Προς το περιεχόμενο

Apple TV+ την 1η Νοεμβρίου και στην Ελλάδα με τιμή $4,99 και Apple Arcade στις 19/11


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
1 minute ago, Toper Harley said:

Μισό... Ghhhmmmmm ....test 1 2 test 1 2 δοκιμή....  Torrent ... Torrent ... Torrent ... Torrent... Torrent....!!!!

Ναι. Και αν το κάνουμε αυτό όλοι συστηματικά, οι μόνες παραγωγές που θα έχουμε θα είναι με Σεφερλή και Αννίτα Πανια... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, billdanos είπε

Ναι. Και αν το κάνουμε αυτό όλοι συστηματικά, οι μόνες παραγωγές που θα έχουμε θα είναι με Σεφερλή και Αννίτα Πανια... :)

Το σέβομαι απόλυτα και συμφωνώ αλλά το να σβήνει κανείς κάθε σχόλιο σχετικά με αυτό το θέμα είναι προσβλητικο. Θαρρείς κανείς εδώ μέσα δεν κατεβάζει ή δε γνωρίζει τι είναι τα torrent και υπάρχει ανάγκη απόκρυψης σχολίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Toper Harley said:

Το σέβομαι απόλυτα και συμφωνώ αλλά το να σβήνει κανείς κάθε σχόλιο σχετικά με αυτό το θέμα είναι προσβλητικο. Θαρρείς κανείς εδώ μέσα δεν κατεβάζει ή δε γνωρίζει τι είναι τα torrent και υπάρχει ανάγκη απόκρυψης σχολίου.

Δεν είναι προσβλητικό, είναι ηθικό κυρίως. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, billdanos είπε

Ναι. Και αν το κάνουμε αυτό όλοι συστηματικά, οι μόνες παραγωγές που θα έχουμε θα είναι με Σεφερλή και Αννίτα Πανια... :)

Ίσως για αυτό έχουμε Σεφερλή και Πάνια στην Ελλάδα χαχα Νταξει ξέρουμε ότι η αιτία της πειρατείας δεν είναι ακριβές συνδρομές όπως επίσης και ότι η αιτία ύπαρξης του Σεφερλή δεν είναι η πειρατεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, mourouzis2005 said:

Ίσως για αυτό έχουμε Σεφερλή και Πάνια στην Ελλάδα χαχα Νταξει ξέρουμε ότι η αιτία της πειρατείας δεν είναι ακριβές συνδρομές όπως επίσης και ότι η αιτία ύπαρξης του Σεφερλή δεν είναι η πειρατεία

Μην κολλάς στα πρόσωπα που διάλεξα. Δες το γενικότερα από τη σκοπιά της ποιότητας, του budget κλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άψογη η τιμή!

Θα είναι συμβατό το apple tv με android συσκευές? 

Θα υπάρχει app για smart tv lg?

Αν ναι σε κάτι από τα παραπάνω θα τι τιμήσω. Αν θέλει συσκευή apple, δυστυχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλέπω με τόσα συνδρομητικά να κάνω rotation κάθε μήνα. Μια νετφλιξ μια αππλ μια Ντίσνεϊ. Γιατί αν τα βάλεις όλα μαζί τόσα που είναι πλέον θες ένα μισθό 😛😛😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chris_g92 είπε

Με βλέπω με τόσα συνδρομητικά να κάνω rotation κάθε μήνα. Μια νετφλιξ μια αππλ μια Ντίσνεϊ. Γιατί αν τα βάλεις όλα μαζί τόσα που είναι πλέον θες ένα μισθό 😛😛😛

Και εγώ έτσι λέω να το κάνω.

Έτσι και αλλιώς, τις σειρές μου π.χ στο Νετφλιξ, αν τις έχω δει και δεν έχουν βγει ακόμα καινούργια επεισόδια, βλέπω βλακείες γύρω γύρω.

Οπότε αγοράζεις ένα μήνα στην άλλη πλατφόρμα και πάλι πίσω.

Εκτός και αν έχεις άλλους 2-3 να τα μοιράζεσαι όλα μαζί και να σου βγαίνει λιγότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή είναι αυτή που πρέπει και λίγο υψηλή για το περιεχόμενο που διαθέτει. Για αυτό και το δίνει σε όσους αγοράσουν iphone / ipad / mac / TV ένα χρόνο δώρο. Μιλάμε για 1-2 ντουζίνες σειρές.

Το ερώτημα που προκύπτει είναι αν το family που αναφέρει το ορίζει όπως το icloud γιατί τότε δεν είναι τόσο φθηνό όσο φαντάζει. Θα πρέπει δηλαδή να έχεις icloud family με κάποιον για να μπορεί να δει κι όχι όπως το Netflix. Η αγορά δεν έχει πιάσει αυτή την λεπτομέρεια ακόμα.

Δεν με ενθουσίασε αλλά θα το δοκιμάσω μιας και το να δώσεις 5,00€ δεν είναι κάποιο σοβαρό ποσό. 

 

7 ώρες πριν, panossar95 είπε

Και εγώ έτσι λέω να το κάνω.

Έτσι και αλλιώς, τις σειρές μου π.χ στο Νετφλιξ, αν τις έχω δει και δεν έχουν βγει ακόμα καινούργια επεισόδια, βλέπω βλακείες γύρω γύρω.

Οπότε αγοράζεις ένα μήνα στην άλλη πλατφόρμα και πάλι πίσω.

Εκτός και αν έχεις άλλους 2-3 να τα μοιράζεσαι όλα μαζί και να σου βγαίνει λιγότερο

Η πρώτη μου σκέψη όταν ανακοινώθηκε το Disney+ . Μάλλον κι αυτοί το ξέρουν ότι κάπου εκεί θα πάει η δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, guzel είπε

Απόψε τελείωσε το Netflix 

Εκπληκτική τιμή 

Με τρεις σειρες θα αποτελειωσει το γιγαντα Netflix?Σα να λες οτι η Xiaomi που κανει τρελες πωλησεις,θα αποτελειωσει την Apple!Φιλε μου η τιμη του ειναι 5 δολλαρια (ισως και ευρω), γιατι ειναι ακομη γυμνο.Μολις το εμπλουτισει με παραγωγή νεων σειρών-ταινιών, θα δεις που θα την παει την τιμη!Μην ξεχνας πως για την Apple μιλαμε και τιποτα δε χαριζει!

13 ώρες πριν, jon_pallis είπε

Δυστυχώς θα καταλήξουμε να έχουμε ο καθένας 15 συνδρομές για να δούμε μια ταινία. 

Πληρώνω:

Netflix ( για τις σειρές)

Cosmote (για το CL)

Nova (για τα εκτος έδρας της ομαδας μου)

PS Network

NSO

XBOX LIVE

XBOX GAME PASS

 

Αυτό που ακομη δεν μπορω να καταλάβω ειναι γιατι στο παιχνιδι δεν εχει μπει η Sony (Sony Pictures, TriStar, Columbia) . Με τοσες παραγωγές στο κινηματογράφο και ενα install base των 100+ εκατομμυρίων ιδιοκτητών PS4. 

Με τοσες συνδρομες,προλαβαινεις να βγεις απο το σπιτι?? 😉

Επεξ/σία από giodoul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φτηνο σε συγκριση με το νετφλιξ. Αν σκεφτει κανεις ομως οτι ειναι σκουπιδια τα originals τους (το τρειλερ ηταν αρκετο) κ δεν εχει τον ογκο του νετφλιξ ειναι πεταμενα λεφτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...