Προς το περιεχόμενο

ωτοασπιδες SOS


bizgonnabeout1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καληπερα σας, 

ειμαι φοιτητραι εδω κι 2 χρονια. 

φετος χρειαστηκε να αλλαξω διαμερισμα κι ετσι μετακομισα σε ενα ισογειο , 

ελα μου ομως που στον απο πανω ακριβως διαμερισμα μενει ενας αλλος φοιτητης (δεν τα ειχαμε ποτε καλα) , και βαζει τερμα ροκες και ερχονται οι φιλοι του και μιλανε φωναζουν καθε μερα ολη μερα. 

ετσι επειδη εγω γενικα μαρεσει να διαβασω και δεν μπορω να μην εχβ ησυχια γιατι δεν αποδιδω σωστα,  οπως και το βραδυ δυκολευομαι να κοιμηθω με φασαρια, 

θα ηθελα να μου προτεινεται ωτοασπιδες που να κοβει εστω την ανθρωπινη ομιλια και αν γινεται και την μουσικη αλλα αν γινεται να ακουω το ξυπνητηρι (καλα το εχβ ετσι κι αλλιως παντα στο τερμα)

 

σας ευχαριστω εκ των προτερων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλεις ωτοασπίδες που να κόβουν ομιλία και μουσική αλλά να περνάει το ξυπνητήρι....

τωρα τι να πω ...

πάντως να μια startup 

Επεξ/σία από alexakos89
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, bizgonnabeout1 είπε

θα ηθελα να μου προτεινεται ωτοασπιδες που να κοβει εστω την ανθρωπινη ομιλια και αν γινεται και την μουσικη αλλα αν γινεται να ακουω το ξυπνητηρι

https://www.plus4u.gr/wtoaspides_sfoyggari-ohropax-soft-(24-zeygh)/128000039-128000039/p

Τις χρησιμοποιω χρόνια. Ειναι μαλακές και κανουν καλή μόνωση. Το ξυπνητηρι ακουγεται.

Μπορείς να τις βρεις και σε καποια φαρμακεία και ζευγάρι με 0.50€

Επεξ/σία από thant
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 λεπτά πριν, thant είπε

https://www.plus4u.gr/wtoaspides_sfoyggari-ohropax-soft-(24-zeygh)/128000039-128000039/p

Τις χρησιμοποιω χρόνια. Ειναι μαλακές και κανουν καλή μόνωση. Το ξυπνητηρι ακουγεται.

Μπορείς να τις βρεις και σε καποια φαρμακεία και ανά ζευγάρι με 0.50€

σε ευχαριστω πολυ 

8 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

Θέλεις ωτοασπίδες που να κόβουν ομιλία και μουσική αλλά να περνάει το ξυπνητήρι....

τωρα τι να πω ...

πάντως να μια startup 

αν κανω λαθος πειτε μου αλλα εγω γνωριζω οτι στις υπνου ειναι εφικτο να ακους το ξυπνητηρι

αν κανω λαθος πειτε μου το

Επεξ/σία από bizgonnabeout1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί το ακούς κανονικά, δεν κόβει όλο τον ήχο. Βέβαια αν τις φοράς πολύ καιρό γίνεσαι ευαισθητος στους ηχους όταν κοιμάσαι και μετά δεν μπορείς να κοιμηθείς χωρίς αυτές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

9 λεπτά πριν, Αdmin είπε

Ναί το ακούς κανονικά, δεν κόβει όλο τον ήχο. Βέβαια αν τις φοράς πολύ καιρό γίνεσαι ευαισθητος στους ηχους όταν κοιμάσαι και μετά δεν μπορείς να κοιμηθείς χωρίς αυτές..

το θεμα μου ειναι μονο σε αυτο το σπιτι , στο πατρικο μου  μετα που μενω δεν εχω τετοια ζητηματα. 

ποιες προτεινετε εσεις?

Επεξ/σία από bizgonnabeout1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, thant είπε

https://www.plus4u.gr/wtoaspides_sfoyggari-ohropax-soft-(24-zeygh)/128000039-128000039/p

Τις χρησιμοποιω χρόνια. Ειναι μαλακές και κανουν καλή μόνωση. Το ξυπνητηρι ακουγεται.

Μπορείς να τις βρεις και σε καποια φαρμακεία και ζευγάρι με 0.50€

θα συμφωνησω με τον απο πανω, τις ιδιες χρησιμοποιω χρονια και ακουω το ξυπνητηρι κανονικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, duende είπε

θα συμφωνησω με τον απο πανω, τις ιδιες χρησιμοποιω χρονια και ακουω το ξυπνητηρι κανονικα

σας ευχαριστω πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το ξυπνητήρι μπορείς να φοράς ωτοασπίδες αλλά φορώντας ένα smartwatch Η ένα band που έχει δόνηση θα μπορείς να ξυπνάς χωρίς να χρειάζεσαι ήχο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, txcellas είπε

Σχετικά με το ξυπνητήρι μπορείς να φοράς ωτοασπίδες αλλά φορώντας ένα smartwatch Η ένα band που έχει δόνηση θα μπορείς να ξυπνάς χωρίς να χρειάζεσαι ήχο. 

ωραια λυση νομιζω, σε ευχαιρστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι καλύτερες ωτοασπιδες είναι του κεριού αν σε βολέψουν. Κρατάνε πολύ περισσότερο τον ήχο ΑΛΛΑ στην δική μου περίπτωση γέμιζε υγρό το αφτί μέσα. Σαν να υδρωνε. Εννοείται πως τις πέταξα από την πρώτη μέρα. Τώρα έχω χρόνια που χρησιμοποιώ ωτοασπίδες αφρού σαν αυτή που σου δείχνει παραπάνω ο thant. 

Κραταει πολύ τους εξωτερικούς ήχους αλλά δεν εμποδίζει στο ξυπνητήρι. 

Πήγαινε σε ένα φαρμακείο και ζητα ωτοασπίδες αφρού. 

Κάνε μια δοκιμή και σε κεριού. Εσύ μπορεί να μην έχεις πρόβλημα. 

Επεξ/σία από lek88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...