Προς το περιεχόμενο

Τα Pixel 4 και Pixel 4 XL της Google έρχονται με 6GB RAM, 8x zoom και Motion Mode


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

855 με τόση RAM και καθαρό Android, σίγουρα η εμπειρία θα είναι πολύ smooth. 

Κατα κάποιο τρόπο κινητό-επένδυση. Αναβαθμίσεις για 3 χρόνια και υποστήριξη από την κοινότητα μετά από εκεί. 

Ωραίο!

'Ντάξει στην Ελλάδα θα το πάρουν 17 άτομα (φέτος θα γεμίζουν minibus) αλλά το κινητό είναι top. 

Επεξ/σία από stafaf
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, insomnianoex είπε

 

Εγώ θα το περνούσα για κάποιο ανδροιντ το iPhone μιας και την τριπλέτα καμερών την έχουν εδώ και χρόνια στο αντροιντ

 

 

αστο ....

  ο χορός και το πάρτυ αντιγραφης της τριπλης κάμερας με εξόγκωμα στο αριστερό μέρος στο Android ξεκινησε ακριβώς μετά το λανσάρισμα του IPHONE X

 

 

 

. Μεχρι και η samsung που απο το πρωτο galaxy s και το πρώτο note είχε τις κάμερες στη μέση ΠΑΝΤΑ, ξεφτυλιστηκε στον εαυτό της και αντέγραψε και αυτή στεγνά τοποθετώντας το πανω αριστερά τωρα με το note 10

 

 

 

ολο το Android θέλει να γινει iPhone απο τη πρώτη μερα που το λανσαρε ο μεγαλος Steve 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
  • Like 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, insomnianoex είπε

Τι σχέση έχει η διάταξη? Αν δεν υπήρχε το ανδροιντ κ οι εταιρίες που το προωθούν να έχουν γίνει τόσο ανταγωνιστικές μεταξύ τους έτσι ώστε να φτάσει το ανδροιντ στο lvl που είναι σήμερα και softwarικα και hardwarικα ακόμα εκεί στην Apple θα ήσασταν με το κουμπί στην οθόνη και με το bezel ΠΑΡΆΘΥΡΟ.

Είστε θρασύς να μιλάτε εσείς για αντιγραφή

"Εκεί στην Apple"; "Θα ήσασταν"; Φίλε μου δεν την παλεύεις 😂 Τι παθιάζεσαι, ποσοστά παίρνεις ή μήπως σου ανήκει κάποιο μερίδιο στη Google; Τι θα πει τι σχέση έχει η διάταξη, ο φίλος ανέφερε το design και προφανώς εννοεί ΚΑΙ την διάταξη των καμερών. Οι υπόλοιπες εξυπνάδες απλά περιττές. Και που είσαι, έχω και iPhone και Samsung.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eleosre είπε

εαν δεν εβλεπα το G στην πλατη του κινητου σιγουρα θα το περνουσα για το Iphone 11..

Το θέμα είναι ότι ούτε το ιφον έχει βγει. Επίσης μαζί είχαν κάνει την διαρροή για το νέο σύστημα κάμερας από πισω. Άρα το ποιος έκλεψε από ποιον είναι μια απορία που δεν θα μας λυθεί μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, insomnianoex είπε

Έχεις δει πολλές συσκευές με ένα κάρο αισθητήρες στη μεριά του ακουστικού και να είναι bezelless ή σχολιάζεις για να φαίνεται ότι σχολιασες?

Αφήστε τον κόσμο να σχολιάσει αυτό που θέλει ρε. Τι είσαι εσύ; Αστυνομία του internet;

Κι εγώ βρίσκω πολύ μεγάλα τα bezels και δεν μου αρέσει όταν φτάσαμε πολύ κοντά στον εκμηδενισμό αυτών.

Θα μου απαγορεύσεις να πω τη γνώμη μου; Εσύ κάτσε κι εκθείασέ τα, δεν μας ενδιαφέρει.

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε στα θετικά..

Λογικά η κάμερα θα κάνει παπάδες για ακόμη μια φορά.

Stock Android με ότι αυτό συνεπάγεται

Δακτυλικό αποτύπωμα στην οθόνη θα έχει τελικά; Αν όχι μεγάλο φάουλ.

Αρνητικά δεν πωλείται Ελλάδα αλλά μπορείς να το προμηθευτείς από αλλού (κάτοχος xl2)

Μικρή μπαταρία για το 4. 3700 για το xl4 με σωστή διαχείριση θα τα βγάζει πέρα πιστεύω. 

Περίμενα τον 855 plus 

ΥΓ το κομμάτι εμφάνιση είναι καθαρά υποκειμενικό όπως και τα μπεζελ. Οπότε δεν μπορώ να πάρω θέση για αυτό. Η σου αρέσει ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Edgr είπε

κανα χιλιαρικο το xl? Ποσο θα κανει να πεσει στα 600?

Δεν θα πέσει ποτέ τόσο. Το λιγότερο 800. 

Τα google είναι μακράν οι καλύτερες ναυαρχίδες. Με την μεγαλύτερη ασφάλεια και την περισσότερη υποστήριξη (αν δώρο αδωρον αφού κάθε χρόνο βγαίνει νέο μοντέλο) οποίος τα έχει δουλέψει, ξέρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, insomnianoex είπε

Εξυπνάδες λέτε εσείς κ παθιάζομαι γιατί έτσι μου αρέσει δεν ήξερα ότι πρέπει να λογοδοτήσω επειδή παθιάζομαι. Ωραία κ η Apple x αντιγράφει το Android στο design και στην ιδέα του bezel Les αλλά δεν βλέπω να λες τίποτα, από που πήραν την ιδέα εκεί στην apple κ έφτιαξαν το iPhone x? Που αν δεν υπήρχε η εξέλιξη των συσκευών αντροιντ ακόμη θα παίζαμε με το κεντρικό κουμπί... Όσο αφορά το σαμσουγκ που έχεις έχεις κανένα απουλητο note 10+ και σου έχει ξεμείνει μαζί με το iPhone?😁

Όπως σχολιάζει ο κάθε ένας ότι γουστάρει Σχολιάζω κ εγώ, μήπως εσύ εισαι αστυνομία του ίντερνετ που θα μου πεις αν θα σχολιάσω στο σχόλιο κάποιου χρήστη ή όχι?

Κουλαρε κοπελια, κουλαρε. Φαε κανα γαριδακι να ηρεμησεις.

Επεξ/σία από min_iak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και στις κάμερες θα κάνει θαύματα και θα τους γειώσει όλους, η Oneplus θα της ρίχνει πάλι στα αυτιά 😛

Επεξ/σία από baiosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, insomnianoex είπε

Όπως σχολιάζει ο κάθε ένας ότι γουστάρει Σχολιάζω κ εγώ, μήπως εσύ εισαι αστυνομία του ίντερνετ που θα μου πεις αν θα σχολιάσω στο σχόλιο κάποιου χρήστη ή όχι?

Δεν πάει έτσι και μη το παίζεις έξυπνος. Κάνεις επίθεση στο ποστ κάποιου άλλου με σκοπό να του φιμώσεις την άποψή του. Εγώ δεν φίμωσα δική σου άποψη. Απλώς σου είπα ότι δεν έχεις αρμοδιότητα να ελέγχεις τι θα λέει και τι όχι κάποιος.

Και το σταματάμε εδώ γιατί δεν θα κάτσω να απαντώ για τ'αυτονόητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...