Προς το περιεχόμενο

Αγορά αυτοκινήτου που ήταν test drive


StormGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, pirasmos είπε

Σκέφτηκα να στείλω το spotmechanic να ελέγξουν το αυτοκίνητο αλλά θα το επιτρέψει η αντιπροσωπία ? 

Ναι δεν δεν σου πουν τίποτα. Εμείς είχαμε γίνει θέαμα με την γυναίκα μου ορςν ειχε παει να παραλάβει το καινούργιο της αμάξι.

Είχε φαναρτζη μαζί να μετρήσει το χρώμα σε κάθε σημείο μην τυχών στη μεταφορά το χτύπησαν και το έβαψαν μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 9/9/2019 στις 6:58 ΜΜ, StormGr είπε

Καλησπέρα, ψάχνομαι για οικογενειακό αμάξι το τελευταίο καιρό και τα οικονομικά δεν είναι σούπερ αλλά θα ήθελα κάτι όσο πιο καινούριο γίνεται. Οπότε σκέφτομαι την εκδοχή να αγοράσω κάποιο αυτοκίνητο από αντιπροσωπεία που το είχαν για test drive και το πουλάνε. Δηλαδή κάτω από χρόνο αμάξι με το πολύ 10000 χιλιόμετρα.

Εσείς τι λέτε, θα αγοράζατε τέτοιο αυτοκίνητο? Σκέφτομαι ως το μόνο αρνητικό το κακό στρώσιμο που θα έχει μάλλον.

Εγώ αγόρασα το δικό μου που ήταν Test Drive -€3500 από την τιμή καινούριου, 3 μηνών με 7000km και μέχρι τώρα που έχει κάνει 170000km δεν έχει βγάλει το παραμικρό.

Δε νομίζω ότι τα οικογενειακά αυτοκίνητα ταλαιπωρούνται στα Test Drive καθώς αυτοί που έχουν καταλήξει σε αγορά οικογενειακού κοιτάνε άλλα πράγματα από τα "κόκκινα" που ανεφέρουν κάποιοι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, karateka είπε

Εγώ αγόρασα το δικό μου που ήταν Test Drive -€3500 από την τιμή καινούριου, 3 μηνών με 7000km και μέχρι τώρα που έχει κάνει 170000km δεν έχει βγάλει το παραμικρό.

Τι αρχική τιμή αγοράς είχε αν επιτρέπεται? Δηλαδή πόσο τις εκατό σου κάνανε έκπτωση?

3500 είναι καλή έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, StormGr είπε

Τι αρχική τιμή αγοράς είχε αν επιτρέπεται? Δηλαδή πόσο τις εκατό σου κάνανε έκπτωση?

3500 είναι καλή έκπτωση.

€19500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, karateka είπε

Εγώ αγόρασα το δικό μου που ήταν Test Drive -€3500 από την τιμή καινούριου, 3 μηνών με 7000km και μέχρι τώρα που έχει κάνει 170000km δεν έχει βγάλει το παραμικρό.

Δε νομίζω ότι τα οικογενειακά αυτοκίνητα ταλαιπωρούνται στα Test Drive καθώς αυτοί που έχουν καταλήξει σε αγορά οικογενειακού κοιτάνε άλλα πράγματα από τα "κόκκινα" που ανεφέρουν κάποιοι.

Πολυ καλή τιμή. Κ εγώ έχω βρει ένα μεταχειρισμένο απο αντιπροσωπεία test drive ενός χρόνου με 15000km 23000€ Το οποίο καινούργιο με αυτά τα χαρακτηριστικά έχει 31000€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα βλέπω την εκπομπή auto moto ert στο ert sports.

Δύο - τρεις σαν αυτούς να πάρουν το αμάξι για εκπομπή στα πρώτα του χιλιόμετρα και ύστερα όποιος το πάρει θα κλαιει με το στρώσιμο που του έχει γίνει. Μόνο αν μου το δίνανε μισοτιμης και παλι θα το σκεφτόμουν.

(Ωραία εκπομπή, καλά κάνουν και τα σκίζουν, απλά δεν θα ήθελα να το αγόραζα υστερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...