Προς το περιεχόμενο

Πρόταση επισκευής τηλεορασης


Infamous13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παίδες, έχω μια Samsung ku6400 49 ιντσών και μου παρουσίασε μια μαύρη σκιά κάθετα αριστερά στην οθόνη. 

 

Αποφάσισα αύριο να την πάω για επισκευή. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο μαγαζί για επισκευη ή να την πάω στον Κωτσοβολο; 

 

Επίσης γνωρίζετε περίπου πόσο μπορεί να κοστίσει; 

Screenshot_20190910-191917.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις εγγύηση; 

Ψαξε στη γειτονιά/περιοχή σου ποιος ειναι το επίσημο σερβις της Samsung. Ακομα και εκτος εγγύησης κατι θα σου επισκευασει. 

Ο τοπικος της Ραφηνας πχ ειναι μεγαλο λαμογιο, εντος εγγύησης αντι να βαλει ανταλλακτικό "την επισκευασε", χωρίς φυσικα να μου το πει. Οποτε και ο τοπικος σου θα ξερει να την επισκευασει και εκτος εγγύησης. 

 

Υ. Γ.  Δεν εχω αγορασει TV ή μόνιτορ Samsung που να μην εχει χαλασει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Infamous13 είπε

Γειά σας παίδες, έχω μια Samsung ku6400 49 ιντσών και μου παρουσίασε μια μαύρη σκιά κάθετα αριστερά στην οθόνη. 

Αποφάσισα αύριο να την πάω για επισκευή. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο μαγαζί για επισκευη ή να την πάω στον Κωτσοβολο; 

Επίσης γνωρίζετε περίπου πόσο μπορεί να κοστίσει; 

Screenshot_20190910-191917.jpg

Είσαι μέσα σε εγγύηση?

Μόλις τώρα, Talepwros είπε

εχεις εγγύηση; 

Ψαξε στη γειτονιά/περιοχή σου ποιος ειναι το επίσημο σερβις της Samsung. Ακομα και εκτος εγγύησης κατι θα σου επισκευασει. 

Ο τοπικος της Ραφηνας πχ ειναι μεγαλο λαμογιο, εντος εγγύησης αντι να βαλει ανταλλακτικό "την επισκευασε", χωρίς φυσικα να μου το πει. Οποτε και ο τοπικος σου θα ξερει να την επισκευασει και εκτος εγγύησης. 

Υ. Γ.  Δεν εχω αγορασει TV ή μόνιτορ Samsung που να μην εχει χαλασει. 

Αναξιόπιστα τα monitor της samsung τα τελευταία χρόνια. Δυο monitor μου έχουν καεί για πλάκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι παιδιά δυστυχώς δεν είμαι μέσα στην εγγύηση. 

 

Οπότε προτιμότερο να βρω το επίσημο σέρβις της Samsung από το να την πάω στον Κωτσοβολο. 

 

Έχει κανείς ιδέα πόσο μπορεί να κοστίζει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο τι φαινεται εχουν καει καποια λεντ στον οπισθιο φωτισμο της οθονης και το λιγο που το εψαξα εχει 2 λεντοταινιες με κοστος η μια περιπου στο 100ρικο.Αρα τη δινεις σε καποιο τεχνικο και σε ενημερωνει για το κοστος επισκευης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...