Προς το περιεχόμενο

Auto Value στην Μεταμόρφωση


Sondo214

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, tutuyo είπε

Αυτο ειναι το πιο εξοργιστικο,το χασιμο χρονου. 

Πουλουσα και εγω ενα αμαξι καποτε. Ερχεται ο ενδιαφερομενος με ενα μαστορι. Κανει μια γυρα το αμαξι ο μαστορας,μου λεει θελει επισκευες 3 κατοσταρικα.

Κανει ακομα μια, λεει θελει αλλα 3 κατοσταρικα. Του λεω μαστορα,μην ξανακανεις αλλη γυρα το επιασα το υπονοουμενο. 

Εγώ πήγα με καινούριο αμάξι με 40000 χλμ και μου ειοευ είναι γυρισμένα έχει γράψει τουλάχιστον 150000. Πήγε να με βγάλει και ψεύτη, ήμουν μικρότερος όμως και δεν μου έκοψε να του πω δώστο μου γραπτώς και να τον πάω τρένο.

Όσο μεγαλώνεις μαθαίνεις τελικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω με την εμπειρια μου μεχρι τωρα στις αγορες αυτοκινητου που χω κανει με μαντραδες-εμπορους εχω τις χειροτερες εντυπωσεις,δεν θα ξεχασω που εκανα αυθημερον 900 χιλιομετρα για να δω καποιο αυτοκινητο.Σε ερωτησεις μου ο εμπορος με διαβεβαιωνε οτι δεν εχει ιχνος σκουριας και οτι δεν ειναι τρακαρισμενο και οπως καταλαβαινετε οταν πηγα ειχε σκουρια παντου και πρεπει ναχε φαει πισω καλη στουκα αφου εκει που ειναι η ρεζερβα ηταν τσαλακωμενο και φαινονταν οι σφυριες που χε φαει για να το ισιαξουν προχειρα.Αλλος εμπορος-αντιπροσωπεια με βαλε και εκανα 400 χιλιομετρα και οταν πηγα και μπηκα μεσα ειχε σπασμενους διακοπτες,φουσκα στο χειροφρενο σχισμενη,καθισματα τα ιδια και το καλυτερο ενω με περιμενε δεν ειχε φτιαξει την ντιζα που ανοιγει το καπω της μηχανης και επρεπε να περιμενω μιση ωρα να γυρισει απο το συνεργειο.Αντιθετως εγω οταν πουλαω κατι και μου τηλεφωνει καποιος απο μακρια το σεβομαι και του λεω τα πραγματα οπως εχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...