να παρω το νεο μου τηλεφωνο παιδια...Κινητα μονο απο επισημους μεταπωλητες και οχι απο σκρουτζομαγαζα!Αν θυμαμαι καλα επειδη το κοιταω απο καιρο να το παρω μιλαμε για εκτπωση 50-60 ευρω(νομιζω ειχε 230 στις μεγαλες αλυσιδες)Παω κοτσο εδω και τωρα να το παρω αμεσα αλλιως υπομονη και ερχεται απο βδομαδα ηλεκτρονικα 175 αν δωσω και ενα 50ρικο αυτο που εχω με 125 ευρω ενα τηλεφωνο σουπερ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεστοκάρουν για το redmi note 8.

Έχω το 4 αγορασμένο από σκρουτζομάγαζο και είμαι ευχαριστημένος. Για όποιον θέλει άμεσα κινητό είναι πολύ καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε η καλύτερη προσφορά είναι του Γερμανού που παίρνεις και το 10% της αγοράς με κάρτα Εθνικής και έχεις κανονικά την εγγύηση με 2 χρόνια. 

Να ρωτήσω αν αξίζουν 35€ παραπάνω για 128GB αποθηκευτικού χώρου για το Honor 20 Lite 128GB στα 209,3€  (+10% επειδή είναι και αυτό από Γερμανό) : https://www.germanos.gr/product/honor-20-lite-dual-128gb/20382001/?productId=20382001

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο σε μαύρο διαθέσιμο στον Γερμανό, μπλε και κόκκινο τέλος. 

 

Καλή προσφορά, από Γερμανό με 156 ευρώ περίπου είναι σούπερ τιμή θεωρώ για Ελλάδα. 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω redmi note 4 σε αριστη κατασταση και το σκεφτομαι το note 7 απο Γερμανο,απο την αλλη θα παιξουν σιγουρα καλυτερες προσφορες στα 150-200ευρω τη Black Friday,decisions decisions...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκέφτομαι να περιμένω για το note 8 pro αλλα θα φοράει mediatek Helio.Δεν ξέρω αυτό αν είναι καλό η κακό.

Επεξ/σία από parlapipas25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...