Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
M4tR1x

Αγορά Νέου Κινητού

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλο το community. 

1)Χρήματα που μπορούμε να διαθέσουμε; εώς 350ευρώ

2)Μας ενδιαφέρει η αγορά απο Ελλάδα ή από εξωτερικό; Από Ελλάδα

3)Μας ενδιαφέρει η αγορά από συγκεκριμένο κατάστημα; Όχι

4)Αναζητούμε μόνο καινούριες ή και μεταχειρισμένες συσκευές; Καινούριες

5)Μέγεθος οθόνης; 6+

6)Κάποιο ειδικό χαρακτηριστικό(όπως αδιαβροχοποίηση,2SIM+1SD,NFC κτλ); --

7)Μας ενδια΄φερει η απόδοση των καμερών; Προτεραιότητα σε οθόνη, μπαταρία, σβελτάδα

8)Μας ενδιαφέρει η αυτονομία; Ναι

9)Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό; Όχι

10)Για τι χρήση προορίζεται η συσκευή; εκτός gaming(βέβαια ποτέ μη λες ποτέ....😛)

Κάτοχος huawei p8 lite. Με ενδιαφέρει η σβελτάδα, η μπαταρία, να έχει μεγάλη οθόνη και καλής ποιότητας(καλά η διαφορά θα φανεί απο το p8). Και λίγο ομορφιά δεν βλάπτει!!

Είχα στο μυαλό μου το v20,mi9. Βρήκα κάποια θετικά και κάποια αρνητικά σε κάθε μία συσκευή παρόλαυτα δεν μπόρεσα να αποφασίσω. Θα πήγαινα με κλειστα μάτια στο mi A3 αλλά η ανάλυση είναι ξεφτίλα κατ' εμε που το εχω χρησιμοποιήσει και απο κοντά. 

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!!

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να εξαντλησεις το budget προσωπικα θα προτεινα mi 9/mate 20. Εγω θα πηγαινα στο mate 20 (μεταξυ των 2) γιατι το εχω δει και απο κοντα και με τρελανε. Κατα τα αλλα μπορεις να γλιτωσεις χρηματα και να παιξεις στο Mi 9 SE. Προσωπικα θα κρατουσα τα 100 ευρω στην τσεπη απο τη στιγμη που εχει οτι εχει το mi 9 se (Αριστη καμερα/οθονη/μπαταρια). Δε θα σου λειψει τιποτα. Φυσικα αν πας στα mi9/mate 20 πας απλουστατα στο κατι παραπανω οποτε εσυ αποφασιζεις αν μπορουν τα 100 επιπλεον να φυγουν ευκολα.

Παντως καλα θα ηταν να πηγαινες σε ενα καταστημα (public/κωτσοβολο) και να τα εβλεπες τα κινητα live γιατι οι επιλογες ειναι απειρες και ισως σε καλυπτει κατι αρκετα πιο φθηνο γενικα. (Εγω πχ ζηταω αυτα που ζητας και συ και ειμαι υπερευχαριστημενος απο το mi 8 lite μου)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Με honor , mate και γενικά huawei δεν υπάρχει θέμα με τον αποκλεισμό σε μοντέλα που ήδη κυκλοφορούν;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
24 λεπτά πριν, M4tR1x είπε

Με honor , mate και γενικά huawei δεν υπάρχει θέμα με τον αποκλεισμό σε μοντέλα που ήδη κυκλοφορούν;

Πιθανότατα δεν θα υπάρξει ούτε στα νέα. Θα έκανα λίγο υπομονή να έρθει στα ίσα της η τιμή του mi 9t (από Ελλάδα) στη θέση σου, αν βιάζεσαι από Κίνα παίζει λίγο κάτω από τα 250 στο bg. Δεν υπάρχει λόγος να δώσεις πολλά παραπάνω με βάση τις απαιτήσεις σου. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.netmobile.gr/index.php?route=product/product&product_id=1894&ref=bestprice.gr

Επεξ/σία από Payne83

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.