Προς το περιεχόμενο

Redmi Note 7 4/64 - 174€ Public, Γερμανο & Κωτσοβoλο


Maktheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, yiannis72 είπε

Είχα κάνει κρατηση για εναν φιλο - εννοείται στην τιμή της προσφοράς - αλλά τελικά δεν θα το πάρει. 

Η κρατηση ειναι για το κατάστημα του Κωτσοβολου στην Πατησίων, μαυρο χρωμα και ισχύει μέχρι σήμερα το βράδυ. 

Αν θελει κάποιος τον κωδικο της παραγγελίας, ευχαρίστως να του τον δωσω. 

EDIT: ΔΟΘΗΚΕ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ

Να ευχαριστησω Πολυ τον Γιαννη ! περασα,πληρωσα & το παρελαβα.με κρεμασε κολητος που του ανεθεσα να το παρει

εταιρικο..θα γλυτωναμε λιγο φαπα,αλλα αμα ειναι τρομπας ο αλλος......👽

Ολα καλα τελικα..Επισης ευχαριστω και τον Τασο @rufous επισης για την προσφορα του.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, panoskir είπε

Sorry για το offtopic αλλά:

Το αγόρασες χωρίς να την ρωτήσεις;

τι ειπες όταν την είδες;

"καλημέρα, σου αγόρασα ένα laptop;"

Βάζω στοίχημα ότι η συνάδελφος είναι καμιά σε στυλ ξανθιά, μεγάλα.... Μπλε μάτια κτλπ κτλπ

 

Γνήσιος γυψ ο φίλτατος, καλά ξηγηθηκε. Αν δεν είχε τα ανωθεν χαρακτηριστικά κρίμα που αγόρασες λαπτοπ ρε παίχτη 😋😋😂

(το ποστ έχει σκοπό τον χαβαλέ, εννοείται ότι δεν τα εννοώ) 👍👍✌️

 

Πέρα από την πλάκα, αν είσαι χρόνια με συναδέλφους κτλπ και μιλάτε και ήξερες ότι θέλει ένα λαπτοπ, το αγοράζεις εφόσον βρήκες προσφορά, το κρατάς κλειστό και αν δεν το θέλει το επιστρέφεις. Καλός άνθρωπος και συνάδελφος λεγεται 😉😉😁

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, chios είπε

@liakjim

Τι εννοείς live ταχύτητα download ;; έχω Meizu από περιέργεια ρωτάω.

Δείχνει στην μπάρα πάνω δεξιά με πόσο κατεβάζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, panoskir είπε

Sorry για το offtopic αλλά:

Το αγόρασες χωρίς να την ρωτήσεις;

τι ειπες όταν την είδες;

"καλημέρα, σου αγόρασα ένα laptop;"

Όχι βέβαια. Μου είχε ζητήσει να της βρω ένα budget laptop, που να καλύπτει τις βασικές ανάγκες. Καμμία σχέση με γκομενικά....στην ηλικία μας άλλωστε, 60νταρίσαμε....χαχαχα. Τέλος πάντων χάρηκα οτι βρήκα κάτι αξιόλογο και το πήρα, να μην χάσω την προσφορά. Άλλαξε γνώμη- τι πρωτότυπο ε;;;. Και τελικά το χάρηκε ένας φίλος από το forum, που δεν είχε προλάβει. 

Δεν το μετάνιωσα ποτέ. Το πήρε κάποιος που το ήθελε😀😀😀

 

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/9/2019 στις 7:24 ΜΜ, petoglou είπε

Εχω εδω και 2,5 χρονια το redmi note 3 pro,αγορασμενο απο τον Γερμανο τοτε στα 200 ευρω! Η καταλληλη στιγμη για να παρω το νεο μου τηλεφωνο παιδια...Κινητα μονο απο επισημους μεταπωλητες και οχι απο σκρουτζομαγαζα!Αν θυμαμαι καλα επειδη το κοιταω απο καιρο να το παρω μιλαμε για εκτπωση 50-60 ευρω(νομιζω ειχε 230 στις μεγαλες αλυσιδες)Παω κοτσο εδω και τωρα να το παρω αμεσα αλλιως υπομονη και ερχεται απο βδομαδα ηλεκτρονικα 175 αν δωσω και ενα 50ρικο αυτο που εχω με 125 ευρω ενα τηλεφωνο σουπερ!

Μια απο τα ίδια , ισως και παραπάνω apo 2,5 χρόνια αλλά κ εγω στα 200 ευρω το είχα πάρει redmi note 3 pro special edition και το κινητο κρατάει ακόμα μια χαρά . Περιμένω εντυπώσεις και πως είναι σε σχέση με το 3. Είμαι κ εγω να αλλάξω κινητό και ακόμα δεν εχω αποφασίσει , διαβάζω και διάφορα απο κριτικές ακόμα και για τα xiaomi

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τωρα παλι ;Δευτερα εφυγαν τα τελευταια . Παλι το σκεφτομουν μεχρι μλκιας τελικα πηγα στο διπλανο θεμα αμα δε παρω κατι δε γινεται . Καλοριζικο παντως 6,3 '' ειναι δε κρυβεται :P

7 λεπτά πριν, Tronis20 είπε

Τελος η προσφορα μπορει να κλεισει.

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγχαρητήρια, αλλά τι έγινε, σιγά το πράγμα. Αυτό το κινητό το βρίσκεις στα 150 ευρώ καινούργιο εδώ και 1,5 μήνα.

Επεξ/σία από Hyal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, liakjim είπε

Πως?

Το δικό μου το έχει ρυθμίσεις - γραμμή κατάστασης,  αλλά είναι 5 χρόνων xiaomi με παλιό miui στα καινούργια μπορεί να είναι αλλού η επιλογή αυτή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Hyal είπε

Συγχαρητήρια, αλλά τι έγινε, σιγά το πράγμα. Αυτό το κινητό το βρίσκεις στα 150 ευρώ καινούργιο εδώ και 1,5 μήνα.

Δεν αξίζει, είναι με εγγύηση 1 χρόνο, το στέλνει το κατάστημα Κίνα και περιμένεις κανά μήνα.Αν υπάρχει ακόμα το κατάστημα.Μόνο απο μεγάλες αλυσίδες έχεις εγγύηση 2 χρόνια απο Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panoskatos είπε

Μια απο τα ίδια , ισως και παραπάνω apo 2,5 χρόνια αλλά κ εγω στα 200 ευρω το είχα πάρει redmi note 3 pro special edition και το κινητο κρατάει ακόμα μια χαρά . Περιμένω εντυπώσεις και πως είναι σε σχέση με το 3. Είμαι κ εγω να αλλάξω κινητό και ακόμα δεν εχω αποφασίσει , διαβάζω και διάφορα απο κριτικές ακόμα και για τα xiaomi

Με το 3αρι σπέσιαλ είμαι και εγώ. Το κινητό σκυλί μαύρο. Ψηνόμουν άσχημα να χτυπήσω το 7αρι αλλά κρατήθηκα. Εφόσον με καλύπτει ακόμα το 3, τότε πάμε για redmi note 8...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Hyal είπε

Συγχαρητήρια, αλλά τι έγινε, σιγά το πράγμα. Αυτό το κινητό το βρίσκεις στα 150 ευρώ καινούργιο εδώ και 1,5 μήνα.

Οχι ΔΕΝ το βρισκεις με εγγυηση quest 2 χρονων 150...καπου λαθος το ειδες -ή στα ειπανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...