Προς το περιεχόμενο

Asus rx Vega 64 206 ευρώ @amazon.de


glazos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μυρίζει φόλα από χιλιόμετρα ... Πωλητής με 4 αξιολογήσεις και όλα του τα προϊόντα σε εξευτελιστικές τιμές .

Ας κλείσει το θέμα μην πέσει και κανένας άλλος στην παγίδα.

Edit : Η διεύθυνση που έχει δηλώσει είναι ένα ωραιότατο επαρχιακό 2όροφο στο Sussex...εγώ το ζήλεψα λίγο 😍

Επεξ/σία από gianniskou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τέτοιες προσφορές από τρίτους πωλητές "ταρατατζούμ" που λέει και ο billathens, βγαίνουν συχνά σε διάφορα προϊόντα. Συνήθως είναι απάτη, οπότε δώστε προσοχή όσοι το ρισκάρετε. Επίσης είναι άγνωστο το τί παίζει με το after sales support (εγγύηση, DOA, έξοδα επιστροφής, κλπ).

Επεξ/σία από mcgerger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτές οι εταιρίες συνήθως υπάρχουν κανονικά αλλά πωλούν κάτι εντελώς διαφορετικό.

Το καλύτερο σενάριο που μπορώ να σκεφτώ, είναι πως βρίσκουν ένα πρόγραμμα στο οποίο βάζουν το λογαριασμό τους στο amazon και το πρόγραμμα αυτόματα βάζει αγγελίες (με ίδια τιμή για πολλές εταιρίες σε ίδια προϊόντα, συνήθως περίπου τη μισή τιμή του προϊόντος) με σκοπό η εταιρία να έχει ένα γρήγορο απόθεμα χρημάτων.

 

edit: Απορώ πώς μετά από τόσο καιρό που συμβαίνει αυτό, το amazon δεν έχει κάνει τίποτα.

Επεξ/σία από thodoris5321
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλάει και 1080 Ti για 300 ευρώ, να προλάβουμε!! https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B06XWXQX6T/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Πέρα από την πλάκα, έχει πολλούς τέτοιους απατεώνες αλλά αν πληρώσεις μέσω Amazon δεν χάνεις τα χρήματά σου. Απλά δεν αξίζει να ασχοληθείς με την όλη διαδικασία και το πάρε δώσε των χρημάτων. Εννοείται ότι δεν πρόκειται να παραλάβει κανείς..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kaspito είπε

Δεν έχω καταλάβει γιατί η amazon δεν τους μαζεύει κατευθείαν. Δεν είναι δα και χιλιάδες

Τους κάνει ban αλλά ξαναεμφανίζονται με άλλο όνομα, και μάλλον είναι χιλιάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/9/2019 στις 3:57 ΜΜ, glazos είπε

Ότι λέει ο τίτλος . Εμένα μαζί με τα μεταφορικά μου βγήκε 211.60

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B0781VL2HB/ref=mw_dp_olp?ie=UTF8&condition=all

Screenshot_2019-09-09-15-56-55-326_com.google.android.gm.png

Οταν γίνει η παραλαβή ενημέρωσε μας.Αν δεν γίνει ποτέ η παραλαβή ( που φοβάμαι ότι είναι το πιθανότερο) ενημέρωσε μας και πάλι.

 

Καλό θα ήταν να υπάρχει μεγαλύτερη εγκράτεια και προσοχή το τι μπαίνει στις προσφορές.    

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα βρει αντίστοιχη προσφορά απο amazon de με 1080 asus sta 220 euro... Φίλος μου δεν κρατήθηκε, δοκίμασε και προφανώς δεν παρέλαβε ποτέ...

Θέλει προσοχή, τελευταία γίνεται το amazon wish, με κάρτες που λένε ότι είναι κάτι αλλά δεν είναι αυτό που διαφημίζουν με τέτοιους πωλητές που ξεστοκάρουν τα καινούργια σε τιμές πιο φθηνά και απο τα μεταχειρισμένα:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...