Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max διαθέτουν τριπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βογγητά, άναρθρες κραυγές, ουρλιαχτά από όλα τα τρολλ του Android για το πόσο Γα@#@#α είναι τα κινητά τους με τα μισά λεφτά 

και πόσο ποιο καλά τα κάνουν όλα με τα μισά λεφτά και το ανοιχτό λογισμικό τους και μπλα μπλα μπλα αλλά απόψε όλοι ΕΔΩ μια μεγάλη αγκαλιά να κράζουν και να σκουζουν αλλά απο μέσα τους να λένε γμτ εγώ γιατί να μην έχω ένα......  κριμα παιδια DEAL with it 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, agap said:

εγω αγορασα τελικα 3 καμερες φωτογραφικες NIKON και μου κοστισαν φθηνοτερα !!!😄😄

Και 30 κιλά φέτα κοστίζουν λιγότερα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, agap είπε

εγω αγορασα τελικα 3 καμερες φωτογραφικες NIKON και μου κοστισαν φθηνοτερα !!!😄😄

Η διαφορά φίλε μου είναι ότι δε χωραει  στην τσέπη σου να το χεις παντού μαζί σου , Και όποτε θες αυτή είναι και η διαφορά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, agap είπε

εγω αγορασα τελικα 3 καμερες φωτογραφικες NIKON και μου κοστισαν φθηνοτερα !!!😄😄

Φαντάζομαι όταν βγαίνεις έξω τις έχεις και τις 3 στις τσέπες σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, billdanos είπε

Είναι λογικό να συμβαίνει αυτό γιατί πιο παλιά βλέπαμε συσκευές που ήταν wow και καινοτόμες. Τώρα με την εξέλιξη της τεχνολογίας και τον ανταγωνισμό αυτό δεν είναι τόσο έντονο!

Και γω δεν με βλέπω ούτε φέτος να αλλάζω το Χ και ειδικά όσο θα λειτουργεί άψογα με το iOS 13. Αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν θαυμάζω την εξέλιξη στον επεξεργαστή, στις κάμερες κλπ στα νέα μοντέλα. 

Για φέτος θα αλλάξω μόνο το Apple Watch series 3 με το 5. :) 

Γιατί ρε συ Bill εκτός από τα χαρτιά και σχεδιάγραμματα βλέπεις την καινοτομία στον επεξεργαστή? Μα είδη δουλεύει σφαιρατα αυτό που έχει ένα iPad 2017εχω και πάει τρέχοντας... Το περισσότερο ποια... Στο χιλιοστό δευτερόλεπτου δηλαδή τι θα καταλάβει ο καθένας.... 

2 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

24GB/hour στο iPhone. 20 ωρίτσες στο 512 μοντέλο.

Αν είναι να δώσεις τόσο χρήμα για ένα κινητό και να έχεις μόνο 512 gb πάμε παρε κάμερα της προκοπής.... Σοβαρά όμως.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, Dellapple said:

Γιατί ρε συ Bill εκτός από τα χαρτιά και σχεδιάγραμματα βλέπεις την καινοτομία στον επεξεργαστή? Μα είδη δουλεύει σφαιρατα αυτό που έχει ένα iPad 2017εχω και πάει τρέχοντας... Το περισσότερο ποια... Στο χιλιοστό δευτερόλεπτου δηλαδή τι θα καταλάβει ο καθένας.... 

Με την ίδια λογική θα είχαμε ακόμη 486 επεξεργαστές στα desktop μας! Το νέο hardware θα σου δώσει επιπλέον δύναμη για πιο πολύπλοκες επεξεργασίες, καλύτερα apps, καλύτερη επεξεργασία βίντεο, games, κλπ κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με έπεισε προσωπικά να της σκάσω το χιλιάρικο φέτος...και είμαι πιστός ακόλουθος χρόνια τώρα. Κάτοχος XS Max αυτή τη στιγμή.

Οι κάμερες καλές είναι δε λέω, ο επεξεργαστής του XS είναι ακόμα σφαιράτος και δεν έχει το παραμικρό θέμα. Πήγε λίγο να με δελεάσει με το matt finish έτσι για την αλλαγή αλλά...το design της εντοιχισμένης κουζίνας με απέτρεψε.

Και άλλο ένα σχόλιο..."by inovation only" δεν ήταν το headline της σημερινής παρουσίασης? Πραγμάτικα όμως...δεν μπορώ να το δω. Ούτε κάποιο wow factor είχε ούτε τίποτα έτσι πιασάρικο όπως παλαιότερα σε κάθε "S" μοντέλο.

Δεν απογοητευόμαστε...κρατάμε το χιλιάρικο και αναμονή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα γενικό σχόλιο: έχει μειωθεί ο ρυθμός της γρήγορης καινοτομίας από τη μια χρονιά στην άλλη, ανεξάρτητα από το είδος της τεχνολογίας και το κατασκευαστή. 

Αν δούμε όμως την εξέλιξη, πχ στον τομέα computational photography, σε βάθος 2-3 ετών μιλάμε για άλμα. Η τεχνολογία έχει κάνει άλμα απλά δεν το καταλαβαίνουμε άμεσα. 

Νομίζω όμως ότι εταιρίες σαν την apple δεν μας έχουν «δημιουργήσει» εκείνες τις φανταστικές, όχι πραγματικές, ανάγκες για να τρέξουμε να χειροκροτήσουμε και να πούμε «να η καινοτομία». 

 

Υ.Γ το χακί πολύ ωραίο χρώμα. 

Επεξ/σία από pallisi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, koumos είπε

Δε με έπεισε προσωπικά να της σκάσω το χιλιάρικο φέτος...και είμαι πιστός ακόλουθος χρόνια τώρα. Κάτοχος XS Max αυτή τη στιγμή.
 

Δεν νομιζω οτι ανοικεις στο target group της οπως συμβαινει με ολες τις ναυαρχιδες οι οποιες ποτε δεν εχουν σαν στοχο την προηγουμενη τους.

Τα note10+ ή S10+ δεν εχουν target group τους κατοχους note9/S9+ τους.

Θα μου προκαλουσε εντυπωση βασικα αν πετυχαινα ενα κατοχο Xs max να ελεγε οτι εντυπωσιαστηκε απο τα νεα iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, dimitrisdim14 είπε

Δεν θα κάτσω να εξηγήσω ... ψάξε αν θέλει να δεις ... είναι πολλά . Βλέπω αρκετές ελλείψεις στο iOS 12 του iPad που έχω ... Αντίθετα στο s8 μου απλά δεν υπάρχει κάτι που να λείπει από μένα προσωπικά ...

Ε τότε θα σου πω και εγώ ότι τα αποτελέσματα είναι αντίθετα από αυτά που μου λες. Αλλά δεν θα κάτσω να σου εξηγήσω να ψάξεις να βρεις.

αυτα από εμένα καληνυχτα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν νομιζω οτι ανοικεις στο target group της οπως συμβαινει με ολες τις ναυαρχιδες οι οποιες ποτε δεν εχουν σαν στοχο την προηγουμενη τους.

Τα note10+ ή S10+ δεν εχουν target group τους κατοχους note9/S9+ τους.

Θα μου προκαλουσε εντυπωση βασικα αν πετυχαινα ενα κατοχο Xs max να ελεγε οτι εντυπωσιαστηκε απο τα νεα iphone.

Μαζί σου 100% σ αυτό.

Ένα τσακ θέλω κάθε χρόνο για να ανανεώσω και κάθε χρόνο κάτι μου έδινε και με δελέαζε. Φέτος δεν το έκανε και δε νομίζω να είμαι ο μόνος που το σκέφτεται έτσι.

Βεεεεέβαια αυτό με το trade in δεν ακούγεται και τόσο κακό! :P 500 ευρώ θέλει αν δώσεις πίσω XS max λέει το apple.com.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, teovag είπε

ΑΝ ξέρει κανείς λεπτομέρειες για τη DUAL SIM στο "απλό 11αρι" να μας διαφωτίσει. Ευχαριστώ

 

Καλησπέρα φίλε! Dual sim επιλογή υπήρχε κ στα Xs αλλα σε επιλεγμένες αγορές της Ασίας.Μαλιστα πριν κάτι μέρες είχα πετύχει κ αγγελία εδώ στο σαιτ με dual sim Xs max

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...