Προς το περιεχόμενο

Η Huawei παρακάμπτει τις απαγορεύσεις και παρουσιάζει ένα «επανασχεδιασμένο» P30 Pro με Android 10


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος βγει απ' το μαντρι θα τον φαει ο λυκος. Εδω δεν τα καταφερε η Microsoft. Τεραστια εταιρεια η Huawei αλλα οταν ο κολοσσος του λογισμικου οσο και να προσπαθησε δεν τα καταφερε κατι μου λεει πως και η Huawei δεν θα εχει καλυτερη καταληξη. Εχω παρει συσκευες της και εχω μεινει γενικως ευχαριστημενος, P8 lite, P10, honor play, P20. Αυτο που με χαλασε ομως ειναι το θεμα της υποστηριξης που με το θεμα αναβαθμισεις και καποια κολληματα να πω, ασυμβατοτητες να πω με καποιες εφαρμογες οπως αυτη του netflix. Πραγματα που με το ταπεινο xz2 της sony, που πανε τα παντα βουτηρο, δεν τα αντιμετωπιζω. Δεν ξερω αν θα ξανακοιταξω προς Κινα μερια, ειδικα με ολο αυτο το κλιμα ανασφαλειας που παιζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, pekou είπε

Καλημέρα,οτι σ είπαν οι συμφορουμήτες απο πάνω,δλδ αγνό θες πες το,καθαρό(vanilla),αδειο, χωρίς Ui απο κατασκευαστή('ετσι κ αλλιώς μπορείς να βάλεις εσυ οτι θέλεις) κ έτσι είναι λίγο πιο ελαφρύ κ επίσης σ δίνει update,μέχρι 3(δλδ αν το πήρες κ είχε το 8,θα πάρει το 9 κ μετά το 10),αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει αν βάζει κ τα ενδιάμεσα(δλδ 8.χ,9,χ κλπ).Πάντως πιστεύω καλύτερα να έχει android one κ να πάρεις σίγουρα 2 εκδόσεις,προσωπική άποψη βέβαια.......

Εσυ το προτιμας το stock εναντι του Αndroid 10 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσκυνώ την HUAWEI......

Ταπεινός πελάτης χρόνια......

Σήμερα πήρα μπαταρία γνήσια από το service για το P8 (3ram).

3,5-4 χρόνια μετά κρατάει μερα αλλά παρουσιάζει μερικά μικρά θέματα στην φόρτιση......

Βαριά καθημερινή χρήση.....

Συνεχίζουμε μέχρι να βγάλει καπνούς ο επεξεργαστής.....

Το p30 όταν πάει 100€ θα ασχοληθώ.......

IMG_20190909_202034.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/9/2019 στις 6:36 ΜΜ, kwnssk είπε

να σου θυμίσω ότι στην Κίνα των 1.4δισ ανθρώπων δεν χρησιμοποιούν τις εφαρμογές του Google Play.

 

O πλανήτης απαρτίζεται όμως με περίπου πάνω από 7 δις ψυχές -που εκτός από το 1.5 δις της Κίνας- χρησιμοποιουν GMS (google mobile services) και η  Huawei πουλάει και εκεί συσκευές. Αν βασιζόταν στους Κινέζους θα έμενε εκεί όπως έχουν κάνει παρόμοιες εταιρίες του είδους (Vivo κτλ κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Panikas1986 είπε

O πλανήτης απαρτίζεται όμως με περίπου πάνω από 7 δις ψυχές -που εκτός από το 1.5 δις της Κίνας- χρησιμοποιουν GMS (google mobile services) και η  Huawei πουλάει και εκεί συσκευές. Αν βασιζόταν στους Κινέζους θα έμενε εκεί όπως έχουν κάνει παρόμοιες εταιρίες του είδους (Vivo κτλ κτλ)

Φίλε μου δεν χρησιμοποιούν μόνο gmail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...